מערכת שעות וחוגים
יום ראשון
-
-
17:00-18:30
ברידג'
ניסים אלפנדרי
מבוגרים
סטודיו
-
18:00-18:50
ריקוד ותנועה
סימה סנדרוביץ
מבוגרים
ברוש
-
18:20-19:00
עיצוב וחיטוב
יעל ג'יפי
מבוגרים
אולם
-
18:30-20:00
ברידג'
ניסים אלפנדרי
מבוגרים
סטודיו
-
19:00
ספינינג מתחילים
ליאור גוטשטט
-
19:00-20:00
ריקוד ומדיטציה אקטיבית
סימה סנדרוביץ
מבוגרים
ברוש
-
19:10-20:00
רצפת האגן יציבה ומתיחות
יעל ג'יפי
מבוגרים
אולם
-
20:05-21:00
אימון HIT
מלי שדה
מבוגרים
ברוש
-
20:10-23:00
ריקודי עם
אילה שלמה
מבוגרים
אולם
-
21:00-21:30
מתיחות
מלי שדה
מבוגרים
ברוש
יום שני
-
-
07:45-8:30
עיצוב ופיסול הגוף
רוית מלכה
מבוגרים
אולם
-
08:00-09:30
יוגה
הגר כהן
מבוגרים
סטודיו
-
08:30-9:15
גמישות ומתיחות
דורה אלון
מבוגרים
ברוש
-
08:35-09:15
מתיחות ובלאנס
רוית מלכה
מבוגרים
אולם
-
09:15-09:55
אירובי ועיצוב
דורה אלון
-
09:15-09:55
עיצוב דינאמי
רוית מלכה
מבוגרים
אולם
-
09:15-11:00
פיסול בחוטי ברזל
אילנה סופר
מבוגרים
חדר אומנות
-
10:00-10:45
פילאטיס
רויטל אלביליה
מבוגרים
אולם
-
10:00
פילאטיס ומתיחות
דורה אלון
מבוגרים
ברוש
-
10:10
פילאטיס
דורה אלון
מבוגרים
אולם
-
11:00-11:45
התעמלות על כסאות
לאה
מבוגרים
ברוש
-
11:00-12:45
ויטראז'
אילנה סופר
מבוגרים
חדר אומנות
-
11:30-12:15
התעמלות בריאותית
רויטל אלביליה
מבוגרים
אולם
-
18:30-19:10
עיצוב וחיטוב HIT
נורית עוז
מבוגרים
אולם
-
19:00-20:25
ריקודי בטן
שיר זרחיאני
מבוגרים
ברוש
-
19:15-20:00
יציבה נכונה + מתיחות
נורית עוז
מבוגרים
אולם
-
19:30-20:15
ספינינג
גלית רוקח
מבוגרים
חדר ספינינג
-
19:30-20:15
שנגז'ן מדיטציה
שחר רייך
מבוגרים
סטודיו
-
20:30-22:00
יוגה האטה
מיטל
מבוגרים
ברוש
יום שלישי
-
-
08:15-9:00
פלדנקרייז
דינה פאיוק
מבוגרים
אולם
-
08:30-9:10
עיצוב וחיטוב
לאה
ברוש
-
09:00-11:15
ברידג'
ניסים אלפנדרי
מבוגרים
סטודיו
-
09:05-9:50
פלדנקרייז
דינה פאיוק
מבוגרים
אולם
-
09:15-10:00
Care fitnes ומתיחות
לאה
מבוגרים
ברוש
-
09:15-10:00
פילאטיס
מלי שדה
מבוגרים
ברוש
-
10:15-11:00
התעמלות בונה עצם
מרגו אברמוב
מבוגרים
אולם
-
10:15-11:00
התעמלות בריאותית
ליאור גוטשטט
מבוגרים
ברוש
-
10:30-11:10
עיצוב וחיטוב
לאה
אולם
-
11:00-11:45
עיצוב וחיטוב
מרגו אברמוב
מבוגרים
אולם
-
16:45
חיות וצלילים
עדי
ילדים
אולם
* ללא ליווי הורים בחוג
16:45-גילאי 3-4
17:30-גילאי 4.5-6
-
18:15-19:00
עיצוב דינאמי
דורה אלון
מבוגרים
אולם
-
19:00-19:45
מתיחות
דורה אלון
מבוגרים
אולם
-
19:00-19:45
פילאטיס
רויטל אלביליה
מבוגרים
אולם
-
19:00
ספינינג
ליאור גוטשטט
מבוגרים
חדר ספינינג
-
19:30-20:15
זומבה
לינוי קרול
מבוגרים
ברוש
-
20:15-21:45
אימון TRX
ליאור גוטשטט
מבוגרים
ברוש
יום רביעי
-
-
07:30-8:15
התעמלות בריאותית
נורית עוז
מבוגרים
אולם
-
08:15-9:00
התעמלות בונה עצם
נורית עוז
מבוגרים
אולם
-
09:00-10:30
יוגה שיקומית
יפית דבי
מבוגרים
ברוש
-
09:00-9:45
עיצוב משולב
נורית עוז
מבוגרים
אולם
-
10:00-10:40
פילאטיס
רויטל אלביליה
מבוגרים
אולם
-
10:00-10:45
התעמלות במים
נורית עוז
מבוגרים
בריכה מקורה
-
16:45
אימון תחנות כושר
לאה
ילדים
אולם
16:45- גילאי 7-10
17:30-גילאי 10-14
-
16:45
חוג יצירה עם צופית
שחר רייך
ילדים
חדר אומנות
חוג יצירה עם צופית
גילאי 4-5 בשעה 16:45
5.5-7-בשעה 17:30
7.5-10-בשעה 18:15
החוג מתקיים בחדר יצירה.
-
18:30-19:10
תרפיה בתנועה
שיר זרחיאני
מבוגרים
סטודיו
-
18:30-19:30
עיצוב דינאמי
מרגו אברמוב
מבוגרים
אולם
-
18:45-20:00
אירובי קיק בוקס
עדן-קיקבוקס
מבוגרים
ברוש
-
19:30-20:00
מתיחות
מרגו אברמוב
מבוגרים
אולם
-
19:40
מחול מזרחי
שיר זרחיאני
מבוגרים
סטודיו
-
20:00
ספינינג
קובי כהן
מבוגרים
חדר ספינינג
-
20:00-20:45
עיצוב דינאמי ומתיחות
מירי מאירוביץ
מבוגרים
ברוש
-
20:10-23:00
ריקודי עם
אילה שלמה
מבוגרים
אולם
-
20:45-21:30
פילאטיס
רוית מלכה
מבוגרים
ברוש
יום חמישי
-
-
08:00-08:40
פילאטיס קלאסי
רויטל אלביליה
מבוגרים
ברוש
-
08:00-09:30
יוגה
הגר כהן
מבוגרים
סטודיו
-
08:45-9:30
עיצוב וחיטוב
רויטל אלביליה
מבוגרים
ברוש
-
10:00-10:40
עיצוב וחיטוב
רויטל אלביליה
מבוגרים
אולם
-
10:45-11:30
התעמלות בריאותית
רויטל אלביליה
מבוגרים
אולם
-
16:45
אימון כושר לנוער
ליאור גוטשטט
ילדים
חדר כושר
עד 8 משתתפים
הרשמה אצל גולדה מנהלת חוגים
-
18:00-19:00
עיצוב דינאמי
רוית מלכה
מבוגרים
ברוש
-
18:00-19:30
התעמלות בונה עצם
לאה
-
19:00-19:30
מתיחות
רוית מלכה
מבוגרים
ברוש
-
19:30
ספינינג
גלית רוקח
מבוגרים
חדר ספינינג
-
19:30-20:15
זומבה
לינוי קרול
מבוגרים
ברוש
-
20:00-23:00
ריקודי עם-מתקדמים
אילה שלמה
מבוגרים
אולם
יום שישי
-
-
07:30-8:45
התעמלות בריאותית ודמיון מודרך
רוית מלכה
מבוגרים
אולם
-
08:00-8:45
עיצוב דינאמי
רויטל אלביליה
מבוגרים
ברוש
-
08:45-9:30
עיצוב וחיטוב
רויטל אלביליה
מבוגרים
ברוש
-
08:50-10:05
אירובי קיק בוקס
עדן-קיקבוקס
מבוגרים
אולם
-
09:00-09:45
התעמלות במים
רוית מלכה
מבוגרים
בריכה מקורה
-
09:30-10:15
התעמלות בריאותית
רויטל אלביליה
מבוגרים
ברוש
-
10:15
ספינינג
גלית רוקח
מבוגרים
חדר ספינינג
-
10:30-11:10
עיצוב וחיטוב
לאה
אולם
-
11:15-12:00
פילאטיס
מירי מאירוביץ
מבוגרים
אולם
-
13:00
ספינינג
ליאור גוטשטט
מבוגרים
חדר ספינינג
-
13:00
ספינינג
ליאור גוטשטט
-
13:45-14:45
עיצוב וחיטוב דינאמי
מרגו אברמוב
מבוגרים
אולם
-
15:00-15:45
מתיחות
מרגו אברמוב
מבוגרים
אולם
יום שבת
-
-
08:00
ספינינג
סבב מדריכים
מבוגרים
חדר ספינינג
-
08:30-9:15
עיצוב דינאמי ושריפת שומנים
סבב מדריכים
מבוגרים
אולם
-
09:00
ספינינג
סבב מדריכים
מבוגרים
חדר ספינינג
-
09:15-10:00
עיצוב וחיטוב
סבב מדריכים
מבוגרים
אולם
-
12:00-14:00
ריקודי עם
אלי מיימון
מבוגרים
אולם