מערכת שעות וחוגים

יום ראשון

  • 16:00
    בטן וירכיים
    אבי וייס
    מבוגרים
    אולם צאלון קטן
  • 16:00
    קפוארה MMA
    יהב מנור
    13-16
    האולם הרב תכליתי
  • 16:40
    קפוארה MMA
    יהב מנור
    11-13
    האולם הרב תכליתי
  • 16:45
    * כושר לנוער
    מדריכי חדר כושר
    12-14
    אולם הסטודיו
    * חובה הצהרת בריאות חתומה ע"י ההורים
  • 16:45
    ילדים והורים מבשלים
    אורלי מיכאלי
    3-4
    אולם רותם
    ציוד לחוג קופסה עם מכסה צלחת מפלסטיק (לא חד פעמית) מערוך קערית סכום מפלסטיק (לא חד פעמי)
  • 16:45
    מתיחות
    אבי וייס
    מבוגרים
    אולם צאלון קטן
  • 17:00
    טניס שולחן
    יעקב ירוסלימסקי
    6-10
    אולם טניס השולחן
    בהתאם לרמת המשחק האישית
  • 17:00
    יוגה אשטנגה
    ספיר ברנס
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 17:00
    כדוריד
    גלעד מאור
    4-6
    המגרש המשולב
  • 17:00
    סקווש
    אביחי בר מוחה
    9-13
    מגרשי הסקווש
    מתקדמים
  • 17:00
    קראטה
    ג'רי כהן
    7-9
    אולם הקשתות
  • 17:20
    קפוארה MMA
    יהב מנור
    9-11
    האולם הרב תכליתי
  • 17:30
    התעמלות נשים
    אבי וייס
    מבוגרים
    אולם צאלון קטן
  • 17:30
    ילדים והורים מבשלים
    אורלי מיכאלי
    4-5
    אולם רותם
  • 17:30
    ספינינג
    קובי כהן
    18+
    אולם הספינינג
  • 17:45
    טניס שולחן
    יעקב ירוסלימסקי
    11-15
    אולם טניס השולחן
    יום ראשון 17:00 מתחילים
  • 17:45
    כדוריד
    גלעד מאור
    7-12
    המגרש המשולב
  • 17:45
    סקווש
    אביחי בר מוחה
    6-9
    מגרשי הסקווש
  • 17:45
    קראטה
    ג'רי כהן
    5-6
    אולם הקשתות
  • 18:00
    ברידג' - בתשלום*
    יהודה / מוטי
    18+
    מועדון הברידג'
  • 18:00
    התעמלות בונה עצם
    אינגה דזן
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 18:00
    כדורגל ברזילאי פוצ'יבולי
    יהב מנור
    9-11
    המגרש המשולב
  • 18:15
    התעמלות נשים
    קובי כהן
    מבוגרים
    אולם צאלון קטן
  • 18:15
    קראטה
    ג'רי כהן
    מבוגרים
    אולם הקשתות
    יתחדש באוקטובר 2021
  • 18:30
    טניס שולחן
    יעקב ירוסלימסקי
    מבוגרים
    מתחילים
    אולם טניס השולחן
    אימון ארוך
  • 18:30
    סקווש
    אביחי בר מוחה
    18+
    מתחילים
    מגרשי הסקווש
  • 18:40
    כדורגל ברזילאי פוצ'יבולי
    יהב מנור
    11-13
    המגרש המשולב
  • 18:45
    עיצוב דינאמי עם מדרגה
    אינגה דזן
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
    אימון אירובי עם מדרגות כושר שיעור ארוך
  • 19:00
    התעמלות בריאותית
    עמנואלה בילדרמן
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 19:10
    התעמלות גברים
    קובי כהן
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 19:15
    התעמלות במים
    אבי וייס
    מבוגרים
    הבריכה המקורה
  • 19:15
    סקווש
    אביחי בר מוחה
    18+
    מתקדמים
    מגרשי הסקווש
  • 19:20
    כדורגל ברזילאי פוצ'יבולי
    יהב מנור
    13-16
    המגרש המשולב
  • 20:00
    אירובי קיק בוקסינג
    קובי כהן
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 20:00
    ריקוד מזרחי
    אורלי לוי
    מבוגרים
    מתחילים
    אולם צאלון קטן
    שיעור ארוך
  • 20:00
    ריקודי עם מעגלים
    גבי כותה
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
    ריקודי מעגלים, יתכן והרקדה תתקיים במגרש המשולב
  • 21:30
    ריקודי עם זוגות
    גבי כותה
    18+
    האולם הרב תכליתי

יום שני

  • 06:45
    התעמלות לגיל הזהב
    אבי וייס
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 07:30
    התעמלות לגיל הזהב
    אבי וייס
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 07:30
    התעמלות לגיל הזהב
    מרגו אברמוב
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 07:30
    ספינינג
    קובי כהן
    18+
    אולם הספינינג
    לפי תקנות חוק הספורט אימוני הספינינג בקאנטרי ראשל"צ אינו מיועד לקטינים ומורשה לבוגרים מגיל 18 ומעלה. ההשתתפות באימוני הספינינג מותנית בחתימה על הצהרת בריאות. האימון הוא אימון של שעה וחצי
  • 08:00
    התעמלות נשים
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 08:00
    פלדנקרייז
    שולי בכר
    מבוגרים
    אולם צאלון קטן
  • 08:20
    התעמלות לגיל הזהב
    אבי וייס
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 08:20
    התעמלות לגיל הזהב
    מרגו אברמוב
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 09:00
    התעמלות נשים
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 09:00
    פלדנקרייז
    שולי בכר
    מבוגרים
    אולם צאלון קטן
  • 09:10
    התעמלות נשים
    אבי וייס
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 09:10
    התעמלות נשים
    מרגו אברמוב
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 10:00
    ציור - בתשלום*
    מזל חתוכה
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם רותם
    יתחדש בספטמבר 2021 השיעור נמשך כשלוש שעות החוג בתשלום
  • 10:00
    ריקוד הוליסטי
    סימה סנדרוביץ
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 10:15
    מתיחות
    אבי וייס
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 10:45
    בטן וירכיים
    אבי וייס
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 11:00
    מדיטציה - דמיון מודרך
    סימה סנדרוביץ
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 11:30
    התעמלות במים
    אבי וייס
    מבוגרים
    הבריכה המקורה
  • 12:30
    התעמלות במים
    אבי וייס
    מבוגרים
    הבריכה המקורה
  • 16:30
    התעמלות לגיל הרך
    שירה לוי
    4-5
    האולם הרב תכליתי
  • 17:00
    בלט
    עמית פיירמן
    4-6
    אולם צאלון קטן
  • 17:00
    ג'ודו
    אבי וייס
    6-8
    אולם הקשתות
  • 17:10
    התעמלות לגיל הרך
    שירה לוי
    3-4
    האולם הרב תכליתי
  • 17:15
    עיצוב הגוף
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 17:30
    בטן וירכיים
    אינגה דזן
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 17:45
    בלט
    עמית פיירמן
    7-10
    אולם צאלון קטן
  • 17:45
    ג'ודו
    אבי וייס
    4-5
    אולם הקשתות
  • 17:45
    רישום וקומיקס
    אלכס ודרובניק
    8-10
    אולם רותם
  • 18:00
    ברידג' - בתשלום*
    יהודה / מוטי
    18+
    מועדון הברידג'
  • 18:00
    ספינינג
    יונית שלמון
    18+
    אולם הספינינג
  • 18:00
    עיצוב הגוף
    אינגה דזן
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 18:15
    גוף האדם - העשרה בתוספת תשלום*
    יוסי אוחנה
    מבוגרים
    אולם שקד
  • 18:15
    הליכה ספורטיבית ע"ש ציון חצרוני
    אתי קובל
    מבוגרים
    מתקדמים
    מחוץ לקאנטרי
    כינוס ופיזור בחצרי הקאנטרי
  • 18:15
    פילאטיס
    מירי מאירוביץ
    מבוגרים
    מתחילים
    אולם צאלון
  • 18:30
    ג'אז
    עמית פיירמן
    9-13
    אולם צאלון קטן
  • 18:30
    ג'ודו
    אבי וייס
    9-11
    אולם הקשתות
  • 18:30
    רישום וקומיקס
    אלכס ודרובניק
    6-7
    אולם רותם
  • 18:45
    עיצוב הגוף
    אינגה דזן
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 19:00
    פילאטיס
    מירי מאירוביץ
    מבוגרים
    מתחילים
    אולם צאלון
  • 19:30
    זומבה
    אינגה דזן
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 19:30
    פלדנקרייז
    ישראלה בן דב
    מבוגרים
    אולם צאלון קטן
  • 19:30
    קיקבוקס/אינטרוולים/קרוספיט
    קובי כהן
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
    אימון ארוך
  • 19:45
    פילאטיס
    מירי מאירוביץ
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם צאלון

