מערכת שעות וחוגים

יום ראשון

  • 16:30-17:15
    זומבה
    חלי רובין
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 17:15-18:00
    עיצוב הגוף
    חלי רובין
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 19:00-20:00
    עיצוב + מתיחות
    גלית כהן
    מבוגרים
    Energy
  • 20:00-21:00
    ספינינג
    יעל גרינפלד
    מבוגרים
    אולם ספינינג במתחם חדר הכושר
  • 20:05-24:00
    ריקודי עם
    בתיה
    מבוגרים
    אולם ספורט

יום שני

  • 09:30-12:30
    יצירה
    צופית רוגע
    מבוגרים
    חדר עיצובים
  • 16:15-17:00
    פילאטיס ומתיחות
    דורה אלון
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 17:00-17:45
    אירובי שריפת שומנים
    דורה אלון
    מבוגרים
    Energy
  • 17:45-18:30
    פילאטיס ומתיחות
    דורה אלון
    מבוגרים
    אולם ספורט

יום שלישי

  • 08:15-09:15
    יוגה
    מיטל ג'רוסי
    מבוגרים
    בינוני
    אולם ספורט
  • 16:00-16:45
    התעמלות בונה עצם
    דורה אלון
    מבוגרים
    Energy
  • 17:30-18:15
    עיצוב דינאמי אנרגטי
    דורה אלון
    מבוגרים
    Energy

יום רביעי

  • 10:30-11:15
    מתיחות CORE
    דורה אלון
    מבוגרים
    Energy
  • 10:35-11:20
    פילאטיס ומתיחות
    רויטל אלבליה
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 10:45-11:30
    התעמלות במים
    טניה שפר
    מבוגרים
    בריכה מקורה
  • 11:30-13:30
    ריקודי עם
    גילה סולומון
    מבוגרים
    אולם ספורט
    בתשלום
  • 16:30-17:15
    התעמלות נשים
    חלי רובין
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 17:15-18:00
    זומבה
    חלי רובין
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 17:15-18:45
    יצירה
    שונטל בן דוד
    ילדים
    משחקיה
  • 19:00-19:55
    עיצוב + מתיחות
    גלית כהן
    מבוגרים
    Energy
  • 20:00-20:45
    זומבה
    מעיין רותם
    מבוגרים
    Energy
  • 20:00-22:00
    ריקודי עם
    מוטי מוסאי
    מבוגרים
    אולם ספורט

יום חמישי

  • 09:00-11:00
    תפירה
    חנה זמיר
    מבוגרים
    חדר עיצובים
  • 16:15-17:00
    פילאטיס ומתיחות
    דורה אלון
    מבוגרים
    Energy
  • 18:00-18:45
    התעמלות גברים
    דורה אלון
    מבוגרים
    Energy
  • 20:30-22:00
    כדורסל
    מבוגרים
    אולם ספורט

יום שישי

  • 08:15-09:15
    אירובי + עיצוב
    גלית כהן
    מבוגרים
    מתקדמים
    Energy
  • 10:30-11:15
    אירובי + עיצוב
    לאה יחזקאלי
    מבוגרים
    אולם ספורט

יום שבת

  • 10:00-11:00
    ספינינג
    עינת הדר
    מבוגרים
    אולם ספינינג במתחם חדר הכושר