מערכת שעות וחוגים

יום ראשון

15:00-19:00
ציור shekel symbol
אנדרי בלוק
מבוגרים
סחלב
בתשלום
15:40-16:25
עיצוב+מתיחות
לאה יחזקאלי
מבוגרים
אולם ספורט
16:15-17:00
מיומנה & GYM
קובי
7-11
אולם פונקציונלי
16:30-17:15
זומבה
חלי רובין
מבוגרים
אולם ספורט
16:30-17:15
מחול יצירתי
לאה יחזקאלי
גילאי 3-5
Energy
17:00-17:45
מיומנה & GYM
קובי
4-6
אולם פונקציונלי
17:15-18:00
הפעלה ספורטיבית
לאה יחזקאלי
6-9
Energy
17:15-18:00
עיצוב הגוף
חלי רובין
מבוגרים
אולם ספורט
17:15-18:45
יצירה
שונטל בן דוד
ילדים
משחקיה
18:00-18:45
פיטבול קידס
לאה יחזקאלי
גילאי 9-12
אולם פונקציונלי
18:00-18:45
ריקודי בטן
נטלי חי
מבוגרים
Energy
18:00-19:00
יוגה
מיטל ג'רוסי
מבוגרים
בינוני
אולם ספורט
18:45-19:30
פיטבול קידס
לאה יחזקאלי
גילאי 13-16
אולם פונקציונלי
19:00-20:00
ספינינג
עינת הדר
מבוגרים
אולם ספינינג במתחם חדר הכושר
19:00-20:00
עיצוב + מתיחות
גלית כהן
מבוגרים
Energy
19:00-20:00
ספינינג
יעל גרינפלד
מבוגרים
אולם ספינינג במתחם חדר הכושר
19:30-21:00
קבוצת ריצה
שלומי לאון
מבוגרים
נפגשים באולם סביון
20:00-21:00
ספינינג
יעל גרינפלד
מבוגרים
אולם ספינינג במתחם חדר הכושר
20:05-21:00
אירובי + מדרגה
גלית כהן
מבוגרים
Energy
20:05-21:00
אירובי מדרגה
גלית כהן
מבוגרים
Energy
20:05-24:00
ריקודי עם
בתיה
מבוגרים
אולם ספורט

יום שני

08:15-09:00
התעמלות נשים
חלי רובין
מבוגרים
אולם ספורט
09:00-09:45
עיצוב הגוף
חלי רובין
מבוגרים
אולם ספורט
09:05-09:50
עיצוב הגוף
חלי רובין
מבוגרים
אולם ספורט
09:40-10:40
עיצוב וחיטוב
גלית כהן
מבוגרים
Energy
10:45-11:30
התעמלות במים
עינת הדר
מבוגרים
בריכה מקורה
11:00-12:00
פלדינקרייז
שולי בכר
מבוגרים
אולם ספורט
12:00-13:00
יצירה
צופית רוגע
מבוגרים
סחלב
16:00-16:45
כדורסל
משה קניאס
גילאי 3-5
אולם ספורט
16:15-17:00
פילאטיס ומתיחות
דורה אלון
מבוגרים
אולם ספורט
16:30-17:15
זומבה
נטלי חי
גילאי 6-8
Energy
16:30-17:15
כדורגל
מושיקו יחיא
גילאי 9-12
מגרש חיצוני
16:30-17:15
כדורגל
מושיקו יחיא
גילאי 9-12
מגרש חיצוני
בימים גשומים לא יתקיים החוג
16:45-17:30
כדורסל
משה קניאס
גילאי 6-8
אולם ספורט
17:00-17:45
אירובי שריפת שומנים
דורה אלון
מבוגרים
Energy
17:00-19:00
תפירה
חנה זמיר
מבוגרים
סחלב
17:15-18:00
כדורגל
מושיקו יחיא
גילאי 3-5
מגרש חיצוני
בימים גשומים לא יתקיים החוג
17:15-18:00
מחזות זמר
נטלי חי
גילאי 9-12
17:30-18:15
אירובי
לאה יחזקאלי
גילאי 9-15
סביון
17:30-18:15
כדורסל
משה קניאס
גילאי 9-12
אולם ספורט
17:45-18:30
פילאטיס ומתיחות
דורה אלון
מבוגרים
אולם ספורט
18:00-18:45
אירובי נערות
לאה יחזקאלי
גילאי 9-15
אולם פונקציונלי
18:00-18:45
כדורגל
קובי
גילאי 6-8
מגרש חיצוני
בימים גשומים לא יתקיים החוג
18:15-18:45
ריקודי בטן
לאה יחזקאלי
גילאי 6-8
סביון
18:30-19:15
התעמלות גברים
רגינה
מבוגרים
אולם ספורט
19:00-20:00
ספינינג
יעל גרינפלד
מבוגרים
אולם ספינינג במתחם חדר הכושר
19:45-20:30
עיצוב דינאמי -אימון תחנות
מעיין רותם
מבוגרים
Energy
20:00-22:30
ברידג'
מבוגרים
מתקדמים
רקפת
20:30-21:15
זומבה
מעיין רותם
מבוגרים
Energy
20:30-22:00
כדורסל
מבוגרים
אולם ספורט

יום שלישי

08:15-09:00
עיצוב גוף
דורה אלון
מבוגרים
Energy
08:15-09:00
עיצוב הגוף
דורה אלון
מבוגרים
Energy
08:15-09:00
עיצוב הגוף
דורה אלון
מבוגרים
Energy
08:15-09:15
יוגה
מבוגרים
אולם ספורט
08:15-09:15
יוגה
קובי
מבוגרים
בינוני
אולם ספורט
10:30-11:15
התעמלות במים
טניה שפר
מבוגרים
בריכה מקורה
10:30-11:15
התעמלות על כסאות
ענבל יעקבי
מבוגרים
אולם ספורט
11:20-12:05
פילאטיס
ענבל יעקבי
מבוגרים
אולם ספורט
11:30-13:30
ברידג'
מבוגרים
רקפת
15:30-16:30
אנגלית
קטי צ'יקואשוילי
מבוגרים
מתחילים
כלנית
15:30-16:30
אנגלית
קטי צ'יקואשוילי
מבוגרים
בינוני
חדר הרצאות
רמת השיעורים ממתחילים לבינוניים ולמתקדמים
16:00-16:45
עיצוב וחיטוב
דורה אלון
מבוגרים
Energy
16:30-17:30
אנגלית
קטי צ'יקואשוילי
מבוגרים
בינוני
כלנית
16:30-18:00
טבע
שונטל בן דוד
ילדים
חדר יצירה
16:45-17:30
התעמלות בונה עצם
דורה אלון
מבוגרים
Energy
17:15-18:00
תנועה וקצב
לאה יחזקאלי
גילאי 3-5
אולם פונקציונלי
17:30-18:15
עיצוב דינאמי
לאה יחזקאלי
מבוגרים
Energy
17:30-18:15
עיצוב דינאמי
דורה אלון
מבוגרים
Energy
17:30-18:30
אנגלית
קטי צ'יקואשוילי
מבוגרים
מתקדמים
כלנית
17:30-18:30
כדורשת
גליה בוארון
10-16
אולם ספורט
17:30-19:00
יצירה
שונטל בן דוד
ילדים
משחקיה
18:00-18:45
כושר בקצב
לאה יחזקאלי
6-9
אולם פונקציונלי
18:30-19:30
אנגלית
קטי צ'יקואשוילי
מבוגרים
מתקדמים
כלנית
18:30-19:30
פלדינקרייז
שולי בכר
מבוגרים
Energy
18:30-19:30
פלדנקרייז
שולי בכר
מבוגרים
Energy
18:30-19:45
כדורשת
ציפי
מבוגרים
Energy
18:45-19:30
אימון תחנות
לאה יחזקאלי
10-15
אולם פונקציונלי
19:00-20:00
ספינינג
יעל גרינפלד
מבוגרים
אולם ספינינג במתחם חדר הכושר
19:30-20:15
אירובי שריפת שומנים
לאה יחזקאלי
מבוגרים
בינוני
Energy
20:00-21:00
ספינינג
יעל גרינפלד
מבוגרים
אולם ספינינג במתחם חדר הכושר
20:20-21:05
עיצוב דינאמי אנרגטי
לאה יחזקאלי
מבוגרים
Energy

יום רביעי

08:10-08:55
התעמלות בונה עצם עם כסאות
לאה יחזקאלי
מבוגרים
אולם ספורט
09:30-12:30
יצירה
צופית רוגע
מבוגרים
בינוני
סחלב
09:30-12:30
יצירה
צופית רוגע
מבוגרים
חדר עיצובים
09:45-10:30
פילאטיס מתיחות
רויטל אלבליה
מבוגרים
אולם ספורט
10:30-11:15
עיצוב דינאמי
דורה אלון
מבוגרים
Energy
10:35-11:20
פילאטיס ומתיחות
רויטל אלבליה
מבוגרים
אולם ספורט
10:45-11:30
התעמלות במים
טניה שפר
מבוגרים
בריכה מקורה
11:30-13:30
ריקודי עם
גילה סולומון
מבוגרים
אולם ספורט
בתשלום
16:30-17:15
בלט
לאריסה
גילאי 9-12
Energy
16:30-17:15
היפ הופ
נטלי חי
4-7
אולם פונקציונלי
16:30-17:15
התעמלות נשים
חלי רובין
מבוגרים
אולם ספורט
16:30-17:15
כדורגל
מושיקו יחיא
גילאי 9-12
מגרש חיצוני
בימים גשומים לא יתקיים החוג
17:15-18:00
בלט
לאריסה
גילאי 3-5
Energy
17:15-18:00
זומבה
חלי רובין
מבוגרים
אולם ספורט
17:15-18:00
כדורגל
מושיקו יחיא
גילאי 6-8
מגרש חיצוני
בימים גשומים לא יתקיים החוג
17:15-18:00
היפ הופ
נטלי חי
8-13
אולם פונקציונלי
17:15-18:45
יצירה
שונטל בן דוד
ילדים
משחקיה
18:00-18:45
בלט
לאריסה
גילאי 6-8
Energy
18:00-19:00
יוגה
מיטל ג'רוסי
מבוגרים
אולם ספורט
18:45-19:30
ציור
שונטל בן דוד
ילדים
משחקיה
19:00-19:45
סדנת הרפיה,נשימה וריכוז
מיטל ג'רוסי
מבוגרים
בינוני
אולם ספורט
19:00-20:00
עיצוב + מתיחות
גלית כהן
מבוגרים
Energy
20:00-20:45
זומבה
מעיין רותם
מבוגרים
Energy
20:00-21:00
ספינינג
יעל גרינפלד
מבוגרים
אולם ספינינג במתחם חדר הכושר
20:00-22:00
ריקודי עם
מוטי מוסאי
מבוגרים
אולם ספורט
20:00-22:30
ברידג'
מבוגרים
רקפת