יום שלישי

  • 05:45
    ספינינג
    קובי כהן
    18+
    אולם הספינינג
  • 06:45
    התעמלות בריאותית
    קובי כהן
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 06:45
    פלדנקרייז
    ישראלה בן דב
    מבוגרים
    אולם צאלון קטן
  • 07:30
    אירובי קיקבוקסינג
    קובי כהן
    18+
    אולם הסטודיו
  • 07:30
    התעמלות למניעת בריחת סידן
    ליטל קליפר
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 07:45
    פלדנקרייז
    ישראלה בן דב
    מבוגרים
    אולם צאלון קטן
  • 08:15
    התעמלות למניעת בריחת סידן
    ליטל קליפר
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 08:20
    התעמלות נשים וגברים
    מרגו אברמוב
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 09:10
    התעמלות בריאותית
    מרגו אברמוב
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 09:15
    פילאטיס
    מירי מאירוביץ
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 10:15
    פילאטיס
    מירי מאירוביץ
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 10:30
    יוגה האטה
    מיטל גרוסי
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 11:00
    מעגלים
    רחל מגד
    גימלאים
    מועדון הברידג'
  • 11:30
    התעמלות במים (שת"פ הסתדרות הגמלאים)
    קובי כהן
    18+
    הבריכה המקורה
  • 16:00
    ילדים מבשלים
    יעל כהן/אורלי מיכאלי (בסבב)
    8-12
    אולם רותם
    ציוד לחוג קופסה עם מכסה צלחת מפלסטיק (לא חד פעמית) מערוך קערית סכום מפלסטיק (לא חד פעמי)
  • 16:30
    התעמלות קרקע
    קובי כהן
    5-6
    האולם הרב תכליתי
  • 16:30
    קמ"י
    רפי נחום
    10-14
    אולם הקשתות
  • 16:45
    * כושר לנוער
    מדריכי חדר כושר
    12-14
    אולם הסטודיו
    * חובה הצהרת בריאות חתומה ע"י ההורים
  • 16:45
    ילדים מבשלים
    יעל כהן/אורלי מיכאלי (בסבב)
    6-8
    אולם רותם
    ציוד לחוג קופסה עם מכסה צלחת מפלסטיק (לא חד פעמית) מערוך קערית סכום מפלסטיק (לא חד פעמי)
  • 17:00
    טניס שולחן
    יעקב ירוסלימסקי
    6-10
    אולם טניס השולחן
    בהתאם לרמת המשחק האישית
  • 17:00
    סקווש
    אביחי בר מוחה
    9-13
    מגרשי הסקווש
    מתקדמים
  • 17:00
    עיצוב הגוף
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 17:15
    התעמלות קרקע
    קובי כהן
    3-4
    האולם הרב תכליתי
  • 17:30
    כדורסל
    שרון קארש
    6-8
    המגרש המשולב
  • 17:30
    ספינינג
    גלית רוקח
    18+
    אולם הספינינג
    לפי תקנות חוק הספורט אימוני הספינינג בקאנטרי ראשל"צ אינו מיועד לקטינים ומורשה לבוגרים מגיל 18 ומעלה. ההשתתפות באימוני הספינינג מותנית בחתימה על הצהרת בריאות.
  • 17:30
    קמ"י
    רפי נחום
    4-5
    אולם הקשתות
  • 17:45
    התעמלות בריאותית
    רות גרינוולד
    18+
    אולם הסטודיו
  • 17:45
    טניס שולחן
    יעקב ירוסלימסקי
    11-15
    אולם טניס השולחן
    יום ראשון 17:00 מתחילים
  • 17:45
    מתיחות
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 17:45
    סקווש
    אביחי בר מוחה
    6-9
    מגרשי הסקווש
  • 17:45
    קיקבוקסינג והתעמלות קרקע
    קובי כהן
    7-10
    האולם הרב תכליתי
  • 18:00
    קמ"י
    רפי נחום
    6-9
    אולם הקשתות
  • 18:00
    רוסית - בתשלום*
    איגור פיאטגורסקי
    18+
    אולם שקמה
  • 18:15
    כדורסל
    שרון קארש
    9-12
    המגרש המשולב
  • 18:30
    טניס שולחן
    יעקב ירוסלימסקי
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם טניס השולחן
    אימון ארוך
  • 18:30
    כושר עם Fit Ball
    רות גרינוולד
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 18:30
    סקווש מתחילים
    אביחי בר מוחה
    18+
    מגרשי הסקווש
  • 18:30
    עיצוב הגוף
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם צאלון
    אימון ארוך
  • 18:45
    קרב מגע
    רפי נחום
    מבוגרים
    אולם הקשתות
  • 19:00
    ריקודי עם מעגלים
    גבי כותה
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
    צעד ראשון ריקודי מעגלים
  • 19:15
    סקווש מתקדמים
    אביחי בר מוחה
    18+
    מתקדמים
    מגרשי הסקווש
  • 19:15
    עיצוב דינאמי
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 20:00
    Strip Dance
    מרגו אברמוב
    מבוגרים
    אולם צאלון קטן
    החוג מיועד לנשים בלבד
  • 20:00
    אירובי קיק בוקסינג
    קובי כהן
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
    אימון ארוך
  • 20:30
    ריקודי עם זוגות
    גבי כותה
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
    ריקודי מעגלים

יום רביעי

  • 06:45
    התעמלות לגיל הזהב
    אבי וייס
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 06:45
    פלדנקרייז
    מגי לוזמן
    מבוגרים
    אולם צאלון קטן
  • 07:30
    התעמלות לגיל הזהב
    אבי וייס
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 07:30
    התעמלות לגיל הזהב
    מרגו אברמוב
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 07:30
    ספינינג
    קובי כהן
    18+
    אולם הספינינג
    לפי תקנות חוק הספורט אימוני הספינינג בקאנטרי ראשל"צ אינו מיועד לקטינים ומורשה לבוגרים מגיל 18 ומעלה. ההשתתפות באימוני הספינינג מותנית בחתימה על הצהרת בריאות.
  • 07:45
    פלדנקרייז
    מגי לוזמן
    מבוגרים
    אולם צאלון קטן
  • 08:00
    התעמלות נשים
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 08:20
    התעמלות לגיל הזהב
    אבי וייס
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 08:20
    התעמלות לגיל הזהב
    מרגו אברמוב
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 09:00
    התעמלות נשים
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 09:00
    ריקוד מזרחי
    אורלי לוי
    מבוגרים
    אולם צאלון קטן
    שיעור ארוך
  • 09:10
    התעמלות נשים
    אבי וייס
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 09:10
    התעמלות נשים
    מרגו אברמוב
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 09:30
    ברידג' - בתשלום*
    יהודה / מוטי
    18+
    מועדון הברידג'
  • 10:00
    פיסול - בתשלום*
    מזל חתוכה
    מבוגרים
    אולם רותם
    יתחדש בספטמבר 2021 משך השיעור כשלוש שעות. החוג בתשלום.
  • 10:00
    ריקוד הוליסטי
    סימה סנדרוביץ
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 10:15
    פילאטיס
    רווית מלכה
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 10:30
    בטן וירכיים
    אבי וייס
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 11:00
    מדיטציה ודמיון מודרך
    סימה סנדרוביץ
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 11:00
    פילאטיס
    רווית מלכה
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 11:30
    התעמלות במים
    אבי וייס
    מבוגרים
    הבריכה המקורה
  • 12:30
    התעמלות במים
    אבי וייס
    מבוגרים
    הבריכה המקורה
  • 16:00
    קפוארה MMA
    יהב מנור
    13-16
    האולם הרב תכליתי
  • 16:40
    קפוארה MMA
    יהב מנור
    11-13
    האולם הרב תכליתי
  • 17:00
    טכניקת מחול
    קרן אלון
    8-10
    אולם הסטודיו
  • 17:00
    מחול מזרחי
    אורלי לוי
    4-7
    אולם צאלון קטן
  • 17:00
    קראטה
    ג'רי כהן
    7-9
    אולם הקשתות
  • 17:20
    קפוארה MMA
    יהב מנור
    9-11
    האולם הרב תכליתי
  • 17:30
    ספינינג
    קובי כהן
    18+
    אולם הספינינג
    לפי תקנות חוק הספורט אימוני הספינינג בקאנטרי ראשל"צ אינו מיועד לקטינים ומורשה לבוגרים מגיל 18 ומעלה. ההשתתפות באימוני הספינינג מותנית בחתימה על הצהרת בריאות.
  • 17:45
    טכניקת מחול
    קרן אלון
    11-14
    אולם הסטודיו
  • 17:45
    מחול מזרחי
    אורלי לוי
    7-10
    אולם צאלון קטן
  • 17:45
    פילאטיס
    רות גרינוולד
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 17:45
    קראטה
    ג'רי כהן
    5-6
    אולם הקשתות
  • 18:00
    יוגה
    יוליה שר
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 18:00
    כדורגל ברזילאי פוצ'יבולי
    יהב מנור
    9-11
    המגרש המשולב
  • 18:15
    קראטה
    ג'רי כהן
    מבוגרים
    אולם הקשתות
    יתחדש באוקטובר 2021
  • 18:30
    מחול מזרחי
    אורלי לוי
    11-15
    אולם צאלון קטן
  • 18:30
    פילאטיס
    רות גרינוולד
    מבוגרים
    אולם צאלון
    בול
  • 18:30
    צ'י קונג
    עופר גבעתי
    18+
    האולם הרב תכליתי
  • 18:40
    כדורגל ברזילאי פוצ'יבולי
    יהב מנור
    11-13
    המגרש המשולב
  • 19:15
    טאי צ'י
    עופר גבעתי
    18+
    האולם הרב תכליתי
  • 19:15
    עיצוב הגוף
    אינגה דזן
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 19:20
    כדורגל ברזילאי פוצ'יבולי
    יהב מנור
    13-16
    המגרש המשולב
  • 20:00
    זומבה
    אינגה דזן
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 20:00
    ריקודי עם מעגלים
    הילה בר דוד
    מבוגרים
    מתקדמים
    האולם הרב תכליתי
    ריקודי מעגלים
  • 21:00
    קיקבוקס/אינטרוולים/קרוספיט
    קובי כהן
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 21:30
    ריקודי עם זוגות
    הילה בר דוד
    מבוגרים
    מתקדמים
    האולם הרב תכליתי
    ריקודי זוגות עד 24:00

יום חמישי

  • 05:45
    ספינינג
    קובי כהן
    18+
    אולם הספינינג
  • 06:45
    התעמלות למניעת בריחת סידן
    לאה יחזקאלי
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 07:30
    התעמלות למניעת בריחת סידן
    לאה יחזקאלי
    18+
    האולם הרב תכליתי
  • 08:00
    התעמלות נשים סיבולת
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 08:15
    התעמלות למניעת בריחת סידן
    דורה אלון
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 08:30
    יוגה האטה
    מיטל גרוסי
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 09:00
    התעמלות למניעת בריחת סידן
    דורה אלון
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 09:00
    התעמלות נשים מתיחות
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 09:00
    פילאטיס
    לירון אלגברי
    מבוגרים
    אולם צאלון קטן
  • 09:50
    פילאטיס
    לירון אלגברי
    מבוגרים
    אולם צאלון קטן
  • 10:00
    ריקוד הוליסטי
    סימה סנדרוביץ
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 10:10
    יוגה האטה
    מיטל גרוסי
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 11:00
    מדיטציה-דימיון מודרך
    סימה סנדרוביץ
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 11:30
    התעמלות במים
    אבי וייס
    מבוגרים
    הבריכה המקורה
  • 16:30
    * כושר לנוער
    מדריכי חדר כושר
    12-14
    אולם צאלון קטן
    * חובה הצהרת בריאות חתומה ע"י ההורים
  • 17:00
    ג'ודו
    אבי וייס
    6-8
    אולם הקשתות
  • 17:00
    סדנאות יצירה
    מזל חתוכה
    3-5
    אולם רותם
  • 17:30
    ספינינג
    ענת גרסל בן יעיש
    18+
    אולם הספינינג
  • 17:30
    עיצוב הגוף
    ענת מגנזי
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 17:45
    ג'ודו
    אבי וייס
    4-5
    אולם הקשתות
  • 17:45
    כדור עף
    מייקל חורי
    13-15
  • 17:45
    סדנאות יצירה
    מזל חתוכה
    6-9
    אולם רותם
  • 18:00
    ברידג' - בתשלום*
    יהודה / מוטי
    18+
    מועדון הברידג'
  • 18:00
    פלדנקרייז
    שולי בכר
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 18:15
    הליכה ספורטיבית ע"ש ציון חצרוני
    אתי קובל
    מבוגרים
    מתקדמים
    מחוץ לקאנטרי
    כינוס ופיזור בחצרי הקאנטרי
  • 18:15
    זומבה
    חלי רובין
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 18:20
    מתיחות
    ענת מגנזי
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 18:30
    ג'ודו
    אבי וייס
    9-11
    אולם הקשתות
  • 19:00
    פלדנקרייז
    שולי בכר
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 19:15
    Drums Alive
    ענת מגנזי
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 19:30
    ריקודים סלוניים
    יורי קפלן
    מבוגרים
    מתחילים
    אולם צאלון
    החוג בתשלום
  • 20:00
    אירובי קיק בוקסינג
    קובי כהן
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
    אימון ארוך
  • 20:00
    ריקודי עם מעגלים
    הילה בר דוד
    מבוגרים
    מתחילים
    האולם הרב תכליתי
    ריקודי מעגלים
  • 20:30
    ריקודים סלוניים הרקדה
    יורי קפלן
    מבוגרים
    בינוני
    אולם צאלון
    החוג בתשלום
  • 21:00
    ריקודים סלוניים
    יורי קפלן
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם צאלון
    הרקדה חוג בתשלום
  • 21:30
    ריקודי עם זוגות
    הילה בר דוד
    מבוגרים
    מתחילים
    האולם הרב תכליתי
    ריקודי זוגות

יום שישי

  • 06:30
    פלדנקרייז
    מגי לוזמן
    מבוגרים
    אולם צאלון קטן
  • 06:45
    התעמלות לגיל הזהב
    אבי וייס
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 06:45
    ספינינג
    קובי כהן
    18+
    אולם הספינינג
    לפי תקנות חוק הספורט אימוני הספינינג בקאנטרי ראשל"צ אינו מיועד לקטינים ומורשה לבוגרים מגיל 18 ומעלה. ההשתתפות באימוני הספינינג מותנית בחתימה על הצהרת בריאות.
  • 07:30
    התעמלות לגיל הזהב
    אבי וייס
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 07:30
    פלדנקרייז
    מגי לוזמן
    מבוגרים
    אולם צאלון קטן
  • 07:45
    ספינינג
    קובי כהן
    18+
    אולם הספינינג
    לפי תקנות חוק הספורט אימוני הספינינג בקאנטרי ראשל"צ אינו מיועד לקטינים ומורשה לבוגרים מגיל 18 ומעלה. ההשתתפות באימוני הספינינג מותנית בחתימה על הצהרת בריאות. משך האימון שעה וחצי
  • 08:00
    התעמלות נשים
    מרגו אברמוב/אינגה דזן (בסבב)
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 08:00
    עיצוב הגוף
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 08:20
    התעמלות לגיל הזהב
    אבי וייס
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 08:45
    התעמלות נשים
    מרגו אברמוב/אינגה דזן (בסבב)
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 09:00
    עיצוב הגוף
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
    אימון ארוך
  • 09:10
    התעמלות נשים
    אבי וייס
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 10:00
    יוגה
    הגר כהן
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 10:10
    צ'י קונג
    עופר גבעתי
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 10:30
    עיצוב דינאמי
    יונית שלמון
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 10:50
    טאי צ'י
    עופר גבעתי
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 11:15
    פילאטיס
    יונית שלמון
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 12:00
    ריקודי עם "לקראת שבת" - מעגלים
    הילה בר דוד
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 13:30
    פילאטיס
    רות גרינוולד
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 13:30
    ריקודי עם "לקראת שבת" - זוגות
    הילה בר דוד
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 14:00
    היפ הופ
    דנה כץ גולדמן
    6-12
    אולם צאלון קטן
  • 14:00
    עיצוב הגוף
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם צאלון
    אימון ארוך
  • 14:00
    קרב מגע ישראלי
    רפי נחום
    6-9
    אולם הקשתות
  • 14:15
    פילאטיס
    רות גרינוולד
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
  • 14:30
    ספינינג
    ענת גרסל בן יעיש
    18+
    אולם הספינינג
    החל מ-1/11/2019 השיעור יחל בשעה 14:30. לפי תקנות חוק הספורט אימוני הספינינג בקאנטרי ראשל"צ אינו מיועד לקטינים ומורשה לבוגרים מגיל 18 ומעלה. ההשתתפות באימוני הספינינג מותנית בחתימה על הצהרת בריאות. 14:30 בשעות שעון חורף 15:00 בשעות שעון קיץ
  • 14:45
    קרב מגע ישראלי
    רפי נחום
    4-5
    אולם הקשתות
  • 15:00
    עיצוב דינאמי
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם צאלון
    אימון ארוך
  • 15:15
    קרב מגע ישראלי
    רפי נחום
    10-14
    אולם הקשתות
  • 15:30
    טניס שולחן
    יעקב ירוסלימסקי
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם טניס השולחן
    אימון ארוך
  • 16:00
    התעמלות גברים
    ענת מגנזי
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 16:30
    קרב מגע
    רפי נחום
    מבוגרים
    אולם הקשתות
    שיעור ארוך

יום שבת

  • 07:30
    ספינינג
    קובי / צביקה
    18+
    אולם הספינינג
    לפי תקנות חוק הספורט אימוני הספינינג בקאנטרי ראשל"צ אינו מיועד לקטינים ומורשה לבוגרים מגיל 18 ומעלה. ההשתתפות באימוני הספינינג מותנית בחתימה על הצהרת בריאות. המדריכים בסבב לפי הסדר הבא : צביקה אושר, לילך מוסרי, צביקה אושר, קובי כהן נדרשת הרשמה מראש
  • 08:30
    ספינינג
    קובי / צביקה
    18+
    אולם הספינינג
    לפי תקנות חוק הספורט אימוני הספינינג בקאנטרי ראשל"צ אינו מיועד לקטינים ומורשה לבוגרים מגיל 18 ומעלה. ההשתתפות באימוני הספינינג מותנית בחתימה על הצהרת בריאות. המדריכים בסבב לפי הסדר הבא : צביקה אושר, לילך מוסרי, צביקה אושר, קובי כהן
  • 09:00
    התעמלות גברים
    אתי קובל/אבי וייס (בסבב)
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 10:00
    התעמלות נשים
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 10:00
    התעמלות נשים
    אבי וייס
    מבוגרים
    האולם הרב תכליתי
  • 11:00
    זומבה
    רימה דוכבייב
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 11:00
    עיצוב דינאמי
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם הסטודיו
    אימון עיצוב דינאמי מאתגר למאחרות ומאחרי קום בשבת
  • 11:45
    בריאות הגוף
    אתי קובל
    מבוגרים
    אולם צאלון
  • 12:30
    ריקודי עם
    גבי כותה
    מבוגרים
    מתקדמים
    האולם הרב תכליתי
    ריקודי מעגלים
  • 14:00
    ריקודי עם
    גבי כותה
    מבוגרים
    מתקדמים
    האולם הרב תכליתי
    ריקודי זוגות