מערכת שעות וחוגים

יום ראשון

16:30-17:15
טניס שולחן
ליובה יוסילבסקי
ילדים
אולם ספורט
חוג לגילאי טרום חובה -כיתה ב'
16:30-18:30
חדר כושר
וסילי קונוננקו
ילדים
חדר כושר
*גילאי 12-14 חובה להגיע עםהצהרת בריאות חתומה ע"י הורה הקטין!
17:00-18:00
חיית מסיבות
מוטי אידלשטיין
ילדים
שקד
17:00-18:00
יצירה בוגרת
אורלי עובדיה
ילדים
נרקיס
ילדי גיל 8-12
17:00-18:30
ציור
חני תהילים
מבוגרים
אורן
17:15-18:00
טניס שולחן
ליובה יוסילבסקי
ילדים
אולם ספורט
חוג לגילאי כיתה ג'-ו'
18:00-18:45
בית ספר לכדורגל
אלירן פרץ
ילדים
אולם ספורט
*כיתות גני ילדים - א'
18:00-18:45
טניס שולחן
ליובה יוסילבסקי
מבוגרים
אולם ספורט
18:00-19:00
זומבה
דניאלה גולדשטיין
מבוגרים
לוטם
18:00-19:00
יצירה בצבע
אורלי עובדיה
ילדים
נרקיס
לילדי גיל 4-7
18:00-19:00
עיצוב וחיטוב
לירז שיש
מבוגרים
יסמין
18:00-19:00
פילאטיס
אריאלה גולדנברג
מבוגרים
שקד
18:45-19:30
בית ספר לכדורגל
אלירן פרץ
ילדים
אולם ספורט
*כיתות ב'-ד'
19:00-20:00
אימון תחנות
אינה לישניצר
מבוגרים
לוטם
נדרש להירשם לחוג בבוקר ,מספר המקומות מוגבל!
19:00-20:00
בונה עצם
יעל גולדברג
מבוגרים
יסמין
19:15-20:30
קבוצת הרזיה
ליאת יגר
מבוגרים
נרקיס
19:30-20:15
בית ספר לכדורגל
אלירן פרץ
ילדים
אולם ספורט
*כיתות ה'-ו'
20:00-21:00
אימון תחנות
אינה לישניצר
מבוגרים
לוטם
נדרש להירשם לחוג בבוקר ,מספר המקומות מוגבל!

יום שני

08:15:09:15
קאלנטיקס
לינדה בקר
מבוגרים
יסמין
09:00-9:15
מיני קלאס בטן
חנן טל
מבוגרים
חדר כושר
09:15-10:00
התעמלות במים
שירלי זאק
מבוגרים
בריכה
09:15-10:15
אימון על כיסאות
ריקי בר
מבוגרים
יסמין
09:15-10:15
יוגה
נופר חי
מבוגרים
שקד
09:15-10:15
עיצוב וחיטוב
רותם גל
מבוגרים
יסמין
10:15-11:00
התעמלות במים
שירלי זאק
מבוגרים
בריכה
10:30-12:30
ברידג'
ברוך טל
מבוגרים
מתחילים
שקד
10:30-12:30
ציור
חני תהילים
מבוגרים
אורן
16:30-17:15
ביה"ס לכדורסל אליצור ק.אתא
גל קסטיאל
ילדים
אולם ספורט
*כיתות ה'-ו'
16:30-19:00
יצירה וג'ימבורי
עדן
ילדים
משחקייה
17:00-18:00
ג'אמפולינה shekel symbol
אירה אגרונוב
ילדים
יסמין
17:00-18:00
עיצוב וחיטוב
רחלי ישראלי
מבוגרים
יסמין
17:00-18:00
ריקוד הורים וילדים
רוקדים עם דודו
ילדים
שקד
17:15-18:00
ביה"ס לכדורסל אליצור ק.אתא
גל קסטיאל
ילדים
אולם ספורט
*כיתות א'-ב'
18:00-18:15
מיני קלאס בטן
חני בכר
מבוגרים
חדר כושר
18:00-18:45
ביה"ס לכדורסל אליצור ק.אתא
גל קסטיאל
ילדים
אולם ספורט
*כיתות ב'-ג'
18:00-19:00
ג'אמפולינה shekel symbol
אירה אגרונוב
נוער
יסמין
18:00-19:00
היפ הופ
אוריין סול
ילדים
שקד
גילאי כיתות ד'-ו'
18:00-19:00
עיצוב וחיטוב
רחלי ישראלי
מבוגרים
יסמין
18:45-19:30
ביה"ס לכדורסל אליצור ק.אתא
גל קסטיאל
ילדים
אולם ספורט
*כיתות ג'-ד'
19:00-20:00
SPINBIKE
טליה מנע
מבוגרים
שקד
19:00-20:00
אימון רצועות
אירה אגרונוב
מבוגרים
לוטם
19:00-20:00
פלדנקרייז
סוניה וולפמן
מבוגרים
יסמין
19:30-21:00
קבוצת ריצה
חנן טל
מבוגרים
בחוץ
20:00-22:00
ריקודי עם
רוקדים עם דודו
מבוגרים
אולם ספורט
20:00-21:00 מתחילים 21:00-22:00 מתקדמים.

יום שלישי

08:00-9:00
אימון על כיסאות
אינה לישניצר
מבוגרים
יסמין
09:00-10:00
פילאטיס
אינה לישניצר
מבוגרים
יסמין
09:00-10:00
פלדנקרייז
סוניה וולפמן
מבוגרים
שקד
09:00-9:15
מיני קלאס בטן
גל אנגלר
מבוגרים
חדר כושר
10:00-11:00
עיצוב וחיטוב
מיטל ירדני
מבוגרים
יסמין
16:00-17:00
חדר כושר-קטינים
משה טולדנו
ילדים
חדר כושר
אימון קטינים לגילאי 12-14 בחדר הכושר. *חובה להגיע עם הצהרת בריאות חתומה ע"י ההורים.
17:00-18:00
יצירה בצבע
אורלי עובדיה
ילדים
נרקיס
17:45-18:45
פילאטיס
ריקי בר
מבוגרים
יסמין
18:00-18:15
מיני קלאס בטן
מבוגרים
חדר כושר
18:00-19:00
הוקי גלגיליות shekel symbol
אלון וייזמן
ילדים
אולם ספורט
גילאי כיתות א'-ג'
18:00-19:00
יצירה בוגרת
אורלי עובדיה
ילדים
נרקיס
18:45-19:45
בונה עצם
ריקי בר
מבוגרים
יסמין
18:45-19:45
עיצוב וחיטוב
מיכל מלכה
מבוגרים
יסמין
19:00-20:00
הוקי גלגיליות shekel symbol
אלון וייזמן
ילדים
אולם ספורט
גילאי כיתות ד'-ו'
19:00-21:30
ברידג'
ברוך טל
מבוגרים
שקד
*תחרות
19:45-20:45
אימון רצועות
מיכל מלכה
מבוגרים
לוטם

יום רביעי

07:15-08:05
התעמלות בונה עצם
יעל גולדברג
מבוגרים
יסמין
08:00-9:00
התעמלות בונה עצם
יעל גולדברג
מבוגרים
יסמין
09:00-10:00
עיצוב וחיטוב
שירלי זאק
מבוגרים
יסמין
09:00-10:30
ציור
חני תהילים
מבוגרים
אורן
09:00-9:15
מיני קלאס בטן
חנן טל
מבוגרים
חדר כושר
10:00-10:45
התעמלות במים
שירלי זאק
מבוגרים
בריכה
10:00-13:00
ברידג'
ברוך טל
מבוגרים
מתקדמים
שקד
16:30-17:15
טניס שולחן
ליובה יוסילבסקי
ילדים
אולם ספורט
חוג לגילאי טרום חובה-כיתה ב'
16:30-19:00
יצירה וג'ימבורי
עדן
ילדים
משחקייה
17:00-18:00
קפואירה
שון גונסטון
ילדים
שקד
גילאי 6-8
17:15-18:00
טניס שולחן
ליובה יוסילבסקי
ילדים
אולם ספורט
מתאים לגילאי כיתות ג-ו
18:00-18:15
מיני קלאס בטן
אסף וקנין
מבוגרים
חדר כושר
18:00-18:45
בית ספר לכדורגל
אלירן פרץ
ילדים
אולם ספורט
*כיתות גני ילדים - א'
18:00-19:00
אימון על מדרגה
דברת קרוייטורו
מבוגרים
יסמין
18:00-19:00
קפואירה
שון גונסטון
ילדים
שקד
גילאי 9-12
18:45-19:30
בית ספר לכדורגל
אלירן פרץ
ילדים
אולם ספורט
*כיתות ב'-ד'
19:00-20:00
SPINBIKE
טליה מנע
מבוגרים
שקד
19:00-20:00
פלדנקרייז
סוניה וולפמן
מבוגרים
יסמין
19:30-20:15
בית ספר לכדורגל
אלירן פרץ
ילדים
אולם ספורט
*כיתות ה'-ו'
19:30-21:00
קבוצת ריצה
חנן טל
מבוגרים
בחוץ
20:00-21:00
יוגה
נופר חי
מבוגרים
שקד
20:00-21:30
ריקודי שורות
רוקדים עם דודו
מבוגרים
יסמין

יום חמישי

08:00-9:00
עיצוב וחיטוב
לירז שיש
מבוגרים
יסמין
09:00-10:00
יוגה
נופר חי
מבוגרים
שקד
09:00-9:15
מיני קלאס בטן
משה טולדנו
מבוגרים
חדר כושר
09:10-10:00
פילאטיס
אריאלה גולדנברג
מבוגרים
יסמין
10:15-11:00
התעמלות במים
אריאלה גולדנברג
מבוגרים
בריכה
16:00-17:00
חדר כושר קטינים
וסילי קונוננקו
ילדים
חדר כושר
אימון קטינים לגילאי 12-14 בחדר הכושר. חובה להגיע לאימון עם הצהרת בריאות חתומה ע"י ההורים.
16:30-17:15
ביה"ס לכדורסל אליצור ק.אתא
גל קסטיאל
ילדים
אולם ספורט
*כיתות ה'-ו'
16:30-17:15
ביה"ס לכדורסל אליצור ק.אתא
גל קסטיאל
ילדים
אולם ספורט
*כיתות ה'-ו'
17:00-18:00
ריקוד הורים וילדים
רוקדים עם דודו
ילדים
שקד
17:15-18:00
ביה"ס לכדורסל אליצור ק.אתא
גל קסטיאל
ילדים
אולם ספורט
*כיתות א'-ב'
17:15-18:00
ביה"ס לכדורסל אליצור ק.אתא
גל קסטיאל
ילדים
אולם ספורט
*כיתות א'-ב'
18:00-18:15
מיני קלאס בטן
וסילי קונוננקו
מבוגרים
חדר כושר
18:00-18:45
ביה"ס לכדורסל אליצור ק.אתא
גל קסטיאל
ילדים
אולם ספורט
*כיתות ב'-ג'
18:00-18:45
ביה"ס לכדורסל אליצור ק.אתא
גל קסטיאל
ילדים
אולם ספורט
*כיתות ב'-ג'
18:00-19:00
אימון רצועות
אירה אגרונוב
מבוגרים
לוטם
18:00-19:00
היפ הופ
אוריין סול
ילדים
שקד
גילאי כיתות ד'-ו'
18:00-19:00
פילאטיס
לירז שיש
מבוגרים
יסמין
18:45-19:30
ביה"ס לכדורסל אליצור ק.אתא
גל קסטיאל
ילדים
אולם ספורט
*כיתות ג'-ד'
18:45-19:30
ביה"ס לכדורסל אליצור ק.אתא
גל קסטיאל
ילדים
אולם ספורט
*כיתות ג'-ד'
19:00-20:00
SPINBIKE
אינה לישניצר
מבוגרים
שקד
19:00-20:00
ג'אמפולינה shekel symbol
אירה אגרונוב
מבוגרים
יסמין

יום שישי

08:00-9:00
עיצוב וחיטוב
ריקי בר
מבוגרים
יסמין
09:00-10:00
פילאטיס
ריקי בר
מבוגרים
יסמין
10:30-11:15
התעמלות במים
יעל גולדברג
מבוגרים
בריכה

יום שבת

09:00-10:00
שיעור מתחלף
סבב מדריכי סטודיו
מבוגרים
יסמין
10:00-11:00
שיעור מתחלף
סבב מדריכי סטודיו
מבוגרים
יסמין