אימון רצועות

אימון רצועות

שיטת האימון TRX שהיא אימון המבוסס על רצועות, פותחה בצבא ארצות הברית והפכה לאחד האימונים החמים והאופנתיים של השנים האחרונות. האימון עובד על שריר וליבת הגוף ומחזק אותם באמצעות הרצועות. בואו לגלות עוד על אימון ה־TRX.

מהו אימון רצועות?

במהלך אימון רצועות, המתאמנים מבצעים תרגילים שונים ומגוונים בהתאם לדרגת הקושי שלהם ולאזורי הגוף שאותם הם מעוניינים לחזק ולחטב, תוך הפעלת כוח כנגד משקל הגוף שלהם. הרצועות אינן גמישות ואינן נמתחות, זאת כדי לאפשר את ההתנגדות בזמן האימון. לעומת זאת, הן ניתנות להתאמה לאדם אשר מתאמן עימן. גבר גבוה יזדקק לרצועה קצרה מאישה נמוכה למשל. ישנם תרגילים, שבהם אורך הרצועה ישפיע על דרגת הקושי, אך לא תמיד.

למי מתאים להתאמן עם רצועות TRX?

אימון רצועות יתאים לכל אדם שרוצה לשפר את הכושר הגופני שלו. התרגילים מחזקים את השרירים, משפרים את סיבולת לב הריאה, חלקם מתמקדים ביציבה ובשיווי משקל וחלקם על כוח. אימון טוב יותאם לאדם בהתייחס ליכולותיו הפיזיות, למגבלותיו אם יש כאלו, לאזורים בגוף שעליהם הוא מעוניין להתמקד ועוד. אלו תרגילים מאתגרים אך אינם מסובכים, כאשר כל תרגיל מבוצע לזמן קצר יחסית. 

בנוסף, אימון TRX הוא אינדיבידואלי ואישי, ויש לבצע אותו בהנחיה ובהשגחה של מדריך מוסמך, בין אם בחדר הכושר ובין אם בשיעור מיועד. 

TRX הוא אחד מאימוני הספורט המספקים שיש. בסיומו של האימון, לאחר סדרת תרגילים אינטנסיביים, תרגישו סיפוק אדיר וגאווה ביכולתכם ובגוף שלכם.

*יש להתעדכן מול הסניפים לקבלת מידע נוסף אודות זמינות החוג. ט.ל.ח.

הצטרפו לקאנטרי בעיר הקרובה אליכם ותקבלו יותר מבכל מקום אחר.
למידע נוסף צרו קשר ונחזור בהקדם

לרשימת חוגים מפורטת לחצו >>

 

מאמרים בנושא: