חוג כדורגל

חוג כדורגל

פעילות גופנית בגיל צעיר חיונית לפיתוח שליטה בגוף ובריאה לנפש. ברשת הקאנטרי תוכלו למצוא מגוון חוגי ספורט נהדרים לילדים ובהם חוג כדורגל. בחוג ילמדו הילדים את יסודות הכדורגל, יתנסו בחדוות המשחק הקבוצתי וגם יכירו חברים חדשים. כל שיעור יהיה חוויה מהנה ומלמדת.

הקניית יסודות המשחק

כדורגל הוא ענף ספורט מגוון שמאפשר להתנסות במספר רב של מיומנויות. בחוג שלנו נחשוף את הילדים לכל הכישורים שדרושים למשחק ונתרגל אותם. נלמד כיצד להקפיץ, לכדרר, לבעוט, למסור ולקבל כדור. נתרגל גם מסירה ותפיסה בכפות הידיים וקפיצות שהן הבסיס לעבודת השוער. תנועתו של שחקן כדורגל במגרש מחייבת שכלול של פעולת הריצה ולכן נתאמן בסוגי ריצה שונים: ריצה קצרה ומהירה, ריצה למשך זמן ארוך וריצה תוך שינוי כיוון ושינוי מהירות דרסטי. יוקנו גם דרכים להתמודדות עם שחקן יריב כמו גלישות, תיקולים והטיות גוף. במהלך המפגשים יפתחו הילדים קואורדינציה וסיבולת לב ריאה ויחזקו את השרירים – כל אלה טובים לבריאות ומשפרים אותה.

פיתוח ראיית משחק

הילדים יכירו את תפקידי השחקנים על המגרש: חלוץ, שוער, מגן וקשר, וישחקו בכל העמדות. המדריך יחשוף אותם למערכים שונים, התקפיים והגנתיים ויעודד התבוננות ביקורתית במהלכי משחק.

פיתוח אישי וחברתי

המשחק תורם גם להתפתחות האישית והחברתית של הילדים. במהלך השיעור נתרגל מיומנויות חברתיות שישפרו את התקשורת בין הילדים ויתרמו מאוד למשחק הקבוצתי. הילדים יבינו את חשיבות עידוד חבריהם ויתנסו בקבלת החלטות משותפת ובפתרון בעיות. ברמה האישית, הילד לומד להתמודד עם מתח, לנצח ולהפסיד בכבוד ולהתמיד באימון לאורך זמן. כל אלה מסייעים לבניית ביטחון עצמי וחוסן נפשי.

הדרכה מקצועית

מדריך טוב יודע לתקשר היטב עם כל ילד בנפרד ועם כל הילדים כקבוצה. כאלה הם המדריכים שלנו ברשת הקאנטרי: הם מקשיבים לכל ילד, עוקבים אחר התקדמותו ונותנים משוב ועידוד. ברמה קבוצתית, המדריכים מטפחים תקשורת חיובית ומועילה בין הילדים, נותנים להם דוגמה אישית, מעודדים אותם ומספקים השראה. הם כמובן בקיאים בתורת המשחק ויקנו אותה בבהירות וביצירתיות. חשוב לציין שכל מדריך מתאים את התכנים ואת דרך ההוראה לגיל המשתתפים ולאופי הקבוצה.

*יש להתעדכן מול הסניפים לקבלת מידע נוסף אודות זמינות החוגים. ט.ל.ח.
הצטרפו לקאנטרי בעיר הקרובה אליכם ותקבלו יותר מבכל מקום אחר.
למידע נוסף צרו קשר ונחזור בהקדם

לרשימת חוגים מפורטת לחצו >>

 

מאמרים בנושא: