ריקודי עם

זהו טקסט חלופי

לא בכדי ריקודי עם הפכו לסממן כל-ישראלי מנצח: המותג שגרם לחבר’ה הצעירים שייבשו את הביצות להתמכר, מפתה גם רבים מאתנו – צעירים ומבוגרים, רווקים, נשואים, גרושים, גברים ונשים. כל מי שטועם איננו יכול להפסיק. לימודי ריקודי עם כבר מזמן הפכו למגפה בישראל, כשעוד ועוד ישראלים גודשים את המסגרות השונות המציעות לימודי ריקודי עם וכובשים את רחבות הריקודים בערבי הרקדות סוערות המתקיימים מדי ערב בכל רחבי הארץ. אם גם אתם רוצים להתמכר לתחביב המהווה פעילות פנאי גדושת יתרונות – הכתבה הזו היא בשבילכם. איך תתחילו לרקוד הורה ותיהנו על הדרך מתרומה לכושר הגופני ולבריאות וגם לחיי החברה שלכם?

לפני שנפרט בפניכם איפה תוכלו ללמוד ריקודי עם ולשלב בחייכם תחביב שיעשה לכם רק טוב, נקדיש מספר מילים כדי לתאר את התרומה הרבה של המנהג הישראלי הזה לאיכות החיים של כל אחד ואחת מכם.

היתרונות של לימוד ריקודי עם

  • תרומה לכושר הגופני – השתתפות בחוג ריקודי עם מהווה הזדמנות נהדרת לתנועה, וכתוצאה מכך – לפיתוח הסיבולת והכושר הגופני. בהחלט פעילות גופנית מומלצת ומהנה שאינה גורמת סבל מיותר.
  • תרומה לכיף ולהנאה – לימודי ריקודי עם הם הזדמנות נהדרת לשבור שגרה, להניח בצד את טרדות היום יום ולהתפנות לערב של כיף, הנאה, שחרור והפגת מתחים. ריקודי עם נחשבים לתחביב מאד פופולרי בישראל, ומעלים חיוך על פני המשתתפים בכל רחבי הארץ.
  • תרומה לחיי החברה – כל פעם שתגיעו לחוג, להרקדה, לערב ריקודי עם, לפסטיבל ריקודי עם, לטיול או להפקה – תפגשו פעם אחר פעם פרצופים מוכרים של עמיתיכם לריקוד, שעם הזמן יהפכו לחבריכם הטובים. התחביב המשותף יזמן לכם מכרים ויהפוך את חיי החברה שלכם למסעירים, לתוססים ולעשירים עם אינסוף הזדמנויות לבילויים, להיכרויות, לטיולים, לחגיגות ולחברותא.

היכן ניתן להשתלב בלימוד ריקודי עם?

ישנן מסגרות מגוונות המציעות לימודי ריקודי עם. אנו ממליצים להתחיל בחוג ריקודי עם למתחילים במתנ”ס או במוסד תרבותי הפועל בקהילה. ישנם חוגים רבים אותם יוזמת הרשות המקומית. אפשרות נוספת היא להגיע להרקדות למתחילים ברחבי הערים – במרכז המסחרי, ברחבת האמפיתאטרון, בטיילת, בנמל, במרכזי ספורט ועוד – בדקו היכן מתקיימות באופן קבוע הרקדות. רובן הרקדות המתאימות למי שכבר מומחה בריקודי עם ומכיר את כל הצעדים, אבל ישנן מדי פעם גם הרקדות למתחילים שיכולות להיות מקום טוב להתחיל בו.

 

לסיכום, עם כל כך הרבה יתרונות, מה הפלא שכל כך הרבה אנשים מכורים לריקודי עם? אם גם אתם רוצים להתמכר, כדאי שתאתרו היכן מתקיימים לימודי ריקודי עם, והיכנסו לקצב.

מאמרים בנושא:

 

לרשימת חוגים מפורטת לחצו >>