• מנויים יקרים אנו שמחים לבשר לכם כי מהיום יש באפשרותכם להרשם לחוגים/חדר הכושר באמצעות אפליקציה. להורדת האפליקציה יש להכנס בקישור: https://countryclub.fit.be2beat.net/auth בכל כניסה תדרשו להזין קוד אימות שיישלח אליכם בסמס לצורכי אבטחת הנתונים האישיים שלכם. תדרוך לתפעול האפליקציה: 1. מזינים מס’ טלפון 2. מזינים קוד אימות (נשלח בסמס) 3. למלא פרטים: שם + משפחה (לא חובה להזין גיל וכתובת מייל) וללחוץ על עדכון, יש לבחור בקאנטרי קרית אתא. 4. בוחרים ביום האימון על פי הלוח שנה 5. בוחרים באימון חדר כושר / חוג מבוקש. 6. בוחרים את השעה המתאימה . 7. לוחצים על כפתור “הרשמה” 8. מקבלים SMS שמאשר את ההרשמה. 9. במידה ואינכם מגיעים לחוג, נא בטלו את השתתפותכם באפליקציה.

  • *מנויים יקרים,החוגים בתקופת הקורנה יופעלו בצורה מצומצמת,ניתן לקבל לוח חוגים עדכני במשרדי הקאנטרי.חוגי הילדים בתקופה הנ”ל לא יתקיימו.

  • מתאמנים יקרים,חובה להתאמן בחדר הכושר עם כפפות,מסיכת פנים ומגבת.

  • על צהרון כזה לילדכם אתם בטוח עדיין לא שמעתם!!! צהרון חוגים בקאנטרי קריית אתא יוצא לדרך.. החל מ1.9.20!!!! הצהרון יכלול כל יום מגוון רחב של חוגים: כדורגל ⚽️ כדורסל🏀 בריכת שחייה🏊‍♀️ טניס שולחן🏓 יצירה/אומנות🎨 כושר גופני ואימוני כוח מותאמים לילדים🤼‍♀️🏋️‍♂️ ועוד מגוון חוגים רבים שהכל..כן כן הכללל כלול במחיר הצהרון וללא כל תשלום נוסף‼️ הצהרון יכלול ארוחת צהריים חמה, טריה, מזינה וכשרה בפיקוח משרד הבריאות. הילדים יקבלו עזרה בשיעורי הבית בילווי עובדי הוראה מוסמכים בלבד! אז למה אתם מחכים??? מהרו להירשם!!!! הצהרון מיועד לגילאי: גן חובה – כיתה ד’ לפרטים והרשמה: עידן גולדבאום : 0543101824 נפתלי רובין : 0502-309-309 הנחה למנויי הקאנטרי ברישום לצהרון.