התעמלות

התעמלות

לפעילות ספורטיבית יש חשיבות רבה, זאת אתם ודאי יודעים. גם התרומה של פעילות גופנית תורמת רבות לבריאות הגוף והנפש. גם אם אינכם חובבי התעמלות, ודאי תוכלו למצוא סוג של פעילות גופנית אשר תטיב עימכם ושתרצו לעסוק בה לאורך זמן. כיום, אנו מבינים כי תנועה לגיל הרך חשובה לא פחות מפעילות בגילאים מבוגרים יותר, ולכן יצרנו פעילות גם עבורם.

פעילות נפלאה לילדים

התעמלות לילדים אפשר ורצוי להתחיל גם בגילאים מוקדמים. ניתן למצוא אצלנו גם התעמלות לגיל הרך, שהיא ייעודית ומותאמת במיוחד לילדים צעירים מאוד. לילדים יותר גדולים יש מגוון חוגים, כגון: התעמלות אומנותית, התעמלות קרקע המותאמת לבנים ולבנות, כדורגל או היפ הופ.

התעמלות ייחודית לנשים

מגוון החוגים והפעילויות המיועדים לנשים היא עשירה ומגוונת. ניתן למצוא שיעורי עיצוב וחיטוב הגוף, כמו: זומבה, ריקודי בטן, ספינינג ועוד. גם התעמלות בונה עצם, החיונית בעיקר לנשים, תוכלו למצוא אצלנו. זו התעמלות נשים המיועדת לחיזוק עצמות הגוף באמצעות תרגילי כוח ולחץ, מתונים כמובן. 

אפשר גם במים

למי שאינו אוהב להזיע או מתקשה בפעילות גופנית, ניתן לבחור בפעילות של התעמלות במים. הפעילות במים יוצרת התנגדות המיועדת לחיזוק השרירים. מכיוון שבמים אין צורך להחזיק את משקל הגוף, הפעילות בבריכה נעימה יותר. 

פעילות גופנית בכל סגנון ומינון שבהם תבחרו תורמת לבריאותינו, מחזקת את השרירים והגוף, מגבירה סיבולת לב ריאה ומקטינה את הסיכוי למחלות שונות. בכל גיל כדאי להתחיל, גם בקרב האוכלוסייה הבוגרת, שעבורם ניתן אף להתאים התעמלות בריאותית מתונה.  

*יש להתעדכן מול הסניפים לקבלת מידע נוסף אודות זמינות חוגי ההתעמלות. ט.ל.ח.

הצטרפו לקאנטרי בעיר הקרובה אליכם ותקבלו יותר מבכל מקום אחר.
למידע נוסף צרו קשר ונחזור בהקדם

לרשימת חוגים מפורטת לחצו >>

 

מאמרים בנושא: