מערכת שעות וחוגים

יום ראשון

  • 16:30
    אנגלית
    ג'רמן מוגרבי
    מבוגרים
    מתחילים
    חדר אנגלית
    חוג בתשלום (רישום מראש במשרד) *יפתח בהתאם למספר הנרשמים
  • 16:30
    התעמלות ילדים
    דורון רחמנוני
    ילדים
    אולם התעמלות
    כיתות גן-א'
  • 16:30
    כדורסל
    אירית משיח
    ילדים
    אולם ספורט
    כיתות א'-ג' * מדריכים מתחלפים אירית / אמיר
  • 16:45
    טניס שולחן לילדים ונוער
    ולדיסלב שוורצגור
    ילדים
    מתחם טניס שולחן
    כיתות ד'-ה' ומעלה
  • 17:00
    יוגה בתנועה
    מיטל מורדי
    ילדים
    סטודיו 2
    גילאי 3-4
  • 17:00
    ריקודי בטן
    אורלי לוי
    ילדים
    גלריה
    מגיל 5
  • 17:15
    התעמלות ילדים
    דורון רחמנוני
    ילדים
    אולם התעמלות
    כיתות ב'-ג'
  • 17:15
    כדורסל
    אירית משיח
    ילדים
    אולם ספורט
    כיתות ד'-ו' * מדריכים מתחלפים אירית / אמיר
  • 17:15
    קפוארה
    צח מנור
    ילדים
    אולם ג'ודו
    גילאי 6-5 * חוג בתשלום * התשלום הינו לחצי שנה מראש * רישום מראש במשרד * מותנה במספר משתתפים
  • 17:30
    יוגה בתנועה
    מיטל מורדי
    ילדים
    סטודיו 2
    גילאי 5-6
  • 17:45
    אנגלית
    ג'רמן מוגרבי
    מבוגרים
    בינוניים
    חדר אנגלית
    חוג בתשלום (רישום מראש במשרד) *יפתח בהתאם למספר הנרשמים
  • 17:45
    טניס שולחן
    ולדיסלב שוורצגור
    מבוגרים
    מתחם טניס שולחן
  • 17:45
    עיצוב בחרוזים
    עליזה סלוביק
    מבוגרים
    חדר מלאכה
    (רישום מראש במשרד)
  • 18:00
    התעמלות ילדים
    דורון רחמנוני
    ילדים
    אולם התעמלות
    כיתות ד'-ה' ומעלה
  • 18:00
    יוגה בתנועה
    מיטל מורדי
    ילדים
    סטודיו 2
    גילאי 6 ומעלה
  • 18:00
    כדורסל
    אירית משיח
    ילדים
    אולם ספורט
    כיתות ז'-י' * מדריכים מתחלפים אירית / אמיר
  • 18:00
    ספינינג
    איתי דגן
    מבוגרים
    חדר ספינינג
    חובה על משתתף חדש לקיים שיעור למתחילים ולמלא הצהרת בריאות בחדר הכושר.
  • 18:00
    קפוארה
    צח מנור
    ילדים
    אולם ג'ודו
    גילאי 8-7 * חוג בתשלום * התשלום הינו לחצי שנה מראש * רישום מראש במשרד * מותנה במספר משתתפים
  • 18:00
    ריקודי בטן
    אורלי לוי
    מבוגרים
    גלריה
    חוג בתשלום (רישום מראש במשרד)
  • 18:00
    ריקודי עם מעגלים
    בנצי
    מבוגרים
    בינוניים
    אולם אירועים
  • 18:30
    עיצובים / ציור על עץ
    שרית שלום
    מבוגרים
    חדר אומנויות
    לסירוגין (רישום מראש במשרד)
  • 18:45
    כדורסל בוגרים
    אירית משיח
    מבוגרים
    אולם ספורט
    (מדריכים מתחלפים אירית / אמיר)
  • 18:45
    קפוארה
    צח מנור
    ילדים
    אולם ג'ודו
    גילאי 9 ומעלה * חוג בתשלום * התשלום הינו לחצי שנה מראש * רישום מראש במשרד * מותנה במספר משתתפים
  • 18:45
    ריקודי עם זוגות
    אייל לוי
    מבוגרים
    בינוניים
    אולם אירועים
  • 19:00
    אימון פונקציונאלי גברים
    ליאור כגן
    מבוגרים
    אולם התעמלות
  • 19:00
    ספינינג
    איתי דגן
    מבוגרים
    חדר ספינינג
    על משתתף חדש, חובה לקיים שיעור למתחילים *חוג בתשלום (רישום לאימון רצועות בחדר הכושר)
  • 19:00
    עיצוב וחיטוב הגוף
    דורה אלון
    מבוגרים
    גלריה
  • 19:30
    כדורגל
    קובי ביטרן
    מבוגרים
    מגרש כדורגל
  • 19:30
    ריקודי עם מעגלים
    אייל לוי
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם אירועים
  • 20:00
    אימון פונקציונאלי גברים
    נועה האס
    מבוגרים
    אולם התעמלות
  • 20:00
    דינמי
    דורה אלון
    מבוגרים
    גלריה
  • 20:00
    זומבה
    רווית דוד
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 20:00
    ספינינג
    איתי דגן
    מבוגרים
    חדר ספינינג
    על משתתף חדש, חובה לקיים שיעור למתחילים *חוג בתשלום (רישום לאימון רצועות בחדר הכושר)
  • 20:00-22:00
    סדנא לאומנות הציור
    אנדרי ברוק
    מבוגרים
    סטודיו לציור
  • 20:30
    ריקודי עם זוגות
    אייל לוי
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם אירועים
  • 21:00
    כדורשת
    גיא בליך
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 21:00
    ספינינג
    איתי דגן
    מבוגרים
    מתחילים
    חדר ספינינג
    על משתתף חדש, חובה לקיים שיעור למתחילים *חוג בתשלום (רישום לאימון רצועות בחדר הכושר)

יום שני

  • 06:00
    אימון רצועות
    תמר סלומון
    מבוגרים
    סטודיו 2
    *המערכת נתונה לשינויים *חוג בתשלום ורישום מראש *מותנה במספר המשתתפים
  • 06:00
    אימון רצועות ברישום מראש ובתשלום
    תמר
    מבוגרים
    בינוניים
    סטודיו 2
    חוג ברישום מראש ובתשלום. 10 ש"ח לשיעור של 45 דק'
  • 08:00
    פלדנקרייז
    שוש קליין
    מבוגרים
    גלריה
  • 08:15
    עיצוב וחיטוב הגוף
    ענבל יעקובי
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 09:00
    עיצוב וחיטוב הגוף
    ענבל יעקובי
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 09:00
    פלדנקרייז
    שוש קליין
    מבוגרים
    גלריה
  • 09:00
    פלדנקרייז
    שושי זפרני
    מבוגרים
    אולם אירועים
  • 09:15
    עיצוב בחרוזים
    עליזה סלוביק
    מבוגרים
    חדר עיצובים
  • 09:30
    ספינינג
    ליאור כגן
    מבוגרים
    חדר ספינינג
    על משתתף חדש, חובה לקיים שיעור למתחילים *חוג בתשלום (רישום לאימון רצועות בחדר הכושר)
  • 10:00
    אנגלית
    ג'רמן מוגרבי
    מבוגרים
    מתחילים
    חדר אנגלית
    חוג בתשלום (רישום מראש במשרד)
  • 10:00
    פלדנקרייז
    שוש קליין
    מבוגרים
    גלריה
  • 10:00
    פלדנקרייז
    שושי זפרני
    מבוגרים
    אולם אירועים
  • 10:00-11:45
    סדנא לאומנות הציור
    אנדרי ברוק
    מבוגרים
    מתחילים
    סטודיו לציור
  • 10:15
    יוגה ברהיגו
    מיטל גרוסי
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם ספורט
  • 11:00
    יוגה ברהיגו
    מיטל גרוסי
    מבוגרים
    מתחילים
    אולם ספורט
  • 11:00
    פלדנקרייז
    שוש קליין
    מבוגרים
    גלריה
  • 11:15-14:15
    עיצובים במגוון חומרים + ציור על עץ
    שרית שלום
    מבוגרים
    חדר אומנויות
  • 12:00-14:00
    סדנא לאומנות הציור
    אנדרי ברוק
    מבוגרים
    מתקדמים
    סטודיו לציור
  • 16:15
    סדנא לאומנות הציור
    אנדרי ברוק
    ילדים
    סטודיו לציור
    גילאי 4+
  • 16:30
    אנגלית
    ויקי בכשי
    ילדים
    חדר ברידג'
    כיתות ג'-ה' * חוג בתשלום * התשלום הינו לחצי שנה מראש * רישום מראש במשרד * פגרה ביולי-אוגוסט
  • 16:30
    ג'ימבורי
    איריס רוזן
    ילדים
    אולם התעמלות
    גילאי 2.5-5.5
  • 16:30
    חדר כושר לילדים
    סבב מדריכים
    ילדים
    מועדון נוער
    גילאי 10-12
  • 17:00
    חיות וטבע
    לילה
    ילדים
    סטודיו 1
    גילאי 5 ומעלה * מתקיים פעמיים בחודש * לו"ז על גבי לוח המודעות
  • 17:00
    כדורגל
    קובי ביטרן
    ילדים
    מגרש כדורגל
    גילאי 9-6 * בימים גשומים נא להתעדכן במשרד
  • 17:00
    מחול ותנועה
    שנהב אורבך
    ילדים
    סטודיו 2
    גילאי 4-6
  • 17:00
    ריקודי בטן
    אורלי לוי
    ילדים
    גלריה
    מגיל 9 ומעלה
  • 17:00-21:00
    סדנא לאומנות הציור
    אנדרי ברוק
    מבוגרים
    סטודיו לציור
  • 17:15
    חדר כושר לילדים
    סבב מדריכים
    ילדים
    מועדון נוער
    גילאי 8-10
  • 17:15
    ריקודי עם שורות
    מוטי מוסאי
    מבוגרים
    בינוניים
    אולם אירועים
  • 17:30
    אנגלית
    ויקי בכשי
    ילדים
    חדר ברידג'
    כיתות א'-ב' * חוג בתשלום * התשלום הינו לחצי שנה מראש * רישום מראש במשרד * פגרה ביולי-אוגוסט
  • 17:30
    כדורסל נשים
    אירית משיח
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 17:45
    חיות וטבע
    לילה
    ילדים
    סטודיו 1
    גילאי 3-5 * מתקיים פעמיים בחודש * לו"ז על גבי לוח המודעות
  • 17:45
    מחול ותנועה
    שנהב אורבך
    ילדים
    סטודיו 2
    גילאי 7-9
  • 17:45
    רב ארט
    עליזה סלוביק
    מבוגרים
    חדר מלאכה
    (רישום מראש במשרד)
  • 18:00
    התעמלות בונה עצם
    פוריה ברק
    מבוגרים
    גלריה
  • 18:00
    חדר כושר לילדים
    סבב מדריכים
    ילדים
    מועדון נוער
    גילאי 12-14
  • 18:00
    כדורגל
    קובי ביטרן
    ילדים
    מגרש כדורגל
    גילאי 9-12 * בימים גשומים נא להתעדכן במשרד
  • 18:00
    ספינינג
    ליאור כגן
    מבוגרים
    חדר ספינינג
    על משתתף חדש, חובה לקיים שיעור למתחילים *חוג בתשלום (רישום לאימון רצועות בחדר הכושר)
  • 18:00
    ריקודי בטן
    אורלי לוי
    מבוגרים
    מתחילים
    אולם התעמלות
    חוג בתשלום (רישום מראש במשרד)
  • 18:00
    ריקודי עם מעגלים
    מוטי מוסאי
    מבוגרים
    בינוניים
    אולם אירועים
  • 18:15
    אנגלית
    ויקי בכשי
    ילדים
    חדר ברידג'
    כיתות ו' ומעלה * חוג בתשלום * התשלום הינו לחצי שנה מראש * רישום מראש במשרד * פגרה ביולי-אוגוסט
  • 19:00
    אגרוף
    אלכס מילחין
    מבוגרים
    אולם ג'ודו
    גילאי 14 ומעלה
  • 19:00
    יוגה ויניאסה
    דניאל עיני
    מבוגרים
    גלריה
  • 19:00
    כדורגל
    קובי ביטרן
    ילדים
    מגרש כדורגל
    גילאי 12 ומעלה, בימים גשומים נא להתעדכן במשרד
  • 19:00
    כדורעף בוגרים
    דורון רחמנוני
    מבוגרים
    מתחילים
    אולם ספורט
  • 19:00
    פלדנקרייז
    שושי זפרני
    מבוגרים
    סטודיו 1
    החל מיום ב' 13.11.17 החוג יעבור יתקיים בשעה 19:00 באולם התעמלות (מתחם טנ"ש).
  • 19:05
    זומבה
    קארין אביטל
    מבוגרים
    אולם אירועים
  • 20:00
    התעמלות בריאותית
    תמר
    מבוגרים
    גלריה
  • 20:05
    אימון רצועות
    קארין אביטל
    מבוגרים
    סטודיו 2
    אימון ברישום מראש ובתשלום 10 ש"ח לשיעור 45 דקות *המערכת נתונה לשינויים *חוג בתשלום ורישום מראש *מותנה במספר המשתתפים
  • 20:45
    כדורעף בוגרים
    ניקולאי ריבלקו
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם ספורט

יום שלישי

  • 07:45
    עיצוב וחיטוב הגוף
    מיקי פרבר
    מבוגרים
    גלריה
  • 08:45
    עיצוב וחיטוב הגוף
    מיקי פרבר
    מבוגרים
    גלריה
  • 09:00
    התעמלות על כסאות
    אניטה זוהר
    מבוגרים
    אולם אירועים
  • 10:00
    התעמלות על כסאות
    אניטה זוהר
    מבוגרים
    אולם אירועים
  • 10:00
    יוגה ויניאסה
    ספיר ברנס
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 10:00
    עיצוב וחיטוב הגוף
    מיקי פרבר
    מבוגרים
    גלריה
  • 10:00-14:00
    סדנא לאומנות הציור
    אנדרי ברוק
    מבוגרים
    סטודיו לציור
  • 11:00
    התעמלות על כסאות
    אניטה זוהר
    מבוגרים
    אולם אירועים
  • 11:00
    פילאטיס Core
    קארין אביטל
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם ספורט
  • 12:00
    פילאטיס Core
    קארין אביטל
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 16:30
    אמנויות לחימה
    דוד דאוד
    ילדים
    אולם ג'ודו
    גילאי 5-7 * חוג בתשלום * התשלום הינו לחצי שנה מראש * רישום מראש במשרד * מותנה במספר משתתפים
  • 16:30
    הכנה לכתה א'
    בת שבע זבולונוב
    ילדים
    חדר מלאכה
  • 16:45
    היפ הופ
    נטלי חי
    ילדים
    אולם התעמלות
    גילאי 4-7
  • 16:45
    סדנא לאומנות הציור
    אנדרי ברוק
    ילדים
    סטודיו לציור
    גילאי 9 ומעלה
  • 17:00
    אנגלית
    נינה שחם
    מבוגרים
    חדר אנגלית
    חוג בתשלום (רישום מראש במשרד)
  • 17:15
    אמנויות לחימה
    דוד דאוד
    ילדים
    אולם ג'ודו
    גילאי 7-9 * חוג בתשלום * התשלום הינו לחצי שנה מראש * רישום מראש במשרד * מותנה במספר משתתפים
  • 17:30
    במעגל ההקשבה
    שיר ענבי
    ילדים
    סטודיו 1
    כיתות א'-ב'
  • 17:30
    היפ הופ
    נטלי חי
    ילדים
    אולם התעמלות
    גילאי 8-13
  • 17:30
    הכנה לכתה א'
    בת שבע זבולונוב
    ילדים
    חדר מלאכה
  • 17:30
    סדנא לאומנות הציור
    אנדרי ברוק
    מבוגרים
    מתחילים
    סטודיו לציור
  • 17:30
    תיאטרון סיפור
    מיכל שדה
    ילדים
    סטודיו 2
    גילאי 3-5
  • 18:00
    אמנויות לחימה
    דוד דאוד
    ילדים
    אולם ג'ודו
    גילאי 9-13 * חוג בתשלום * התשלום הינו לחצי שנה מראש * רישום מראש במשרד * מותנה במספר משתתפים
  • 18:00
    אנגלית
    נינה שחם
    מבוגרים
    בינוניים
    חדר אנגלית
    חוג בתשלום (רישום מראש במשרד)
  • 18:00
    התעמלות גברים
    ענת שי
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 18:00
    יוגה
    בטינה דראי
    מבוגרים
    גלריה
  • 18:00
    ספינינג
    ליאור כגן
    מבוגרים
    חדר ספינינג
    על משתתף חדש, חובה לקיים שיעור למתחילים *חוג בתשלום (רישום לאימון רצועות בחדר הכושר)
  • 18:00
    ריקודי עם מעגלים
    איילה שלמה
    מבוגרים
    מתחילים
    אולם אירועים
  • 18:15
    במעגל ההקשבה
    שיר ענבי
    ילדים
    סטודיו 1
    גילאי 4-6
  • 18:15
    תיאטרון סיפור
    מיכל שדה
    ילדים
    סטודיו 2
    גילאי 6 ומעלה
  • 18:45
    אמנויות לחימה
    דוד דאוד
    ילדים
    אולם ג'ודו
    גילאי 13 ומעלה * חוג בתשלום * התשלום הינו לחצי שנה מראש * רישום מראש במשרד * מותנה במספר משתתפים
  • 19:00
    סדנא לאומנות הציור
    אנדרי ברוק
    מבוגרים
    מתקדמים
    סטודיו לציור
  • 19:00
    ספינינג
    ליאור כגן
    מבוגרים
    חדר ספינינג
    על משתתף חדש, חובה לקיים שיעור למתחילים *חוג בתשלום (רישום לאימון רצועות בחדר הכושר)
  • 19:00
    עיצוב וחיטוב
    דורה אלון
    מבוגרים
    גלריה
  • 19:00
    פילאטיס Core
    ענת שי
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 19:00
    קראטה
    יוסי
    מבוגרים
    אולם התעמלות
    (מדריכים מתחלפים יוסי / משה)
  • 19:15
    ריקודי עם מעגלים
    איילה שלמה
    מבוגרים
    בינוניים
    אולם אירועים
  • 20:00
    כדורסל גברים
    בנצי
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 20:15
    אירובי קיק בוקסינג
    ענבל יעקובי
    מבוגרים
    גלריה
  • 21:15
    ריקודי עם זוגות
    איילה שלמה
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם אירועים

יום רביעי

  • 08:00
    טאי צ'י
    עופר גבעתי
    מבוגרים
    אולם אירועים
  • 08:00
    יוגה האטה
    בטינה דראי
    מבוגרים
    גלריה
  • 08:15
    עיצוב וחיטוב הגוף
    דורה אלון
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 08:45
    אנגלית
    ג'רמן מוגרבי
    מבוגרים
    בינוניים
    חדר אנגלית
    חוג בתשלום (רישום מראש במשרד) *יפתח בהתאם למספר הנרשמים
  • 09:00
    התעמלות במים
    פוריה ברק
    מבוגרים
    בריכה חיצונית
    מתקיים רק בחודשי הקיץ , ביולי אוגוסט.
  • 09:00
    טאי צ'י
    עופר גבעתי
    מבוגרים
    מתחילים
    אולם אירועים
  • 09:00
    ספינינג
    ענבל יעקובי
    מבוגרים
    חדר ספינינג
    על משתתף חדש, חובה לקיים שיעור למתחילים *חוג בתשלום (רישום לאימון רצועות בחדר הכושר)
  • 09:00
    עיצוב וחיטוב הגוף
    דורה אלון
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 09:00
    פיטבול Fitball
    ענת שי
    מבוגרים
    סטודיו 2
    חוג בתשלום (רישום מראש במשרד) *מותנה במספר משתתפים
  • 10:00
    יוגה ברהיגו
    משה מרציאנו
    מבוגרים
    מתחילים
    גלריה
  • 10:00
    פיטבול core
    אניטה זוהר
    מבוגרים
    סטודיו 2
    חוג בתשלום (רישום מראש במשרד)
  • 10:00
    פילאטיס Core
    ענת שי
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם ספורט
  • 10:00-14:00
    סדנא לאומנות הציור
    אנדרי ברוק
    מבוגרים
    סטודיו לציור
  • 11:00
    יוגה ברהיגו
    מיטל גרוסי
    מבוגרים
    מתקדמים
    גלריה
  • 11:00
    יוגה סטודיו 2- שיעור בתשלום
    ספיר ברנס
    מבוגרים
    בינוניים
    סטודיו 2
    חוג יוגה עם ספיר בתשלום מראש. סטודיו - 2
  • 11:00
    פילאטיס Core
    ענת שי
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 11:30
    ציור על עץ
    שרית שלום
    מבוגרים
    מתקדמים
    חדר אומנויות
  • 15:45
    התעמלות במים
    דורון רחמנוני
    מבוגרים
    בריכה מקורה
  • 16:00-19:45
    סדנא לאומנות הציור
    אנדרי ברוק
    מבוגרים
    סטודיו לציור
  • 16:30
    ביה"ס לכדורסל
    אירית משיח
    ילדים
    אולם ספורט
    כיתות א'-ג' * מדריכות מתחלפות אירית / איריס
  • 16:30
    התעמלות ילדים
    דורון רחמנוני
    ילדים
    אולם התעמלות
    כיתות גן-ב'
  • 17:15
    ביה"ס לכדורסל
    אירית משיח
    ילדים
    אולם ספורט
    כיתות ד'-ט' * מדריכות מתחלפות אירית / איריס
  • 17:15
    התעמלות ילדים
    דורון רחמנוני
    ילדים
    אולם התעמלות
    כיתות ג'-ה'
  • 17:15
    קומיקס
    אלכס ודרובניק
    ילדים
    חדר אנגלית
    כיתות א'-ג'
  • 17:30
    ריקודי עם מעגלים
    יגאל טריקי
    מבוגרים
    מתחילים
    אולם אירועים
  • 18:00
    התעמלות ילדים
    דורון רחמנוני
    ילדים
    אולם התעמלות
    כיתות ו' ומעלה
  • 18:00
    זומבטומיק
    מאיה בן משה
    ילדים
    סטודיו 2
    גילאי 4-6
  • 18:00
    כדורסל נשים
    אירית משיח
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 18:00
    עיצוב וחיטוב הגוף
    עינת הדר
    מבוגרים
    גלריה
  • 18:00
    קומיקס
    אלכס ודרובניק
    ילדים
    חדר אנגלית
    כיתות ד'-ו'
  • 18:30
    זומבטומיק
    מאיה בן משה
    ילדים
    סטודיו 2
    גילאי 7 ומעלה
  • 18:30
    ריקודי עם זוגות
    יגאל טריקי
    מבוגרים
    אולם אירועים
  • 19:00
    HIIT אימון פונקציונאלי גברים
    ליאור כגן
    מבוגרים
    אולם התעמלות
  • 19:00
    אימון רצועות
    קארין אביטל
    מבוגרים
    סטודיו 2
    *המערכת נתונה לשינויים *חוג בתשלום ורישום מראש *מותנה במספר המשתתפים
  • 19:00
    זומבה
    אלינה אלנפורט
    מבוגרים
    גלריה
  • 19:00
    כדורסל בוגרים
    איריס רוזן
    מבוגרים
    אולם ספורט
    מדריכים מתחלפים (אירית / איריס)
  • 19:00
    ספינינג
    עינת הדר
    מבוגרים
    חדר ספינינג
    על משתתף חדש, חובה לקיים שיעור למתחילים *חוג בתשלום (רישום לאימון רצועות בחדר הכושר)
  • 19:00
    ריקודי עם מעגלים
    יגאל טריקי
    מבוגרים
    אולם אירועים
  • 19:30
    כדורגל
    מוטי חנוני
    מבוגרים
    מגרש כדורגל
    מדריכים מתחלפים (מוטי / קובי)
  • 20:00
    kick box פונקציונאלי
    ליאור כגן
    מבוגרים
    אולם התעמלות
  • 20:00
    אימון רצועות
    קארין אביטל
    מבוגרים
    סטודיו 2
    *המערכת נתונה לשינויים *חוג בתשלום ורישום מראש *מותנה במספר המשתתפים
  • 20:00
    אירובי shape & hit
    אלינה אלנפורט
    מבוגרים
    גלריה
  • 20:15
    כדורעף
    ניקולאי ריבלקו
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 20:30
    ריקודי עם זוגות
    יגאל טריקי
    מבוגרים
    אולם אירועים

יום חמישי

  • 06:00
    אימון רצועות
    תמר סלומון
    מבוגרים
    סטודיו 2
    *המערכת נתונה לשינויים *חוג בתשלום ורישום מראש בחדר הכושר *מותנה במספר המשתתפים
  • 06:00
    אימון רצועות ברישום מראש ובתשלום
    תמר
    מבוגרים
    בינוניים
    סטודיו 2
    חוג ברישום מראש ובתשלום. 10 ש"ח לשיעור של 45 דק'
  • 08:00
    פלדנקרייז
    שוש קליין
    מבוגרים
    גלריה
  • 08:45
    אנגלית
    נינה שחם
    מבוגרים
    מתקדמים
    חדר אנגלית
    חוג בתשלום (רישום מראש במשרד)
  • 09:00
    התעמלות על כסאות
    מאיה אדה
    מבוגרים
    אולם אירועים
  • 09:00
    ספינינג
    טל וגזיאל
    מבוגרים
    סטודיו 2
    על משתתף חדש, חובה לקיים שיעור למתחילים *חוג בתשלום (רישום לאימון רצועות בחדר הכושר)
  • 09:00
    פלדנקרייז
    שוש קליין
    מבוגרים
    גלריה
  • 09:00
    פלדנקרייז
    אביטל לבני
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 10:00
    התעמלות על כסאות
    מאיה אדה
    מבוגרים
    אולם אירועים
  • 10:00
    סדנא לאומנות הציור
    אנדרי ברוק
    מבוגרים
    סטודיו לציור
  • 10:00
    פלדנקרייז
    שוש קליין
    מבוגרים
    גלריה
  • 10:15
    balance & stretch
    ענבל יעקובי
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 11:00
    התעמלות על כסאות
    מאיה אדה
    מבוגרים
    אולם אירועים
  • 11:00
    עיצוב וחיטוב הגוף
    ענבל יעקובי
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 11:00
    פלדנקרייז
    שוש קליין
    מבוגרים
    גלריה
  • 12:00
    סדנא לאומנות הציור
    אנדרי ברוק
    מבוגרים
    סטודיו לציור
  • 16:00-20:00
    סדנא לאומנות הציור
    אנדרי ברוק
    מבוגרים
    סטודיו לציור
  • 16:30
    אימון חדר כושר
    סבב מדריכים
    ילדים
    מועדון נוער
    גילאי 10-12
  • 16:30
    אמנויות לחימה
    דוד דאוד
    ילדים
    אולם ג'ודו
    גילאי 5-7 * חוג בתשלום * התשלום הינו לחצי שנה מראש * רישום מראש במשרד * מותנה במספר משתתפים
  • 16:45
    היפ הופ
    נטלי חי
    ילדים
    אולם התעמלות
    גילאי 4-7
  • 17:00
    כדורגל
    קובי ביטרן
    ילדים
    מגרש כדורגל
    גילאי 6-9 * בימים גשומים נא להתעדכן במשרד
  • 17:00
    שחמט
    עקיבא קורל
    ילדים
    חדר ברידג'
    גילאי 10 ומעלה
  • 17:15
    אימון חדר כושר
    סבב מדריכים
    ילדים
    מועדון נוער
    גילאי 8-10
  • 17:15
    אמנויות לחימה
    דוד דאוד
    ילדים
    אולם ג'ודו
    גילאי 7-9 * חוג בתשלום * התשלום הינו לחצי שנה מראש * רישום מראש במשרד * מותנה במספר משתתפים
  • 17:30
    היפ הופ
    נטלי חי
    ילדים
    אולם התעמלות
    גילאי 8-13
  • 17:30
    חוש וחצי - יצירקט
    בת שבע זבולונוב
    ילדים
    חדר מלאכה
    גילאי 3-5 * בימים בהם יתקיימו אירועים לילדים החוג לא יתקיים
  • 18:00
    אימון חדר כושר
    סבב מדריכים
    ילדים
    מועדון נוער
    גילאי 12-14
  • 18:00
    אמנויות לחימה
    דוד דאוד
    ילדים
    אולם ג'ודו
    גילאי 9-13 * חוג בתשלום * התשלום הינו לחצי שנה מראש * רישום מראש במשרד * מותנה במספר משתתפים
  • 18:00
    התעמלות גברים
    ענת שי
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 18:00
    יוגה ויניאסה
    דניאל עיני
    מבוגרים
    גלריה
  • 18:00
    כדורגל
    קובי ביטרן
    ילדים
    מגרש כדורגל
    גילאי 9-12 * בימים גשומים נא להתעדכן במשרד
  • 18:00
    שח מט
    עקיבא קורל
    מבוגרים
    חדר ברידג'
  • 18:45
    אמנויות לחימה
    דוד דאוד
    ילדים
    אולם ג'ודו
    גילאי 13 ומעלה * חוג בתשלום * התשלום הינו לחצי שנה מראש * רישום מראש במשרד * מותנה במספר משתתפים
  • 19:00
    התעמלות בונה עצם
    פוריה ברק
    מבוגרים
    גלריה
  • 19:00
    כדורגל
    קובי ביטרן
    ילדים
    מגרש כדורגל
    גילאי12 ומעלה * בימים גשומים נא להתעדכן במשרד
  • 19:00
    כדורעף
    דורון רחמנוני
    ילדים
    מגרש חוץ
    נוער
  • 19:00
    ספינינג
    יעל גרינפלד
    מבוגרים
    חדר ספינינג
    על משתתף חדש, חובה לקיים שיעור למתחילים *חוג בתשלום (רישום לאימון רצועות בחדר הכושר)
  • 19:00
    פילאטיס Core
    ענת שי
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 20:00
    כדורעף
    דורון רחמנוני
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 20:00
    ריקודים סלוניים- חוג בתשלום
    מיכה סומקין
    מבוגרים
    בינוניים
    גלריה
    חוג בתשלום- 25 ש"ח לשיעור. תשלום במקום למורה החוג.
  • 20:15
    ריקודים סלוניים
    מיכה סומקין
    מבוגרים
    גלריה

יום שישי

  • 07:45
    עיצוב וחיטוב הגוף
    מיקי פרבר
    מבוגרים
    גלריה
  • 08:30-10:30
    קראטה
    משה מרציאנו
    מבוגרים
    אולם ג'ודו
    מדריכים מתחלפים (משה / יניב)
  • 08:45
    עיצוב וחיטוב הגוף
    מיקי פרבר
    מבוגרים
    גלריה
  • 09:00
    ספינינג
    איתי דגן
    מבוגרים
    חדר ספינינג
    על משתתף חדש, חובה לקיים שיעור למתחילים *חוג בתשלום (רישום לאימון רצועות בחדר הכושר)
  • 09:15
    Core גמישות ובטן
    מאיה אדה
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 10:00
    ספינינג
    איתי דגן
    מבוגרים
    חדר ספינינג
    על משתתף חדש, חובה לקיים שיעור למתחילים *חוג בתשלום (רישום לאימון רצועות בחדר הכושר)
  • 10:00
    עיצוב וחיטוב הגוף
    מיקי פרבר
    מבוגרים
    גלריה
  • 10:00
    עיצוב וחיטוב הגוף
    מאיה אדה
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 11:00
    התעמלות במים
    דורון רחמנוני
    מבוגרים
    בריכה מקורה
  • 11:00
    פילאטיס Core
    ענת שי
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם ספורט
  • 12:00
    פילאטיס Core
    ענת שי
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 14:00
    אגרוף
    אלכס מילחין
    מבוגרים
    אולם ג'ודו
    14 ומעלה
  • 14:00
    אירובי קיק בוקסינג
    ליאור כגן
    מבוגרים
    גלריה
  • 14:00
    כדורעף
    דורון רחמנוני
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 15:00
    ספינינג
    ליאור כגן
    מבוגרים
    חדר ספינינג
    על משתתף חדש, חובה לקיים שיעור למתחילים *חוג בתשלום (רישום לאימון רצועות בחדר הכושר)
  • 16:00
    סדנת גמישות ומתיחות
    גיא בליך
    מבוגרים
    גלריה
    (מותנה במספר משתתפים)
  • 16:30
    כדורסל
    בנצי
    מבוגרים
    אולם ספורט

יום שבת

  • 09:00
    אירובי / זומבה
    קארין אביטל
    מבוגרים
    גלריה
    שיעורים מתחלפים (פעמיים בחודש עדכון בלוח המודעות)
  • 10:00
    ספינינג
    ליאור כגן
    מבוגרים
    חדר ספינינג
    סבב מדריכים *על משתתף חדש, חובה לקיים שיעור למתחילים *חוג בתשלום (רישום לאימון רצועות בחדר הכושר)
  • 10:00
    עיצוב וחיטוב הגוף
    קארין אביטל
    מבוגרים
    גלריה
    (פעמיים בחודש עדכון בלוח המודעות)
  • 11:00
    CoreFitness
    רות שפע
    מבוגרים
    גלריה
    אימון פונקציונאלי משולב
  • 11:00
    ספינינג
    ליאור כגן
    מבוגרים
    חדר ספינינג
    סבב מדריכים *על משתתף חדש, חובה לקיים שיעור למתחילים *חוג בתשלום (רישום לאימון רצועות בחדר הכושר)
  • 12:00
    כדורעף
    ניקולאי ריבלקו
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 12:30-14:30
    ריקודי עם הרקדה
    סבב מדריכים
    מבוגרים
    אולם אירועים
    סבב מדריכים