אימון פונקציונאלי

אימון פונקציונאלי

יש מתאמנים שזקוקים לשגרת אימונים מגוונת, הכוללת שימוש במכשירים שונים, לצד תרגילים חדשים ומפתיעים. קיים אימון מדהים המספק בדיוק את התנאים הללו, תוך עבודה כוללת על כל שרירי הגוף המביאה לשריפת קלוריות גם לאחר שהאימון הסתיים. 

אימון זה הוא כמובן אימון פונקציונלי אשר הפך מזמן לשיעור פופולרי ביותר. מטרתו של האימון היא לחזק את שרירי הגוף לצד שיפור סיבולת הלב והריאה. האימון כולל תרגילים עם משקל הגוף ושימוש באביזרים מסורתיים כמו קטלבלס, אימון רצועות, מדרגה, כדורי כוח ועוד.

יתרונותיו של האימון הפונקציונלי?

הסיבה לפופולריות הגדולה של סגנון אימון זה היא היתרונות הרבים שהוא מציע למתאמנים. בזמן האימון הגוף מגיע לרמת מאמץ המביאה לשריפה גדולה מאוד של קלוריות, דבר שכידוע מסייע בהרזיה ושמירה על המשקל. משמעות הדבר היא שניתן גם לערוך אימונים קצרים יחסית ועדיין ליהנות משריפת קלוריות ברמה יעילה, ממש כמו באימונים אחרים שאורכים זמן רב יותר. 

יתרון נוסף הוא ששריפת הקלוריות נמשכת גם זמן רב לאחר האימון, בשל האנרגיה שדורש הגוף כדי להתאושש מהאימון. האימון מאפשר עבודה רבה על מגוון שרירים בגוף ומספק גיוון רב בכל אימון. 

למי מתאים האימון?

אימון זה מתאים למי שנהנה להגיע לרמת מאמץ גבוהה במהלך האימונים. זהו שיעור מהנה במיוחד עבור מי שמעדיף אימונים המאפשרים התנסות עם מגוון תרגילים ומכשירים. כל אימון הוא חוויה ייחודית שיוצרת עניין רב למתאמן. 

 

*יש להתעדכן מול הסניפים לקבלת מידע נוסף אודות זמינות החוג/ אימון. ט.ל.ח.

הצטרפו לקאנטרי בעיר הקרובה אליכם ותקבלו יותר מבכל מקום אחר.
למידע נוסף צרו קשר ונחזור בהקדם

לרשימת חוגים מפורטת לחצו >>

מאמרים בנושא: