לימוד שחיה

זהו טקסט חלופי

לימוד שחיה הינו חשוב מאוד, לכל אחד. היום ממליצים כבר מגילאי 4-3 שנים לכל ילד ללכת לחוג שחיה או שעורי שחייה, בהם הוא יכול לחוות את המים בצורה טובה, ללמוד כיצד לשלוט בגופו בתוך המים ולא לתת להם לשלוט בו, וכמובן – ליהנות מחוג שיעשיר את השעות הפנויות שלו ויעניק לו גם הנאה, לצד לימוד שחייה חשוב.

לאור המודעות הרבה לנושא, היום ניתן למצוא מגוון רחב של חוגי שחיה מלימוד שחייה לילדים עד לימוד שחייה למבוגרים. לכן, אם אתם מחפשים חוג שחיה לילדים אשר ילמד את הילדים שלכם לשחות היטב ויעניק להם חוויה טובה, חשוב לבדוק היטב מספר חוגים שונים לפני שאתם בוחרים באחד מהם, ובסופו של דבר לבחור את החוג המתאים ביותר לכם ולילד שלכם.

 

כיצד מבוצעת החלוקה בחוגי השחייה?

רוב חוגי השחייה מחולקים על פי שני פרמטרים – גיל המשתתפים והרמה שלהם. לדוגמא, תוכלו למצוא שיעורי לימוד שחייה לילדים אשר יהיו ברמה של מתחילים, במיוחד אם מדובר בגילאים צעירים יחסית, או שיעורי לימוד שחיה למבוגרים, בהם החלוקה היא יותר לפי הרמה ולא על פי הגיל. לכן, לפני הכל כדאי לבדוק את החלוקה הזו ולבחור בחוג המתאים לכם, גם מבחינת טווח הגילאים אליו הוא מיועד וגם מבחינת הרמה של המשתתפים בו.

 

מדוע חשוב ללמד ילדים לשחות?

לימודי שחיה לילדים הינם מצילי חיים, פשוטו כמשמעו. אנשים רבים בטוחים כי אם הילדים שלהם אינם הולכים לים או לבריכה, אין סיבה ללמד אותם שחיה, אך בפועל, סכנת טביעה נמצאת בכל מקום. רוב הילדים אשר נפגעים קשות מטביעה באמבטיה, לדוגמא, הם ילדים אשר נבהלים מהמים ואינם יודעים כיצד להתמודד איתם, ולכן בולעים מים מהר מאוד. לעומת זאת, ילדים אשר יודעים לשחות ומכירים היטב את המים ירגישו ביטחון רב יותר, ולכן במקרים מסוכנים ההתמודדות שלהם תהיה טובה יותר, וממש מצילת חיים.

 

חוגים בהנחיית אנשי מקצוע מתאימים

כאשר בוחרים חוג שחיה, במיוחד עבור ילדים, חשוב לבדוק לא רק את החוג עצמו, אלא גם את המדריכים המעבירים אותו. כשמדובר בילדים, אין זה מספיק לבחור חוג בהנחיית מדריך שחיה מקצועי, ויש לוודא גם שמדובר באדם שיש לו גישה לילדים, ידע בהדרכה של ילדים ויכולת להבין אותם ולהסביר את הדברים בשפה שהם מבינים, במיוחד בגילאים הצעירים.

כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם בוחרים חוג שחיה המתאים לכם ולצרכים שלכם, חוג שחיה שיעניק חוויה לימודית לצד הנאה רבה.

 

לרשימת חוגים מפורטת לחצו >>