התעמלות במים

מחפשים דרך לגוון ולהעשיר את שגרת האימונים שלכם? הגעתם למקום הנכון! רשת הקאנטרי מציעה שיעורים חוויתיים ומהנים של התעמלות במים. סגנון התעמלות זה הוא הדבר החם הבא בעולם הכושר, כיוון שהוא משתמש ביתרונות הרבים של המים לשדרג את שגרת האימונים שלכם. התעמלות מים אינה רק כיפית ומהנה במיוחד, היא גם מספקת מספר גדול של יתרונות בריאותיים שיעלו את האימונים שלכם לדרגה הבאה.

הפחתת עומס

הטלטלות והזעזועים שעוברים על הגוף בזמן אימוני אירובי מסורתיים מהווים עומס ניכר על המפרקים והעצמות, ובטווח הרחוק עשויים לגרום לכאבים, דלקות ושחיקה. כוח הציפה של המים מאפשר לכם לקיים אימונים אירוביים מאתגרים בלי להעמיס על הגוף שלכם יתר על המידה. בשל כך, זהו סגנון התעמלות אידיאלי עבור אנשים הסובלים מכאבי מפרקים ופציעות שונות, לאנשים מבוגרים ולנשים בהיריון.

שיפור בריאות הלב וכלי הדם

המים מספקים התנגדות שהופכת אימונים אירוביים ליעילים יותר ומשפרת את תפקוד הלב והריאות. בנוסף, עצם השהייה בבריכה מסייעת בהרפיית כלי הדם, ובכך מפחיתה לחץ דם גבוה. אימונים אלה הוכחו כיעילים ביותר בהפחתת הסיכון להתפתחות מחלות לב וכלי דם.

אימון מקיף

ההתנגדות של המים מספקת אימונים אינטנסיביים יותר מאשר ביבשה. אפילו פעילויות גופניות פשוטות שורפות יותר קלוריות כאשר אתם מבצעים אותן בתוך הבריכה. אימוני כושר כאלה משלבים מספר סגנונות אימון יחד ומספקים לגוף יתרונות מגוונים כמו: גמישות, שיווי משקל, טונוס שרירים, חיטוב, הרזיה ועוד.

יכולת שיקומית

זהו סגנון אימון בעל יכולות שיקום נרחבות. מחקר שנערך על אנשים הסובלים מפרקינסון מצא כי התנגדות המים מגבירה את המודעות לגוף ותורמת לשמירה על יציבה נכונה ולתחושת תזוזה מדוייקת במרחב. בנוסף, שיקום מסוג זה יעיל בהאצת ההחלמה ובהפחתת כאבים, והוא עוזר לאנשים המחלימים מפציעות לשפר את יכולות התנועה שלהם. זהו אימון יעיל במיוחד לאנשים שסובלים מבעיות מפרקים, כיוון שהוא מקל את העומס על האיברים ומשפר את התפקוד שלהם לטווח הרחוק.

זה כיף

חייבים להודות בזה – כל פעילות בבריכה מהנה יותר מאשר על היבשה. זהו סגנון אימון חוויתי במיוחד, שיעזור לכם להגיע כל פעם בשמחה למפגש הבא.

 

*יש להתעדכן מול הסניפים לקבלת מידע נוסף אודות זמינות החוגים. ט.ל.ח.

הצטרפו לקאנטרי בעיר הקרובה אליכם ותקבלו יותר מבכל מקום אחר.
למידע נוסף צרו קשר ונחזור בהקדם

 

לרשימת חוגים מפורטת לחצו >>

 

מאמרים בנושא: