עדכונים
-
אפליקציה לרישום חוג ספינינג SPIVI
קישור להורדת האפליקציה
-
אפליקציה להזמנת מגרשי טניס
לנוחיותכם התחלנו להשתמש באפליקציה להזמנת מגרשי טניס ,
בקרוב מגרשים ניתן להזמין דרך האפליקציה בלבד .
קישור להורדת האפליקציה
-
חוגים לשבוע 24.3 עד 30.3
שעות פעילות הקאנטרי :
יום ראשון : 22:00 – 12:00
ימים שני – חמישי : 22:45- 05:15
יום שישי : 18:00 – 05:15
יום שבת : 18:00 – 06:30
שעות פעילות בריכה קיצית :
ימים שני – חמישי : 13:00 – 05:15
יום שישי : 13:00 – 05:15
שבת : 13:00 – 06:30
יום ראשון 24.3
** התעמלות במים עם רות יתחיל ביום ראשון 31.3 בשעה 18:30 .
חדר הכושר ( מבוגרים ) פתוח מהשעה 12:00-17:00
ונפתח שוב מ 22:00 – 18:00 .
17:00 – יוגלאטיס ערבה רינה 18:00 – CORE אשל טל ס 18:30 – ספינינג ירדן אורלי 18:30 – הת.במים בריכה רות 19:00 – HIIT אשל טל ס חוג ילדים חדר כושר בשעה 17:00
ריקודי עם עם הרצל
18:00 – מעגלים מתחילים .
18:45 – זוגות מתחילים .
19:15 – בינוניים מעגלים .
20:30 – בינוניים זוגות .
21:15 – מתקדמים מעגלים .
22:00 – מתקדמים זוגות .
יום שני 25.3
** פורים – חוגי ילדים לא מתקיימים **
07:00 – הת.גברים ערבה לילי 07:15 – עיצוב אשל אורנה 07:25 – פלדנקרייז אלון חגית 08:15 – CORE תמר מיכל ש 08:15 – פילאטיס ערבה רינה 08:15 – ע.מדרגה החלפה אשל מיכל נ 08:30 – פלדנקרייז אלון יחיאלה 08:30 – ספינינג החלפה ירדן אורנה 09:30 – CORE החלפה (חד פעמי) תמר אורנה 09:15 – הת.על כסאות ערבה מיכל ש 09:15 – פילאטיס אשל מיכל נ 09:30 – פלדנקרייז אלון יחיאלה 10:15 – עיצוב אשל מיכל נ 10:20 – פלדנקרייז אלון מיכל ש 10:30 – יוגה ערבה גילי 11:15 – פלדנקרייז אלון אורנה 11:15 – פילאטיס אשל מיכל נ 17:00 – עיצוב אשל שרון 17:00 – פלדנקרייז ערבה אורנה 18:00 – C.B אשל שרון 18:00 – עיצוב דינאמי ערבה ליאורה 18:00– ספינינג ירדן נירית 19:00 – הת.במים בריכה יעל 18:45 – יוגה תמר דנה ב 19:00 – פילאטיס אשל רחל 19:00 – ריצה ( נפגשים בלובי ) בחוץ איתן 19:15 – זומבה ערבה רות 19:00 – טניס שולחן ביתן בוקי 20:00 – עיצוב אשל שרון שלישי 26.3
07:00 – יוגה ערבה רון 08:15 – הת.בונה עצם אשל רחל 08:15 – פילאטיס ערבה קרינה 08:15 – קיקבוקס תמר אביטל 08:15 – פלדנקרייז אלון יחיאלה 09:15 – פלדנקרייז אלון יחיאלה 09:15 – פילאטיס פיטבול ערבה קרינה 09:15 – עיצוב תמר שרון 09:15 – הת.על כסאות אשל רחל 10:15 – פלדנקרייז אלון יחיאלה 10:15 – עיצוב אשל שרון 10:30 – CORE ערבה טל 10:45 + 11:30 – הת.במים בריכה יעל 17:20- ריקודי בטן ערבה אורית 18:00 – בונה עצם אשל לילי 18:30– ספינינג ירדן אורלי 18:30 – זומבה ערבה אביטל 18:45 – יוגה אשל שיר 18:45 – פלדנקרייז אלון ענת ח 19:30 – DANCE FITNESS ערבה חן רביעי 27.3
11:15 פרשת השבוע – אולם תמר .
16:30 – היפ הופ + טכניקת מחול עם מגי לא מתקיים .
07:00 – הת.גברים ערבה לילי 07:30 – פלדנקרייז אלון אורנה 07:15 – עיצוב אשל ליאורה 07:15 – ספינינג ירדן רמי 08:15 – ע.דינאמי אשל לילי 08:30 – פלדנקרייז אלון מיכל ש 08:30 – ספינינג ירדן רמי 09:15 – NIA החלפה ערבה רונית 09:15 – ע.מדרגה אשל טל 09:30 – פלדנקרייז אלון מיכל ש 10:15 – פילאטיס ערבה טל 10:20 – זומבה לא מתקיים אשל 10:30 – יוגה אלון חן 17:00 – עיצוב אשל לילי 18:00 – פילאטיס אשל ליאורה 18:15 + 19:00 – הת.במים בריכה יעל 19:00 – יוגה ערבה גילי 19:00 – טניס שולחן ביתן בוקי 19:00 – ריצה ( נפגשים בלובי ) בחוץ איתן 20:15 – DANCE FITNESS חן תמר 19:30 – ריקודי עם עם עופר – אולם אלון .
חמישי 28.3
07:15 – עיצוב החלפה אשל אורנה 08:15 – ע.דינאמי תמר שרון 08:15 – פלדנקרייז אלון יחיאלה 08:15 – פילאטיס ערבה קרינה 08:15 – הת.בונה עצם החלפה אשל אורנה 09:15 – פלדנקרייז אלון יחיאלה 09:15 – הת.על כיסאות אשל לילי 09:15 – פילאטיס ערבה קרינה 09:15 – הת.בונה עצם החלפה תמר אורנה 10:15 – פלדנקרייז אלון מיכל ש 10:15 – ע. מדרגה אשל שרון 10:30 – NIA לא מתקיים ערבה 17:00 – עיצוב אשל שרון 18:00 – הת.בונה עצם אשל שרון 19:00 – זומבה אשל אביטל 19:00 – צ’י קונג טאי צ’י ערבה עמי שישי 29.3
07:10 – פלדנקרייז ערבה ענת ק 08:00 – ספינינג ירדן נירית 08:00 – עיצוב ערבה ליאורה 08:15 – זומבה אשל מאי 08:15 – הת. גברים תמר רחל 09:05 – יוגה אשל דנה ב 09:15 – ספינינג ירדן נירית 09:15 – פילאטיס החלפה ערבה 09:15 – הת.מתקנת תמר רחל 15:00 – עיצוב אשל שרון שבת – 30.3.24
09:00 – פלדנקרייז ערבה ענת ח 09:00 – ספינינג ירדן נירית 10:00 – אירובי אשל שרון 10:00 – יוגה ערבה דנה 10:15 – ספינינג ירדן נירית 11:00– עיצוב אשל שרון 12:00 – פילאטיס אשל שרון ריקודי עם עם אלעד בתאריכים : ,
פתוח גם לחיצוניים / מנויים ללא שבת
בתשלום של 35 ₪