עיצוב וחיטוב

עיצוב וחיטוב

גוף חטוב הוא משאת נפשם של אנשים רבים. הדרך להשיג גוף מעוצב וחטוב, ולא פחות חשוב מכך – בריא, היא על־ידי עבודה קשה ומאומצת. ניתן לעשות זאת בחדר הכושר או בשיעורי עיצוב וחיטוב הגוף.

אף אחד לא נשאר בחוץ

עיצוב דינאמי מאגד בתוכו כמעט את כל רכיבי הכושר הגופני. החל משיווי משקל וקואורדינציה, דרך סיבולת שריר וכלה באימון כוח וסיבולת אירובית. זו דרך מצוינת לעבוד על חיטוב הגוף תוך כדי עבודה גם על היבטים נוספים של האימון. עיצוב ירכיים למשל ניתן לבצע תוך כדי שיעורי ספינינג אינטנסיביים.

אירובי זה שם המשחק

פעילות אירובית היא שם כולל למספר פעילויות ספורטיביות כגון, אימונים ושיעורים הכוללים הפעלה מאומצת של מערכת הלב וכלי הדם. בקבוצת הפעילויות הללו נוכל למצוא הליכה וריצה כמובן, אך גם שיעורי זומבה, ריקודי בטן, שחייה ואף TABATA, שזה אימון המשלב פעילות אירובית ואנ־אירובית. 

כמו כן, ניתן לבצע פעילות אירובית בכמה דרגות קושי ובהתאם ליכולתם האישית, ואף לשלב בה מכשירים מסוגים שונים. שילוב מכשירים יכול להיות לצורך חיזוק ותמיכה או לצורך העלאת דרגת הקושי. 

תתפלאו, אך ניתן להתחטב גם במים

עיצוב וחיטוב דרך פעילות אירובית מכל סוג שתבחרו, היא דרך מהנה עבור אלו הנהנים מכך, אך יש אנשים שמעדיפים לחוש פחות את הקופצנות, ההזעה והאינטנסיביות שבאימונים מסוג זה. עבורם בדיוק יש לנו שיעורי התעמלות בבריכה שבהם עיצוב ישבן, ידיים ובטן ניתנים להשגה גם כן.

אימון חיטוב לנשים כמו גם לגברים, זו מחויבות והתמדה שבגינם תוכלו להשיג את התוצאות שעליהם חלמתם.

*יש להתעדכן מול הסניפים לקבלת מידע נוסף אודות זמינות החוג. ט.ל.ח.

הצטרפו לקאנטרי בעיר הקרובה אליכם ותקבלו יותר מבכל מקום אחר.
למידע נוסף צרו קשר ונחזור בהקדם

לרשימת חוגים מפורטת לחצו >>

 

מאמרים בנושא: