מערכת שעות וחוגים

יום ראשון

  • 10:00-12:00
    ברידג' מתחילים
    ברוך טל
    מבוגרים
    מתחילים
    יסמין
    ברידג' למתחילים
  • 16:00-17:00
    חדר כושר לילדים
    וסילי קונוננקו
    ילדים
    חדר כושר
    לגילאי 12-13.חובה להחתים הורים על הצהרת בריאות לפני כניסת הילדים לחדר הכושר.
  • 16:00-19:00
    ג'מבורי
    הקאנטרי
    ילדים
    משחקייה
  • 17:00-17:45
    בית ספר לכדורסל-אליצור קרית אתא
    גל קסטיאל
    ילדים
    אולם ספורט
    כיתות א'-ב' בנים+בנות
  • 17:00-17:45
    חיית מסיבות
    מוטי אידלשטיין
    ילדים
    נרקיס
    חוג לילדי גיל 2.5-6
  • 17:45-18:30
    בית ספר לכדורסל אליצור קרית אתא
    גל קסטיאל
    ילדים
    אולם ספורט
    ילדי כיתות ב-ג-בנים בלבד!
  • 18:00-19:00
    בונה עצם
    יעל גולדברג
    מבוגרים
    שקד
  • 18:30-19:15
    בית ספר לכדורסל-אליצור קרית אתא
    גל קסטיאל
    ילדים
    אולם ספורט
    כיתות ג'-ו'-בנות בלבד!
  • 18:30-19:30
    עיצוב וחיטוב
    יאנה דיניץ
    מבוגרים
    שקד
  • 19:00-20:00
    פילאטיס
    אינה לישניצר
    מבוגרים
    יסמין
  • 19:15-20:00
    בית ספר לכדורסל-אליצור קרית אתא
    גל קסטיאל
    ילדים
    אולם ספורט
    ילדי כיתות ד-ו-בנים בלבד!
  • 19:30-20:30
    פילאטיס
    יאנה דיניץ
    מבוגרים
    שקד
  • 20:00-21:00
    HIIT
    אינה לישניצר
    מבוגרים
    לוטם
  • 20:00-21:45
    טניס שולחן
    ליובה יוסילבסקי
    מבוגרים
    אולם ספורט

יום שני

  • 07:30-08:20
    התעמלות בונה עצם
    יעל גולדברג
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 08:00-9:00
    אימון על כיסאות
    ריקי בר
    מבוגרים
    יסמין
  • 08:30-09:30
    עיצוב
    קרן נפתלייב
    מבוגרים
    שקד
  • 09:15-10:00
    התעמלות במים
    שירלי זאק
    מבוגרים
    בריכה
  • 10:00-13:00
    ברידג'
    ברוך טל
    מבוגרים
    יסמין
  • 16:00-19:00
    ג'מבורי
    הקאנטרי
    ילדים
    משחקייה
  • 16:45-17:30
    בית ספר לכדורגל
    שי דהן
    ילדים
    אולם ספורט
    לילדי גיל 3-5 בתשלום נוסף ישירות למדריך
  • 17:00-18:00
    יצירה
    אורלי עובדיה
    ילדים
    אורן
    ילדי גיל 4-7
  • 17:00-18:00
    פילאטיס
    אירה אגרונוב
    מבוגרים
    יסמין
  • 17:30-18:15
    בית ספר לכדורגל
    שי דהן
    ילדים
    אולם ספורט
    ילדי כיתות א-ב
  • 17:30-18:15
    בית ספר לכדורגל
    שי דהן
    ילדים
    אולם ספורט
    ילדי גיל טרום חובה/חובה.
  • 18:00-19:00
    יוגה
    אירה אגרונוב
    מבוגרים
    יסמין
  • 18:00-19:00
    יצירה
    אורלי עובדיה
    ילדים
    אורן
    ילדי גיל 8-12
  • 18:00-19:00
    עיצוב וחיטוב
    חיים אסייג
    מבוגרים
    יסמין
  • 18:30-19:15
    בית ספר לכדורגל
    שי דהן
    ילדים
    אולם ספורט
    ילדי כיתות ג-ד
  • 19:00-20:00
    מתיחות
    חיים אסייג
    מבוגרים
    יסמין
  • 19:15-20:00
    בית ספר לכדורגל
    שי דהן
    ילדים
    אולם ספורט
    ילדי כיתות ה-ו
  • 20:00-21:45
    ריקודי עם
    אסתי דרור
    מבוגרים
    יסמין
    חוג בתשלום ישירות למפעיל

יום שלישי

  • 07:00-08:00
    פלדנקרייז
    אדם
    מבוגרים
    יסמין
  • 08:00-9:00
    אימון על כיסאות
    אינה לישניצר
    מבוגרים
    יסמין
  • 08:00-9:00
    יוגה
    בלה נאור
    מבוגרים
    לוטם
  • 08:30-11:30
    ציור
    חני תהילים
    מבוגרים
    אורן
  • 09:00-10:00
    פילאטיס
    אינה לישניצר
    מבוגרים
    יסמין
  • 09:10-10:10
    פילאטיס
    יאנה דיניץ
    מבוגרים
    לוטם
  • 16:00-17:00
    חדר כושר לילדים
    וסילי קונוננקו
    ילדים
    חדר כושר
    לגילאי 12-13.חובה להחתים הורים על הצהרת בריאות לפני כניסת הילדים לחדר הכושר.
  • 16:00-19:00
    ג'מבורי
    הקאנטרי
    ילדים
    משחקייה
  • 17:00-17:45
    בית ספר לכדורסל-אליצור קרית אתא
    גל קסטיאל
    ילדים
    אולם ספורט
    כיתות א'-ב' בנים+בנות
  • 17:45-18:30
    בית ספר לכדורסל אליצור קרית אתא
    גל קסטיאל
    ילדים
    אולם ספורט
    ילדי כיתות ב-ג-בנים בלבד!
  • 17:55-18:50
    פילאטיס
    יוליה
    מבוגרים
    יסמין
  • 18:00-20:00
    ציור
    חני תהילים
    מבוגרים
    נרקיס
  • 18:30-19:15
    בית ספר לכדורסל-אליצור קרית אתא
    גל קסטיאל
    ילדים
    אולם ספורט
    כיתות ג'-ו'-בנות בלבד!
  • 19:00-20:00
    HIIT
    יוליה
    מבוגרים
    לוטם
  • 19:00-21:30
    ברידג'
    ברוך טל
    מבוגרים
    יסמין
  • 19:15-20:00
    בית ספר לכדורסל-אליצור קרית אתא
    גל קסטיאל
    ילדים
    אולם ספורט
    ילדי כיתות ד-ו-בנים בלבד!

יום רביעי

  • 07:30-08:20
    התעמלות בונה עצם
    יעל גולדברג
    מבוגרים
    אולם ספורט
  • 07:30-08:20
    פלדנקרייז
    בלה נאור
    מבוגרים
    יסמין
  • 08:30-09:30
    יוגלאטיס
    בלה נאור
    מבוגרים
    יסמין
    חוג המשלב את עולמות היוגה והפילאטיס יחדיו.
  • 08:45-09:30
    התעמלות במים
    יעל גולדברג
    מבוגרים
    בריכה
  • 10:00-13:00
    ברידג'
    ברוך טל
    מבוגרים
    יסמין
  • 16:00-19:00
    ג'מבורי
    הקאנטרי
    ילדים
    משחקייה
  • 17:30-18:15
    בית ספר לכדורגל
    שי דהן
    ילדים
    אולם ספורט
    ילדי גיל טרום חובה/חובה.
  • 17:30-18:15
    בית ספר לכדורגל
    שי דהן
    ילדים
    אולם ספורט
    ילדי כיתות א-ב
  • 18:00-18:50
    עיצוב וחיטוב
    חיים אסייג
    מבוגרים
    יסמין
  • 18:30-19:15
    בית ספר לכדורגל
    שי דהן
    ילדים
    אולם ספורט
    ילדי כיתות ג-ד
  • 18:50-19:40
    בונה עצם דינמי
    חיים אסייג
    מבוגרים
    יסמין
  • 19:00-20:00
    טאבאטה
    יוליה
    מבוגרים
    לוטם
  • 19:15-20:00
    בית ספר לכדורגל
    שי דהן
    ילדים
    אולם ספורט
    ילדי כיתות ה-ו

יום חמישי

  • 07:30-08:20
    עיצוב וחיטוב
    אירה אגרונוב
    מבוגרים
    יסמין
  • 08:30-09:30
    מתיחות
    שירלי זאק
    מבוגרים
    לוטם
  • 08:30-09:30
    פילאטיס
    אירה אגרונוב
    מבוגרים
    יסמין
  • 16:00-17:00
    חדר כושר לילדים
    וסילי קונוננקו
    ילדים
    חדר כושר
    לגילאי 12-13.חובה להחתים הורים על הצהרת בריאות לפני כניסת הילדים לחדר הכושר.
  • 16:00-19:00
    ג'מבורי
    הקאנטרי
    ילדים
    משחקייה
  • 17:00-18:00
    טניס שולחן
    ליובה יוסילבסקי
    ילדים
    אולם ספורט
    לילדי כיתות א-ג
  • 18:00-19:00
    טניס שולחן
    ליובה יוסילבסקי
    ילדים
    אולם ספורט
    לילדי כיתות ד-ו
  • 18:00-19:00
    פילאטיס
    אינה לישניצר
    מבוגרים
    יסמין
  • 19:00-20:00
    HIIT
    אינה לישניצר
    מבוגרים
    יסמין
  • 19:00-21:30
    טניס שולחן
    ליובה יוסילבסקי
    מבוגרים
    אולם ספורט

יום שישי

  • 08:00-9:00
    עיצוב וחיטוב
    ריקי בר
    מבוגרים
    יסמין
  • 09:00-10:00
    HIIT
    יוליה
    מבוגרים
    לוטם
  • 09:00-10:00
    פילאטיס
    ריקי בר
    מבוגרים
    יסמין
  • 10:15-11:00
    התעמלות במים
    יעל גולדברג
    מבוגרים
    בריכה

יום שבת

  • 09:00-10:00
    שיעור מתחלף
    סבב מדריכי סטודיו
    מבוגרים
    יסמין
  • 10:00-11:00
    שיעור מתחלף
    סבב מדריכי סטודיו
    מבוגרים
    יסמין