אימון בטן

אימון בטן

אזור הבטן נחשב ל”בטן הרכה” בקרב נשים וגברים כאחד, כל אחד מסיבותיו הוא. הצטברות שומנים באזור זה בריאה פחות לעומת הצטברותו באזורים אחרים בגוף כמו מותניים וירכיים. עבודה על שרירי הבטן בצורה מסודרת תסייע לחיזוק אותם שרירים תוך כדי שריפת קלוריות ושומן, בין השאר שומן בטני.

חשיבותו של אימון זה

שרירי הבטן יחד עם שרירי הגב מהווים את שרירי הליבה, המספקים לנו כוח לעמוד בעומסים ושומרים על יציבות והליכה נכונה וזקופה. שרירי הבטן שומרים גם על האיברים הפנימיים ומסייעים לנשימה תקינה. לכן, אימון בטן שבו מוקדש רוב הזמן לחיזוק שרירי הבטן, הוא חשוב, ומומלץ מאוד לשלבו כחלק מתוכנית האימונים השגרתית שלכם. 

מה כולל האימון?

אימון בטן כולל תרגילים שונים העובדים על כל אחד משרירי הבטן. העבודה לחיזוק שרירים אלה נעשית במגוון צורות תוך שימוש באביזרים שונים שיש לנו בסטודיו. ישנה סדנת בטן שבה ישנו שימוש במכשירים המספקים התנגדות כמו משקולות או רצועות TRX וישנם אימונים שנעשים על מזרן.

האם האימון מתאים לכולם?

אימון בטן באופן כללי מתאים לכולם, אך לא לכל אחד מתאימה אותה דרגת קושי וסוג התרגילים. לכן מומלץ לבצע את האימון באופן מסודר עם מדריך אשר יוכל לתת תרגיל חלופי אם תרגיל מסוים אינו מתאים. גורמים שיכולים להשפיע על סוג ורמת התרגילים ויש ליידע את המדריך קודם הם לחץ דם גבוה, אבחון בקע (קילה), או היריון, במיוחד בשלבים מתקדמים. 

אנחנו ברשת “הקאנטרי” מציעים אימוני בטן תוך התאמתם באופן אישי לכל מתאמן ומתאמנת. 

 

*יש להתעדכן מול הסניפים לקבלת מידע נוסף אודות זמינות החוג / אימון. ט.ל.ח.

הצטרפו לקאנטרי בעיר הקרובה אליכם ותקבלו יותר מבכל מקום אחר.
למידע נוסף צרו קשר ונחזור בהקדם

לרשימת חוגים מפורטת לחצו >>

מאמרים בנושא: