עדכונים

  • מנויים יקרים,

    החל מתאריך 11/07 לא יתקיים חוג רישום וקומיקס

    עם אלכס.

    ובמהלך כל יולי-אוגוסט

    תודה

  • ארועי קיץ 2024

  • קייטנת קיץ 2024

  • מנויים/אורחים יקרים!!

    שעות פתיחה בריכה חיצונית:

    ימי שני-חמישי 06:00-19:00

    שישי 06:00-18:00

    שבת 07:15-18:00

     

  • שעות פתיחה- עדכני !

    לתשומת ליבכם: מרחבים מוגנים נמצאים בבניין הראשי בקומת הקרקע, באולמות שקד ורותם,

    מימין ומשמאל למעלית. כמו כן גם מתחם הסקווש (מתחת לגרם המדרגות) משמש כמרחב מוגן.

     שעות פתיחת הקאנטרי:

    ראשון 15:45-22:00

    שני-חמישי 05:00-22:00

    שישי 05:00-18:00

    שבת 7:15-18:00

    בתפילה ותקווה לימים שקטים, אמן

  • פעילות חוגים 14/07-20/07

    לידיעתכם: חוגי ילדים בצבע כחול, החלפות/ שינויים בצבע אדום
    יום ראשון 14/07
    16:00 בטן וירכיים סטודיו אבי
    16:45 מתיחות סטודיו אבי
    17:00 יוגה צאלון  הגר
    17:00 ברידג’ מועדון הברידג’ מוטי
    17:30 ספינינג חדר ספינינג קובי
    17:30 התע’ בריאותית סטודיו אבי
    18:00 סקווש-רמה 5 חדר סקווש אביחי
    18:15 התע’ נשים רב תכליתי קובי
    18:15 טניס שולחן אולם הטניס יעקב
    18:15 עיצוב הגוף סטודיו אינגה
    19:00 סקווש-רמה 4 חדר סקווש אביחי
    19:00 עיצוב דינמי מדרגה סטודיו אינגה
    19:00 התע’ בריאותית צאלון עימנואלה
    19:00 התע’ גברים צאלון קטן קובי
    19:00 ריקודי עם- מעגלים רב תכליתי גבי
    19:50 סקווש-רמה 3 חדר סקווש אביחי
    20:00 מחול מזרחי צאלון קטן אורלי
    20:00 אירובי קיקבוקס צאלון קובי
    21:00-22:30 ריקודי עם- זוגות רב תכליתי גבי
    יום שני 15/07 
    06:45/07:30/08:20 התע’ לגיל הזהב רב תכליתי אבי
    07:30/08:20 התע’ גיל הזהב צאלון  מרגו
    07:30 ספינינג חדר ספינינג קובי/גלית
    08:00/09:00 פלדנקרייז צאלון קטן שולי
    08:00/09:00 התע’ נשים סטודיו אתי
    09:10 התע’ נשים צאלון  מרגו
    09:10 התע’ נשים רב תכליתי אבי
    10:00 ציור רותם מזל-לא מתקיים!
    10:00 תנועה הוליסטית רב תכליתי סימה
    10:15 מתיחות צאלון אבי
    10:45 בטן וירכיים צאלון אבי
    11:00 מדיטציה פעילה רב תכליתי סימה
    11:30/12:30 התעמלות במים בריכה מקורה אבי
    17:00 ברידג’ מועדון הברידג’ מוטי
    17:15 עיצוב הגוף צאלון אתי
    17:30 בטן וירכיים סטודיו אינגה
    18:00 ספינינג חדר ספינינג גלית
    18:30 הליכה ספורטיבית מחוץ לקאנטרי אתי
    18:00/18:45 עיצוב הגוף סטודיו אינגה
    18:15/19:00 פילאטיס צאלון מירי-דורה
    19:00 יוגה רב תכליתי מיכאל
    19:45 ריקוד חושני צאלון קטן מרגו
    19:45 זומבה צאלון אינגה
    יום שלישי 16/07
    05:30 ספינינג חדר ספינינג דנה
    06:45 התע’ בריאותית רב תכליתי קובי
    07:00/08:00 שיכלול היכולות צאלון קטן רות
    07:30 אירובי קיקבוקס סטודיו קובי
    08:05/08:50 בריחת סידן רב תכליתי ליטל
    08:20 התע’ נשים/גברים צאלון מרגו
    09:10 התע’ בריאותית צאלון  מרגו
    09:30/11:00 פילאטיס רב תכליתי מירירווית
    10:15 פילאטיס BUZZ רב תכליתי מירירווית
    10:30 יוגה האטה צאלון  מיטל
    11:00 מעגלים צאלון קטן רחל
    11:30 התעמלות במים בריכה מקורה קובי
    17:00 עיצוב הגוף צאלון  אתי-רימה
    17:30 ספינינג חדר ספינינג גלית
    17:30 התע’ בריאותית סטודיו רות
    17:45 מתיחות צאלון  אתי-רימה
    18:00 סקווש-רמה 5 חדר סקווש אביחי
    18:15 טניס שולחן אולם הטניס יעקב
    18:15 כושר עם פיטבול סטודיו רות
    18:30 קראטה קשתות קובי
    18:30 עיצוב הגוף צאלון  אתי-יפית
    19:00 סקווש-רמה 2 חדר סקווש אביחי
    19:00 ריקודי עם-זוגות רב תכליתי גבי
    19:15 אירובי קיקבוקס סטודיו קובי
    19:15 עיצוב דינאמי צאלון  אתי-יפית
    19:50 סקווש-רמה 3 חדר סקווש אביחי
    20:00 ריקודי עם-מעגל רב תכליתי גבי
    21:30-22:30 ריקודי עם-זוגות רב תכליתי גבי
    יום רביעי 17/07
    06:45/07:45 פלדנקרייז צאלון קטן מגי
    06:45/07:30/08:20 התע’ לגיל הזהב רב תכליתי אבי
    07:30 ספינינג חדר ספינינג קובי
    07:30/08:20 התע’ גיל הזהב צאלון  מרגו
    08:00/09:00 התעמלות נשים סטודיו אתי
    09:00 ריקוד מזרחי צאלון קטן אורלי
    09:10 התע’ נשים רב תכליתי אבי
    09:10 התע’ נשים צאלון מרגו
    09:30 ברידג’ מועדון הברידג’ ראובן
    10:00 פיסול רותם מזל-לא מתקיים!
    10:00 תנועה הוליסטית רב תכליתי סימה
    10:15/11:00 פילאטיס צאלון רווית-מיכאל
    10:30 בטן וירכיים סטודיו אבי
    11:00 מדיטציה פעילה רב תכליתי סימה
    11:30/12:30 התעמלות במים בריכה מקורה אבי
    17:30 פילאטיס צאלון רותי
    17:30 ספינינג חדר ספינינג קובי
    18:15 צ’י קונג סטודיו עופר
    18:20 פילאטיס בול צאלון רותי
    18:30 יוגה צאלון קטן יוליה-מיכאל
    19:00 טאי צ’י סטודיו עופר
    19:00-20:00 ריקודי עם-מתחילים רב תכליתי הילה
    19:15 עיצוב הגוף צאלון אינגה
    20:00-22:00 ריקודי עם-מעגלים  רב תכליתי הילה
    20:00 זומבה צאלון אינגה
    22:00-22:30 ריקודי עם-זוגות  רב תכליתי הילה
    יום חמישי 18/07
    06:45/07:30 בריחת סידן רב תכליתי לאה
    07:30 התע’ בריאותית צאלון רותי
    08:00/09:00 התעמלות נשים סטודיו אתי
    08:15/09:00 בריחת סידן רב תכליתי דורה
    08:30 יוגה צאלון ספיר
    09:00/09:50 פילאטיס צאלון קטן לירון
    10:00 תנועה הוליסטית רב תכליתי סימה
    10:00 סריגת בובות רותם רנה-לא מתקיים!
    11:00 מדיטציה פעילה רב תכליתי סימה
    11:30/12:30 התעמלות במים בריכה מקורה אבי
    15:00-16:30 יוגה האטה צאלון מיטל
    17:00 ברידג’ מועדון הברידג’ מוטי
    17:15/18:10 פלדנקרייז רב תכליתי שולי
    17:30 עיצוב הגוף סטודיו ענת מ.
    17:30 ספינינג חדר ספינינג גלית
    18:05 סקווש-רמה 5 פלוס חדר סקווש אביחי
    18:15 זומבה צאלון  אינגה/מאיה
    18:20 מתיחות סטודיו ענת מ.
    18:55 סקווש- רמה 2 חדר סקווש אביחי
    18:30 אירובי קיקבוקס צאלון קטן קובי
    19:00-20:00 ריקודי עם-זוגות רב תכליתי הילה
    19:45 סקווש-רמה 4 חדר סקווש אביחי
    19:15 DRUMS סטודיו ענת מ.
    19:30 ריקודים סלוניים-מתחילים צאלון יורי
    20:00-21:45 ריקודי עם-מעגל רב תכליתי הילה
    20:30 ריקודים סלוניים-הרקדה צאלון יורי
    21:00 ריקודים סלוניים-מתקדמים צאלון יורי
    21:45-22:30 ריקודי עם-זוגות רב תכליתי הילה
    יום שישי  19/07
    06:30/07:30 פלדנקרייז צאלון קטן מגי
    06:45/07:45 ספינינג חדר ספינינג קובי
    06:45/07:30/08:20 התע’ לגיל הזהב רב תכליתי אבי
    08:00/08:45 התע’ נשים צאלון  אינגה/מרגו
    08:00/09:00 עיצוב הגוף  סטודיו אתי
    09:10 התע’ נשים רב תכליתי אבי
    10:00 יוגה צאלון הגר
    10:10 צ’י קונג צאלון קטן עופר
    10:15-11:30 אינטרוולים+CORE סטודיו קובי
    10:55 טאי צ’י צאלון קטן עופר
    12:00-15:00 מעגל לכבוד שבת רב תכליתי הילה
    13:30/14:15 פילאטיס סטודיו רות
    14:00/15:00 עיצוב הגוף/דינמי צאלון אתי
    התע’ גברים רב תכליתי ענת מ.
    15:30 טניס שולחן אולם הטניס יעקב
    יום שבת 20/07
    07:30/08:30 ספינינג חדר ספינינג קובי
    09:00 התע’ גברים רב תכליתי אתי/אבי
    10:00 התע’ נשים רב תכליתי אבי
    10:00 התע’ נשים צאלון אתי
    11:00 עיצוב דינאמי סטודיו אתי
    11:00 זומבה צאלון רימה
    11:45 בריאות הגוף צאלון אתי
    12:30 ריקודי עם-מעגלים רב תכליתי גבי
    14:30-15:30 ריקודי עם-זוגות רב תכליתי גבי

  • כושר לנוער

    להלן שעות החוג כושר לנוער שמתקיימים בחדר הכושר

    יום ראשון בשעה 15:00

    יום שלישי וחמישי בשעה 16:00

     

  • שחייה אומנותית

    חוג שחייה אמנותית בהדרכת יוליה אינגרמן

    שחיינית נבחרת ישראל לשעבר

    ימים ראשון וחמישי 16:00-20:00

    בתשלום מנויים/חיצוניים

  • קורסים לשחיה לילדים ומבוגרים מתקיימים בקאנטרי ראשל”צ ע”י ביה”ס לשחיה 2SWIM. פרטים נוספים בטלפון 0549990443