אודות הרשת

מי אנחנו?

החברה למרכזי תרבות וספורט לעובד ולמשפחתו בע”מ, בעלת רשת הקאנטרי, הוקמה בשנת 1972 על-ידי ההסתדרות החדשה, חברת העובדים ומרכז “הפועל”.
40 שנה אחרי ממשרדנו הממוקם בחולון, אנו גאים להיות רשת מועדוני הספורט והפנאי המובילה בישראל עם שבעה מועדוני קאנטרי קלאב בפריסה ארצית: קרית אתא, רעננה, חולון, ראשון לציון, בת ים, נס ציונה ובאר שבע.
לאורך שנים של התמחות בניהול מרכזי ספורט, חרטה החברה על דגלה את המקצוענות כערך עליון בדגש מיוחד על מתן שירות איכותי, כשטובת הלקוחות בראש מעיינה.
רשת הקאנטרי מקפידה על איכות המתקנים כמו על בטיחות הציוד ועל עמידה בתקני השירות המחמירים ביותר כמו על שימת דגש רב על חידוש המתקנים ושמירה על תפעולם.

מתקנים ופעילויות לכל אחד

רשת הקאנטרי מציעה ללקוחותיה מגוון עצום של מתקנים ופעילויות לכל המשפחה: חדרי כושר עם ציוד מקצועי מהמתקדם בעולם, בריכות שחייה חיצוניות, מקורות ומחוממות, בריכות לילדים ולפעוטות, מגלשות מים, חדרי חוגים משוכללים עם מאות שעות חוגים לילדים, נוער ומבוגרים, אולמות ספינינג, מגרשי ספורט שונים החל מכדורגל וכדורסל, דרך קטרגל, טניס ועד סקווש וטניס שולחן. בנוסף, מתקני כושר לנוער, ג’ימבורי ומתקני שעשועים על הדשא לילדים.
אחרי כל זה, תוכלו להתפנק בסאונה, בג’קוזי או בספא, או פשוט לנוח על עשרות דונמים של מדשאות ירוקות.

החזון שלנו – לתת יותר מבכל מקום אחר

לכולנו רצונות מגוונים והעדפות שונות, אבל שאיפה אחת משותפת: לחיות חיים טובים. חיים של בריאות, משפחה וחברים, רוגע והנאה – זו נקודת המוצא שלנו ברשת הקאנטרי.
אנו רואים בבריאות ובכושר גופני מפתח לחיים של שמחה וסיפוק ומחויבים לרכז עבורכם במקום אחד קשת רחבה של אפשרויות פנאי, ספורט ותרבות, שיעמדו לרשותכם בבחירתכם בדרך חיים בריאה ומגוונת.
רשת הקאנטרי מקדמת את חזון אורח החיים הבריא, שיביא לאיכות חיים אמיתית ולאיזון המושלם בין גוף ונפש, כל זאת במסגרת משפחתית חמה, נעימה ותומכת.

מועדון המנויים

המנויים שלנו נהנים ממתקנים ברמה הגבוהה ביותר וממגוון חוגים, סדנאות ופעילויות ספורט, תרבות וחברה. כל אלו ועוד, הופכים אותם ליחידה קהילתית המספקת שירותי פנאי וספורט בכל התחומים ולכל גיל.
המנוי לרשת הקאנטרי מספק מענה לכל המשפחה עם איכות ושירות ללא פשרות, הכול במקום אחד.

רק ברשת הקאנטרי תקבלו יותר מבכל מקום אחר!