מוצרים ושירותים

רשת הקאנטרי מציעה מגוון רחב של שירותים ומוצרים החל מחוגים לילדים, נוער ומבוגרים, מגוון קורסים וסדנאות, אימונים אישיים, שיעורי שחייה, שירותי ספא, תזונאית, קפיטריה ועוד.
אתם מוזמנים להגיע לסניפים וליהנות משלל האפשרויות שאנו מעמידים לרשותכם.

מגוון חוגים לילדים, נוער ומבוגרים.

בואו לבחור משפע של חוגים המאפשרים לכל אחת ואחד למצוא את הפעילות המתאימה לו. בין היתר- אירובי, זומבה, טאי צי', התעמלות במים, יוגה, פילטאיס, פלדנקרייז, כדורגל, כדורסל, יצירה ואומנות, ג'ודו וקרטה, אימון רצועות ועוד. לרשימת חוגים לחצו כאן

אימונים אישיים

קורסים וסדנאות

מחפשים העשרה נוספת מעבר לפעילויות הספורטיביות? רשת הקאנטרי מזמינה אתכם ליהנות ממגוון רחב של קורסים וסדנאות בכל סניפנו. בואו לקחת חלק מסדנאות צילום, יצירה ואומנות, סדנאות הרזיה, ברידג', טניס ועוד.

אימונים אישיים

מי מאיתנו לא זקוק לדחיפה נוספת באימונים? בואו לחזק את הגוף והשרירים בליווי אישי וצמוד של טובי המאמנים ובהתאמה אישית ומיוחדת בחדר הכושר הקרוב לביתכם.

שיעורי שחייה

למתחילים ולמתקדמים, לאלה שרק רוצים לחזק את הבסיס ולאלה שרוצים ללמוד מהתחלה – רשת הקאנטרי מציעה מגוון שיעורי שחייה לכל הסגנונות, בכל הרמות ולכל הגילאים עם המורים המעולים שלנו.

 

תזונאית/ דיאטנית

לא ניתן להפריז בחשיבותה של תזונה נכונה כחלק מדרך חיים בריאה, לכן, רשת הקאנטרי מעמידה עבור מגוון חבריה מערך תזונאיות ודיאטניות אשר יתאימו לכל אחד ואחת תפריט אישי, נכון ובריא.

שירותי ספא

עבודה קשה יכולה להיות מתגמלת ומאתגרת אבל לכולנו מגיע גם להתפנק. ברשת הקאנטרי תוכלו ליהנות ממגוון עיסויים רחב, מערך סאונות, ג'קוזי ואפילו משירותי קוסמטיקה אישיים להנאתכם.

קפיטריה

בין אם על-מנת לנוח מאימון קשה ובין אם כמפגש חברתי מהנה, רשת הקאנטרי מציעה במגוון סניפיה מערך קפיטריות מפנק עם מגוון עשיר ומהנה החל מארוחות מזינות ועד נשנושים שעושים כיף.