יום חמישי

08:00-08:45
התעמלות בריאותית
רווית מלכה
מבוגרים
אולם ספורט
08:00-08:45
התעמלות בריאותית
רווית מלכה
מבוגרים
אולם ספורט
08:00-08:45
התעמלות בריאותית
רווית מלכה
מבוגרים
Energy
09:00-09:45
התעמלות נשים
לאה יחזקאלי
מבוגרים
אולם ספורט
09:00-09:45
פיטבול פילאטיס
רווית מלכה
מבוגרים
סביון
09:00-11:00
תפירה
חנה זמיר
מבוגרים
סחלב
09:00-11:00
תפירה
חנה זמיר
מבוגרים
חדר עיצובים
09:45-10:30
עיצוב הגוף
מבוגרים
אולם ספורט
10:30-11:30
פלדינקרייז
שולי בכר
מבוגרים
אולם ספורט
16:15-17:00
פילאטיס ומתיחות
דורה אלון
מבוגרים
Energy
16:15-17:00
פילאטיס ומתיחות
דורה אלון
מבוגרים
Energy
16:30-17:15
kidstabata
קובי
גילאי 6-8
אולם פונקציונלי
16:30-17:15
כדורגל ברזילאי
מושיקו יחיא
גילאי 9-12
אולם ספורט
17:00-17:45
התעמלות בונה עצם
דורה אלון
מבוגרים
Energy
17:15-18:00
kidstabata
עינת הדר
גילאי 9-15
אולם פונקציונלי
17:15-18:00
kidstabata
ענבל יעקבי
גילאי 9-15
אולם פונקציונלי
17:15-18:00
כדורגל ברזילאי
מושיקו יחיא
גילאי 6-8
אולם ספורט
18:00-18:45
התעמלות גברים
דורה אלון
מבוגרים
Energy
18:00-18:45
כושר ילדים
עינת הדר
גילאי 9-15
אולם פונקציונלי
18:45-19:45
כושר קרבי
שלומי לאון
15-18
אולם פונקציונלי
18:45-20:30
ריקודים סלוניים
ציפי
מבוגרים
אולם ספורט
20:00-20:45
קיק בוקס
עינת הדר
מבוגרים
Energy
20:30-22:00
כדורסל
גליה בוארון
מבוגרים
אולם ספורט
20:30-22:00
כדורסל
מבוגרים
אולם ספורט

יום שישי

08:15-09:15
אירובי + עיצוב
גלית כהן
מבוגרים
מתקדמים
Energy
08:15-09:15
יוגה
מבוגרים
אולם ספורט
08:15-09:15
יוגה
מיטל ג'רוסי
מבוגרים
אולם ספורט
09:15-10:15
עיצוב וחיטוב הגוף
גלית כהן
מבוגרים
Energy
09:30-10:15
התעמלות במים
לאה יחזקאלי
מבוגרים
בריכה מקורה
10:00-11:00
ספינינג
יעל גרינפלד
מבוגרים
אולם ספינינג במתחם חדר הכושר
10:30-11:15
אירובי + עיצוב
לאה יחזקאלי
מבוגרים
אולם ספורט
14:00-14:45
כדורסל
משה קניאס
גילאי 6-8
אולם ספורט
14:45-15:30
כדורסל
משה קניאס
גילאי 9-12
אולם ספורט

יום שבת

08:45-09:30
זומבה
מבוגרים
אולם ספורט
09:30-10:15
התעמלות בריאותית
מבוגרים
אולם ספורט
10:00-11:00
ספינינג
עינת הדר
מבוגרים
אולם ספינינג במתחם חדר הכושר
11:00-13:00
ריקודי עם
מבוגרים
אולם ספורט