בלט

בלט

מחול הבלט הוא אחד מסוגי הריקוד הקלאסיים המוכרים ביותר. מאז ימי הרנסנס המוקדמים, הבלט התפתח ברחבי העולם, התבסס בתרבות והפך לפופולרי ואהוב.
חשיבותו בעולם הריקוד היא גדולה, שכן הוא מהווה את הבסיס למחולות רבים נוספים, המבוססים במידה רבה עליו. באופן טבעי, רקדני בלט, אשר כבר למדו את בסיס עולם הריקוד, יוכלו בקלות להתחבר וללמוד גם ענפי ריקוד מודרניים.

כוחה של התנועה

מחול הוא ענף ספורט אומנותי המשתמש במוזיקה ככלי לתנועה. השילוב בין התועלת הבריאותית שבהפעלת הגוף והשרירים לבין הפן האומנותי המתפתח בקרב רקדנים צעירים, הופך את עולם הריקוד לענף מצוין ומבורך שכיף ללמוד אותו ולאמץ אותו כאורח חיים.
בלט קלאסי משלב מוזיקה קלאסית ככלי מוכח לפיתוח היצירתיות והיכולת של ילדינו להביע את עצמם ולבטא את רגשותיהם באופן מיוחד ובריא.

באיזה גיל כדאי להתחיל?

לימוד בתחום זה מומלץ להתחיל מגיל צעיר מאוד (סביבות גיל 3–4 שנים) זאת מכיוון שחשוב להרגיל את הגוף לטכניקות המורכבות והדקויות הנדרשות כמה שיותר מוקדם.
גם אם ילדכם עבר את הגיל המומלץ, לעולם לא מאוחר להתחיל לרקוד!
רינה ניקובה למשל, הייתה בלרינה וכוריאוגרפית, ונחשבה לחלוצת מחול הבלט בארץ. היא החלה ללמוד את הריקוד רק בגיל 16, גיל הנחשב מאוחר. למרות זאת, היא הייתה אחת מהרקדניות המוכרות בארץ ואגדה בעולם הבלט היהודי.
לא משנה באיזה רמה ילדכם ומה גילו, כל עוד יש לו את התשוקה והרצון לרקוד, את כוח הרצון ללמוד ולהשקיע בדבר חדש. חשוב להשריש לו את התחושה שהוא מסוגל ושהכול אפשרי, לחזק אותו ואת כוחו.

לימודי בלט בקאנטרי

רשת הקאנטרי מציעה חוגי בלט ברמות שונות, לגילאים שונים ורמות שונות.
החוג לגיל הרך משלב משחק באווירה חופשית, המחבר בין עולמם של הילדים ליסודות הבלט. ככל שהקבוצה בוגרת ומקצועית יותר, כך רמת הקושי והמשמעת עולה.
כל אחד מן החוגים מנוהל על ידי צוות המורים המובחר שלנו, אשר חיים ונושמים את עולם הריקוד ומעבירים במקצועיות את האהבה לתנועה לדור הצעיר.
אנו מזמינים אתכם להצטרף לרשת הקאנטרי ולהתחיל אורח חיים ספורטיבי ובריא יחד עם כל המשפחה.

*יש להתעדכן מול הסניפים לקבלת מידע נוסף אודות זמינות החוגים. ט.ל.ח.
הצטרפו לקאנטרי בעיר הקרובה אליכם ותקבלו יותר מבכל מקום אחר.
למידע נוסף צרו קשר ונחזור בהקדם

לרשימת חוגים מפורטת לחצו >>

 

מאמרים בנושא: