אירובי

אירובי

ברשת הקאנטרי תוכלו ליהנות מחוגים מעולים לילדים ולמבוגרים במגוון תחומים. מטבע הדברים, אחד התחומים המפותחים הוא תחום הספורט. עם קטגוריה זו נמנים שיעורי האירובי האיכותיים שלנו! אנו מציעים אימונים במגוון סוגים ורמות ובכולם תמצאו שילוב הרמוני בין פעילות גופנית מאומצת ואנרגיות טובות.

שיעור אירובי קלאסי

בשיעור תפעילו באינטנסיביות את כל שרירי הגוף, משרירי הרגליים עד לשרירי הבטן, בלוויית מוזיקה מקפיצה. את האימון תתחילו בפעילות מתונה יחסית כגון צעידה קצבית במקום ומתיחות ותתקדמו בהדרגה לפעילות בעצימות גבוהה. משמעות המילה אירובי היא ‘דורש חמצן’ ובאימון אכן תניעו את איברכם בקצב שיגביר את צריכת החמצן ויעלה לכם את הדופק. התמדה באימונים תתרום רבות לבריאותכם. היא תשפר את תפקוד הלב והריאות, תקטין את הסיכוי לסוכרת ותסייע לכם לשרוף קלוריות מיותרות. עם הזמן תרגישו כיצד גופכם מתחזק והופך גמיש ומלא אנרגיה.

אירובי מדרגה

בשיעור אירובי מדרגה שלנו תתמקדו בחיזוק שרירי הרגליים, הישבן והזרועות ובפיתוח שיווי משקל. שיעור זה מתאים מאוד למי שרוצה לחזק את שרירי הליבה. אלה הם שרירי הבטן והגב האחראים על החזקת עמוד השדרה ובזכותם ניתן ללכת זקוף. גם כאן, שיעור אירובי זה, מלא בפעילות ממריצת דופק ומשפרת סיבולת לב־ריאה.

אירובי דאנס

בסגנון זה תפעילו את כל חלקי גופכם בקצב המוזיקה. אירובי דאנס נהדר לשיפור מצב הרוח, פיתוח קואורדינציה והגמשת השרירים והמפרקים. הכוח והאנרגיות שיש בפעילות גופנית בקבוצה מורגש מאוד בשיעורים אלה. בנוסף, יש כאן פתח ליצירתיות, שכן תוכלו להמציא ריקודים בעצמכם. לבחירתכם שיעור אירובי דאנס למתחילים או שיעור ברמת מתקדמים.

מדריכים מקצועיים ותנאים מצוינים

מדריכי השיעורים שלנו הם מומחים בתחום ובעלי הסמכה רשמית. הם יסבירו בבהירות כיצד לבצע את התרגילים, ייתנו לכל משתתף משוב על ביצועו, יעודדו ויתמכו. הם יקפידו על כך שתעבדו ברמה ובקצב המתאים לכם ותשפרו בבטחה את הכושר הגופני שלכם. חדרי האימון שלנו נוחים, בטוחים ואסתטיים. הם מאובזרים במערכת שמע מתקדמת והאקוסטיקה בהם נפלאה. התנאים המעולים, המקצועיות והאווירה הטובה – כל אלה הופכים את השיעורים לחוויה חיובית במיוחד שתגרום לכם להתמיד בהם ברצון.

*יש להתעדכן מול הסניפים לקבלת מידע נוסף אודות זמינות החוגים. ט.ל.ח.

הצטרפו לקאנטרי בעיר הקרובה אליכם ותקבלו יותר מבכל מקום אחר.
למידע נוסף צרו קשר ונחזור בהקדם

לרשימת חוגים מפורטת לחצו >>

 

מאמרים בנושא: