מערכת שעות וחוגים

יום ראשון

16:00
אימון כושר קבוצתי
סבב מדריכים
נוער
חדר כושר
גילאי 12-14. ההשתתפות באימון מותנית בהרשמה מראש בחדר הכושר ובחתימת הורים על הצהרת בריאות ואישור השתתפות.
16:30
קט רגל
יורם שגב
ילדים
מגרש קטרגל
גילאי 5-7
17:00
אימון HIIT
רוזי מואטי
מבוגרים
תמר
17:00
בובנאות
יפה טרנטו
ילדים
אשל
גילאי 4-7
17:00
זומבה נערות
הילה שרגני
ילדים
דקל 2
גילאי 8-12
17:00
עיצוב דינאמי
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
דקל 1
17:30
קט רגל
יורם שגב
ילדים
מגרש קטרגל
גילאי 7-9
18:00
BODY FIT
דורית חזן
מבוגרים
תמר
18:00
אירובי קט
הילה שרגני
ילדים
דקל 2
גילאי 4-7
18:00
ספינינג
רותם תרשיש
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים.
18:00
סריגה אומנותית
יפה טרנטו
ילדים
אשל
גילאי 8-11
18:00
פילאטיס
רוזי מואטי
מבוגרים
דקל 1
18:30
קט רגל
יורם שגב
ילדים
מגרש קטרגל
גילאי 10-12
19:00
אימון ריצה
אלכס גרינשפן
מבוגרים
OUTDOOR
19:00
זומבה
אנדה קוצושטיאנו
מבוגרים
דקל
19:00
יוגה ויניאסה
סיון יוסף
מבוגרים
תמר
19:00
ספינינג
תהילה גולן
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים.
20:00
ספינינג
תהילה גולן
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים.
20:00
פילאטיס
סיון יוסף
מבוגרים
תמר
20:15
ריקודי עם צעד ראשון
יום טוב אוחיון
מבוגרים
דקל
21:00
סדנת בטן
סבב מדריכים
מבוגרים
תמר
21:00
ריקודי עם מעגלים
יום טוב אוחיון
מבוגרים
דקל

יום שני

07:45
התעמלות גמלאים
אדה פייביש
מבוגרים
תמר
09:00
התעמלות במים
אדה פייביש
מבוגרים
בריכה מקורה
09:00
יוגה SOFT
שלי גונן
מבוגרים
תמר
09:00
פילאטיס
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
דקל
09:30
ספינינג
רותם תרשיש
מבוגרים
חדר ספינינג
*מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים
10:00
בטן אגן ירכיים ATB
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
דקל
10:00
יוגה
רועי לוי
מבוגרים
תמר
11:00
עיצוב וחיטוב הגוף
זיו תמים
מבוגרים
דקל
16:00
אימון כושר קבוצתי
סבב מדריכים
נוער
חדר כושר
גילאי 12-14. ההשתתפות באימון מותנית בהרשמה מראש בחדר הכושר ובחתימת הורים על הצהרת בריאות ואישור השתתפות.
17:00
בקצב של אן - תיפוף על פחים
אן ברזילאי
ילדים
דקל 2
גילאי 7-10
17:00
יוגה ויניאסה
שלי גונן
מבוגרים
תמר
17:00
ספינינג נוער
רותם תרשיש
נוער
חדר ספינינג
גילאי 10-14. ההשתתפות באימון מותנית בהרשמה מראש בחדר הכושר ובחתימת הורים על הצהרת בריאות ואישור השתתפות.
17:00
עיצוב על מדרגה
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
דקל 1
17:00
תכשיטנות
סילביה וקנין
ילדים
אשל
גילאי 4-6
18:00
Core Fitness
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
דקל 1
18:00
בקצב של אן - תיפוף על פחים
אן ברזילאי
ילדים
דקל 2
גילאי 4-7
18:00
ספינינג
רותם תרשיש
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים.
18:00
עיצוב עם משקולות
דורית חזן
מבוגרים
תמר
18:00
תכשיטנות
סילביה וקנין
ילדים
אשל
גילאי 7-10
19:00
Total Fit
דורית חזן
מבוגרים
תמר
19:00
זומבה
אנדה קוצושטיאנו
מבוגרים
דקל 1
19:00
ספינינג
אלכס גרינשפן
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים.
20:00
בטן אגן ירכיים ATB
דורית חזן
מבוגרים
תמר
20:00
ספינינג
אלכס גרינשפן
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים.
20:00
עיצוב וחיטוב
דורית חזן
מבוגרים
תמר
20:00
ריקודים סלוניים shekel symbol
יוסף שניידרמן
מבוגרים
מתקדמים
תמר
בתשלום ורישום מראש של 150 ש"ח ל- 3 חודשים.
21:00
סדנת בטן
סבב מדריכים
מבוגרים
תמר

יום שלישי

07:45
התעמלות על כיסאות
סיון יוסף
מבוגרים
דקל
09:00
עיצוב וחיטוב
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
תמר
09:00
פילאטיס
סיון יוסף
מבוגרים
תמר
09:30
ספינינג
תהילה גולן
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים
10:00
עיצוב במים
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
בריכה מקורה
10:00
ריקודי בטן
ליזה טיבייב
מבוגרים
דקל
10:30
Soft Yoga
סיון יוסף
מבוגרים
תמר
11:00
פילאטיס
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
דקל 1
11:30
סדנת מדיטציה
סיון יוסף
מבוגרים
תמר
16:00
אימון כושר קבוצתי
סבב מדריכים
נוער
חדר כושר
גילאי 12-14. ההשתתפות באימון מותנית בהרשמה מראש בחדר הכושר ובחתימת הורים על הצהרת בריאות ואישור השתתפות.
16:30
קט רגל
יורם שגב
ילדים
מגרש קטרגל
גילאי 5-7
17:00
אימון רצועות לנוער
אלכס גרינשפן
נוער
אולם ברוש
גילאי 10-14. ההשתתפות באימון מותנית בהרשמה מראש בחדר הכושר ובחתימת הורים על הצהרת בריאות ואישור השתתפות.
17:00
בישול לקטנטנים
סילביה וקנין
ילדים
אשל
גילאי 4-6
17:00
עיצוב וחיטוב
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
דקל 1
17:00
עיצוב על פיטבול
אדה פייביש
מבוגרים
תמר
17:30
קט רגל
יורם שגב
ילדים
מגרש קטרגל
גילאי 7-9
18:00
אימון רצועות
יעל בר
מבוגרים
אולם ברוש
18:00
בישול לילדים
סילביה וקנין
ילדים
אשל
גילאי 8-10
18:00
התעמלות במים
אדה פייביש
מבוגרים
בריכה מקורה
18:00
עיצוב דינאמי
חיה יונה
מבוגרים
דקל 1
18:00
פילאטיס
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
תמר
18:30
קט רגל
יורם שגב
ילדים
מגרש קטרגל
גילאי 9-12
19:00
אימון רצועות
יעל בר
מבוגרים
אולם ברוש
19:00
זומבה
שחר גולוב
מבוגרים
דקל 1
19:00
עיצוב על פיטבול
חיה יונה
מבוגרים
תמר
20:00
יוגה משולבת
מוניה יונוביץ'
מבוגרים
בינוניים
תמר
20:00
ספינינג
אלכס גרינשפן
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים.
21:00
סדנת בטן
סבב מדריכים
מבוגרים
חדר כושר

יום רביעי

07:45
התעמלות על כיסאות
אדה פייביש
מבוגרים
דקל
08:15
פילאטיס
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
תמר
09:00
אירובי בוקר
רוזי מואטי
מבוגרים
תמר
09:00
עיצוב וחיטוב
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
דקל
09:30
ספינינג
רותם תרשיש
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים
10:00
בטן ומתיחות
רוזי מואטי
מבוגרים
דקל
10:00
יוגה
רועי לוי
מבוגרים
תמר
10:00
פילאטיס במים
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
בריכה מקורה
11:00
CORE PILATES
זיו תמים
מבוגרים
דקל
16:00
אימון כושר קבוצתי
סבב מדריכים
נוער
חדר כושר
גילאי 12-14. ההשתתפות באימון מותנית בהרשמה מראש בחדר הכושר ובחתימת הורים על הצהרת בריאות ואישור השתתפות.
17:00
אימון ספינינג לנוער
תהילה גולן
נוער
חדר ספינינג
גילאי 10-14. ההשתתפות באימון מותנית בהרשמה מראש בחדר הכושר ובחתימת הורים על הצהרת בריאות ואישור השתתפות.
17:00
זומבה נערות
לימור ארליכמן
ילדים
דקל 2
גילאי 8-12
17:00
חיות מזמרות
ענתי אדר
ילדים
אשל
גילאי 2-5
17:00
פילאטיס
רינת בנדיקט
מבוגרים
תמר
17:00
ריקודי בטן
ליזה טיבייב
מבוגרים
דקל 1
18:00
ATB בטן, אגן, ירכיים
דורית חזן
מבוגרים
תמר
18:00
בדרך אל הכושר
טל פרטוש
נוער
אולם ברוש
18:00
משחקי נופש
לימור ארליכמן
ילדים
OUTDOOR
גילאי 3-6
18:00
ספינינג
תהילה גולן
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים.
18:00
עיצוב דינאמי
אלכסנדרה שקולניק
מבוגרים
דקל 1
19:00
TOTAL FIT
דורית חזן
מבוגרים
תמר
19:00
זומבה
לימור ארליכמן
מבוגרים
דקל
19:00
ספינינג
אלכס גרינשפן
תמר
19:00
ספינינג
אלכס גרינשפן
מבוגרים
חדר ספינינג
20:00
ספינינג
אלכס גרינשפן
מבוגרים
חדר ספינינג
20:15
ריקודי עם זוגות
יום טוב אוחיון
מבוגרים
דקל
21:00
סדנת בטן
סבב מדריכים
מבוגרים
תמר

יום חמישי

07:45
התעמלות על כיסאות
רפי נעים
מבוגרים
דקל
08:15
צפיפות עצם
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
תמר
09:00
Core פיטבול
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
תמר
09:00
יוגה SOFT
שלי גונן
מבוגרים
תמר
09:30
ספינינג
אלכס גרינשפן
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים.
10:00
סדנת מדיטציה
שלי גונן
מבוגרים
תמר
10:00
עיצוב במים
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
בריכה מקורה
11:00
פילאטיס
זיו תמים
מבוגרים
דקל
16:00
אימון כושר קבוצתי
סבב מדריכים
נוער
חדר כושר
גילאי 12-14. ההשתתפות באימון מותנית בהרשמה מראש בחדר הכושר ובחתימת הורים על הצהרת בריאות ואישור השתתפות.
17:00
אימון רצועות לנוער
אלכס גרינשפן
נוער
אולם ברוש
גילאי 10-14. ההשתתפות באימון מותנית בהרשמה מראש בחדר הכושר ובחתימת הורים על הצהרת בריאות ואישור השתתפות.
17:00
אימון תחנות
מורן אסד
ילדים
דקל 2
גילאי 4-7
17:00
סדנת יצירה ומיחזור
סילביה וקנין
ילדים
אשל
גילאי 7-10
17:00
עיצוב דינמי
רוזי מואטי
מבוגרים
תמר
17:00
עיצוב לאטיס
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
דקל 1
17:45
סדנת יצירה ומיחזור
סילביה וקנין
ילדים
אשל
18:00
TABATA
דורית חזן
מבוגרים
תמר
TABATA HIIT
18:00
אימון רצועות
יעל בר
מבוגרים
אולם ברוש
18:00
אימון תחנות
מורן אסד
ילדים
דקל 2
גילאי 8-11
18:00
עיצוב עם משקולות
ורוניקה פרונצינקו
מבוגרים
דקל 1
19:00
אימון רצועות
יעל בר
מבוגרים
אולם ברוש
19:00
זומבה
הילה שרגני
מבוגרים
דקל 1
19:00
פילאטיס
רוזי מואטי
מבוגרים
תמר
20:00
יוגה משולבת
מוניה יונוביץ'
מבוגרים
מתקדמים
תמר
20:00
ספינינג
רותם תרשיש
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים.
20:00
עיצוב דינאמי
דורית חזן
מבוגרים
דקל 1
20:00
ריקודים סלוניים shekel symbol
יוסף שניידרמן
מבוגרים
מתחילים
דקל 2

יום שישי

07:45
יוגה על כיסאות
מוניה יונוביץ'
מבוגרים
דקל
09:00
Soft Yoga
סיון יוסף
מבוגרים
תמר
09:00
זומבה
שחר גולוב
מבוגרים
דקל 1
09:00
ספינינג
תהילה גולן
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים.
10:00
התעמלות במים
אדה פייביש
מבוגרים
בריכה מקורה
10:00
יוגה צליל
סיון יוסף
מבוגרים
תמר
10:15
עיצוב וחיטוב
זיו תמים
מבוגרים
דקל
11:00
סדנת מדיטציה
סיון יוסף
מבוגרים
תמר
11:00
פילאטיס
זיו תמים
מבוגרים
דקל 1
14:00
ספינינג
רותם תרשיש
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים. מדריכים מתחלפים אלכס / דורית
15:00
ספינינג
רותם תרשיש
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים. מדריכים מתחלפים אלכס / דורית
15:00
שעת כושר
רפי נעים
מבוגרים
דקל

יום שבת

07:00
קבוצת ריצה
רפי נעים
מבוגרים
OUTDOOR
09:00
יוגה SOFT
סיון יוסף
מבוגרים
תמר
סיוון ושלי מדריכות בסבב
09:00
ספינינג
רותם תרשיש
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים.
09:00
שבת היפר אקטיבית
סבב מדריכים
מבוגרים
פירוט באתר ובפייסבוק
10:00
ספינינג
אביה ממן
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים. מדריכים מתחלפים אלכס / רותם
10:00
שבת היפר אקטיבית
סבב מדריכים
מבוגרים
פירוט באתר ובפייסבוק
11:00
ספינינג
אביה ממן
מבוגרים
חדר ספינינג
מותנה ברישום מראש בחדר הכושר ובחתימה על הצהרת בריאות. המשך פעילות חוג מותנה במס' המשתתפים. מדריכים מתחלפים אלכס / רותם