אומנויות לחימה

זהו טקסט חלופי

כל מועדון כושר, מתנ”ס או מרכז תרבותי אחר בו מועברים חוגים לילדים, לנוער ולמבוגרים, כולל מבחר שיעורים של אומנויות לחימה. אומנויות הלחימה מלמדות את המשתתפים לשלוט בגופם ובמזגם, מחזקות את גופם ומעלות את הביטחון העצמי של המשתתפים. העולם המופלא של אומנויות הלחימה כולל שיטות רבות ממסורות עתיקות, והתרגול מהנה ומעצים.

בית לאומנויות הלחימה

בסניפי רשת הקאנטרי ברחבי הארץ תמצאו בתי ספר לאומנויות לחימה, המהווים בית לאומנויות הלחימה השונות. בית ספר לאומנויות לחימה מאפשר לכם לבחור מבין האומנויות השונות את זו שמתאימה לכם. המורים מקצועיים ומיומנים, האווירה נעימה ותומכת, ולכם נותר רק לבחור באומנות הלחימה המועדפת.

חיזוק הביטחון העצמי

מתרגלי אומנויות לחימה נהנים מעלייה בביטחון ובהערכה העצמית שלהם, כתוספת או כבונוס לתרגול עצמו. התרגול הפיזי והשליטה המנטלית משפרים את ההערכה העצמית של התלמיד, ובד בבד עם חיזוק השרירים והגוף, וכן עם שיפור הקואורדינציה, מתחזק הביטחון העצמי. הדבר משמעותי ביותר עבור ילדים ונוער, אך יחד עם זאת, גם מבוגרים יחוו העצמה מתרגול קבוע של אומנות לחימה.

שליטה, קואורדינציה ואיזון

אמן לחימה טוב אינו שש אלי קרב, הוא ישתמש בכוחו רק אם לא תהיה לו ברירה. משום כך, סוגי אומנויות לחימה שונים שמים דגש רב על שליטה עצמית ועל ריסון. התלמיד לומד להשיג איזון רגשי ולשלוט בתגובותיו, כאשר המטרה היא להימנע מאלימות מיותרת. בנוסף לכך, תרגול אומנויות לחימה משפר את הקואורדינציה של התלמיד, שכן עליו להשיג תיאום מדויק בין כל איברי גופו, להפקת התנועה המבוקשת. התוצאה היא שקט נפשי, איזון, ביטחון ושליטה עצמית.

אומנויות לחימה לכל הגילאים

בתי הספר לאומנויות הלחימה השונות בסניפי רשת הקאנטרי מציעים שיעורי אומנויות לחימה לילדים, לנוער ולמבוגרים, כאשר כל קבוצת גיל יוצאת נשכרת מתרגול אומנות הלחימה. כל אדם יכול לתרגל, בין אם הוא ילד, נער או אדם בוגר. לכל גיל יתרונות וחסרונות שונים, ואומנויות הלחימה מציעות לכל מתרגל את הפתרון המתאים.

לסיכום

אומנויות הלחימה הן עולם ומלואו, ובתי הספר לאומנויות הלחימה בסניפי רשת הקאנטרי מציעים לכם הצצה וכניסה לעולם מופלא זה. זהו עולם של ידע עתיק שהועבר מדור לדור, וכן של שיטות צעירות יחסית, שנבעו מן המסורת והותאמו לחיינו כיום. לכל שיטה יתרונות משלה, ומגוון השיטות מאפשר לכל אחד לבחור בנתיב המדבר אל ליבו, לתרגל, להתחזק ולהתפתח. לבירור פרטים נוספים ולתיאום שיעור התנסות, צרו קשר עם נציג בסניף הקרוב אליכם, ונשמח לבוא לעזרתכם.

מאמרים בנושא:

 

לרשימת חוגים מפורטת לחצו >>