מערכת שעות וחוגים

יום ראשון

16:00-17:30
ברידג'
ניסים אלפנדרי
מבוגרים
בינוניים
סטודיו
16:30
קט רגל
אורי
ילדים
מגרש משולב
גילאי 4-5 * חובה להביא כדורגל אישי מס' 4 * ביום גשום לא יתקיים חוג
16:30
שילוב אומנויות
חיה סיטון
ילדים
חדר אומנות
גילאי 5-7 מיחזור ויצירה
17:00
זואולוגיה
גיא
ילדים
אולם
גילאי 3-4 * ללא הורים * חוג עם חיות
17:00
קט רגל
אורי
ילדים
מגרש משולב
גילאי 5-6 * חובה להביא כדורגל אישי מס' 4 * ביום גשום לא יתקיים חוג
17:30-19:00
ברידג'
ניסים אלפנדרי
מבוגרים
מתקדמים
סטודיו
17:40
זואולוגיה (חוג עם חיות)
גיא
ילדים
אולם
גילאי 5-7 * ללא הורים * חוג עם חיות
17:45
קט רגל
אורי
ילדים
מגרש משולב
גילאי 7-8 * חובה להביא כדורגל אישי מס' 4 * ביום גשום לא יתקיים חוג
18:00
שילוב אומנויות
חיה סיטון
ילדים
חדר אומנות
גילאי 9-12 * שילוב תפירה, רקמה וסריגה
18:00-19:00
התעמלות ותנועה חופשית
סימה סנדרוביץ
מבוגרים
ברוש
18:20-19:00
עיצוב וחיטוב
יעל ג'יפי
מבוגרים
אולם
18:30
קט רגל
אורי
ילדים
מגרש משולב
גילאי 9-11 * חובה להביא כדורגל אישי מס' 4 * ביום גשום לא יתקיים חוג
19:00-20:10
תנועה וריקוד חופשי
סימה סנדרוביץ
מבוגרים
ברוש
19:00-21:00
ברידג'
ניסים אלפנדרי
מבוגרים
מתקדמים
סטודיו
19:05-19:50
רצפת האגן יציבה ומתיחות
יעל ג'יפי
מבוגרים
אולם
19:30
ספינינג
יאיר ברקת
מבוגרים
חדר ספינינג
19:30-21:00
שילוב אומנויות
חיה סיטון
מבוגרים
חדר אומנות
סריגה, עיצוב בנייר ועוד
20:00-21:30
כדורסל
סבב מדריכים
מבוגרים
מגרש משולב
משחק חופשי
20:00-21:45
ריקודי עם מעגל
אילה שלמה
מבוגרים
בינוניים
אולם
20:15-21:15
מתיחות
רווית מלכה
ברוש
20:15-21:15
שריפת שומנים
רווית מלכה
מבוגרים
ברוש
21:45-23:00
ריקודי עם זוגות
אילה שלמה
מבוגרים
מתקדמים
אולם

יום שני

07:45-8:30
עיצוב ופיסול הגוף
רווית מלכה
מבוגרים
אולם
08:30-10:00
יוגה אשטנגה
הגר כהן
מבוגרים
סטודיו
08:30-9:10
מתיחות ובאלאנס
רווית מלכה
מבוגרים
אולם
08:30-9:15
גמישות ומתיחות
דורה אלון
מבוגרים
ברוש
09:10-9:55
עיצוב דינאמי
רווית מלכה
מבוגרים
אולם
09:15-10:00
עיצוב הגוף
דורה אלון
מבוגרים
ברוש
09:15-11:00
סדנת אומנות
אילנה סופר
מבוגרים
חדר אומנות
פסיפס/צריבה בעץ
10:00-10:45
פילאטיס
מירי מאירוביץ
מבוגרים
מתחילים
אולם
קבוצה 1
10:15-11:00
פילאטיס
דורה אלון
מבוגרים
מתחילים
ברוש
10:45-11:30
פילאטיס
מירי מאירוביץ
מבוגרים
מתחילים
אולם
קבוצה 2
11:00-12:45
סדנת אומנות
אילנה סופר
מבוגרים
חדר אומנות
ויטראז'
11:30-12:15
פילאטיס
מירי מאירוביץ
מבוגרים
מתקדמים
אולם
התעמלות בריאותית BUZZ
16:30
אימון כושר לנוער בחדר כושר
סבב מדריכים
ילדים
חדר כושר
חדש * גילאי 11-14 * 8 משתתפים בקבוצה * מותנה בהרשמה מראש אצל גולדה
16:30
שרעבי אומנויות לחימה - טאקוונדו/הגנה עצמית
אדי
ילדים
סטודיו
גילאי 7-11
16:45
ספורט Kids
נורית עוז
ילדים
אולם
גילאי 5-6
17:00
מיומנה & sports
קובי כהן
ילדים
ברוש
גילאים 5-7
17:15
אימון כושר לנוער בחדר כושר
סבב מדריכים
ילדים
חדר כושר
חדש * גילאי 11-14 * 8 משתתפים בקבוצה * מותנה בהרשמה מראש אצל גולדה
17:15
ספורט Kids
נורית עוז
ילדים
אולם
גילאי 3-4
17:15
שרעבי אומנויות לחימה - טאקוונדו/הגנה עצמית
סבב מדריכים
ילדים
סטודיו
גילאי 4-6
17:30
מיומנה & gym
קובי כהן
ילדים
ברוש
גילאי 8-12
17:45
ספורט Kids
נורית עוז
ילדים
אולם
גילאי 1.5-2.5 * הורים וילדים
18:00
שרעבי אומנויות לחימה - טאקוונדו/הגנה עצמית
סבב מדריכים
ילדים
סטודיו
גילאי 6-7
18:30-19:15
עיצוב וחיטוב HIT
נורית עוז
מבוגרים
אולם
18:45
שרעבי אומנויות לחימה - טאקוונדו/הגנה עצמית
סבב מדריכים
ילדים
סטודיו
גילאי 9-13
19:00
ספינינג
יעל ג'יפי
מבוגרים
מתחילים
חדר ספינינג
19:00-19:45
ריקודי בטן
שיר זרחיאני שמיר
מבוגרים
ברוש
19:15-20:00
יציבה נכונה + מתיחות
נורית עוז
מבוגרים
אולם
19:30-21:30
ציור ואומנות
אלכס טוביס
מבוגרים
חדר אומנות
19:45-20:15
ריקודי בטן Street Dance
שיר זרחיאני שמיר
מבוגרים
ברוש
19:45-20:30
פלדנקרייז
סמדר פאז
מבוגרים
סטודיו
20:00
ספינינג
יעל ג'יפי
מבוגרים
חדר ספינינג
20:30-22:00
יוגה האטה
רונית זיסברג
מבוגרים
מתקדמים
ברוש
21:15
ספינינג
מירב דותן
מבוגרים
חדר ספינינג

יום שלישי

08:15-9:00
פלדנקרייז
דינה פאיוק
מבוגרים
אולם
קבוצה 1
08:30-9:30
עיצוב וחיטוב הגוף
מלי שדה
מבוגרים
ברוש
core fitness
09:00-12:30
ברידג'
ניסים אלפנדרי
מבוגרים
מתקדמים
סטודיו
09:05-9:50
פלדנקרייז
דינה פאיוק
מבוגרים
אולם
קבוצה 2
09:30-10:00
מתיחות
מלי שדה
מבוגרים
ברוש
10:15-11:00
התעמלות בונה עצם
מרגו אברמוב
מבוגרים
אולם
10:15-11:45
יוגה ויג'ננה
יפית דבי
מבוגרים
ברוש
11:00-11:45
עיצוב וחיטוב
מרגו אברמוב
מבוגרים
אולם
16:30
אימון כושר לנוער בחדר כושר
ליאור גוטשטט
ילדים
חדר כושר
חדש * גילאי 11-14 * 8 משתתפים בקבוצה * מותנה בהרשמה מראש אצל גולדה
16:30
רישום וקומיקס
אלכס ודרובניק
ילדים
חדר אומנות
גילאי 6-7
17:00
זומבה לילדים
מאיה שמעיה בן משה
ילדים
ברוש
גילאי 6-7
17:15
אימון כושר לנוער בחדר כושר
ליאור גוטשטט
ילדים
חדר כושר
חדש * גילאי 11-14 * 8 משתתפים בקבוצה * מותנה בהרשמה מראש אצל גולדה
17:30
זומבה לילדים
מאיה שמעיה בן משה
ילדים
ברוש
גילאי 4-5
17:30
רישום וקומיקס
אלכס ודרובניק
ילדים
חדר אומנות
גילאי 8-10
18:00
זומבה לילדים
מאיה שמעיה בן משה
ילדים
ברוש
גילאי 8-12
18:15-19:00
פילאטיס core
תמר
מבוגרים
אולם
18:30
רישום וקומיקס
אלכס ודרובניק
ילדים
חדר אומנות
גילאי 11-13
18:30-19:15
זומבה
מאיה שמעיה בן משה
מבוגרים
ברוש
19:00
ספינינג
יאיר ברקת
מבוגרים
חדר ספינינג
19:00-19:45
עיצוב הגוף
תמר
מבוגרים
אולם
19:15-20:00
זומבה
מאיה שמעיה בן משה
מבוגרים
מתחילים
ברוש
19:30-21:00
רישום וקומיקס
אלכס ודרובניק
מבוגרים
חדר אומנות
20:00
ריקודים סלוניים ולטיניים
ציפי שפר
מבוגרים
סטודיו
חדש!
20:00-20:45
פילאטיס
מירי מאירוביץ
מבוגרים
מתחילים
אולם
20:10
בוקס אנד שייפ
יאיר ברקת
מבוגרים
ברוש
20:45-21:30
פילאטיס
מירי מאירוביץ
מבוגרים
מתקדמים
אולם
21:00
אימון עם רצועות
יאיר ברקת
מבוגרים
ברוש
חוג בתשלום

יום רביעי

07:30-8:15
התעמלות בריאותית
נורית עוז
מבוגרים
אולם
08:15-9:00
מתיחות ושיווי משקל
נורית עוז
מבוגרים
אולם
08:30-10:00
יוגה אשטנגה
הגר כהן
מבוגרים
ברוש
09:00-9:45
עיצוב משולב
נורית עוז
מבוגרים
אולם
10:00-10:45
התעמלות בריאותית במים
נורית עוז
מבוגרים
בריכה מקורה
10:00-10:45
פילאטיס
מירי מאירוביץ
מבוגרים
מתחילים
אולם
10:00-11:30
ברידג'
ניסים אלפנדרי
מבוגרים
סטודיו
10:45-11:30
פילאטיס
מירי מאירוביץ
מבוגרים
מתקדמים
אולם
16:30
אימון כושר לנוער בחדר כושר
סבב מדריכים
ילדים
חדר כושר
חדש * גילאי 11-14 * 8 משתתפים בקבוצה * מותנה בהרשמה מראש אצל גולדה
16:30
יוצרים ונהנים
צופית
ילדים
חדר אומנות
גילאי 5-7
16:30
כושר גופני לנוער Cross Fit
קובי כהן
ילדים
סטודיו
חדש * גילאי 7-12
16:30
קט רגל
אורי
ילדים
מגרש משולב
גילאי 4-5 * חובה להביא כדורגל אישי מס' 4 * ביום גשום לא יתקיים חוג
17:00
זזים ונהנים
לאה
ילדים
אולם
17:00
קט רגל
אורי
ילדים
מגרש משולב
גילאי 5-6 * חובה להביא כדורגל אישי מס' 4 * ביום גשום לא יתקיים חוג
17:15
אימון כושר לנוער בחדר כושר
סבב מדריכים
ילדים
חדר כושר
חדש * גילאי 11-14 * 8 משתתפים בקבוצה * מותנה בהרשמה מראש אצל גולדה
17:15
חדר כושר לילדים
קובי כהן
ילדים
סטודיו
חדש * גילאי 2-4 * תלבושת ונעלי ספורט חובה!
17:15
יוצרים ונהנים
צופית
ילדים
חדר אומנות
גילאי 7-9
17:30
אימון תחנות
לאה
ילדים
אולם
17:45
חדר כושר לילדים
קובי כהן
ילדים
סטודיו
חדש * גילאי 5-7 * תלבושת ונעלי ספורט חובה!
17:45
קט רגל
אורי
ילדים
מגרש משולב
גילאי 7-8 * חובה להביא כדורגל אישי מס' 4 * ביום גשום לא יתקיים חוג
18:00
יוצרים ונהנים
צופית
ילדים
חדר אומנות
כילאי 3-4.5
18:00-18:55
תרפיה בתנועה
שיר זרחיאני שמיר
מבוגרים
ברוש
18:30
קט רגל
אורי
ילדים
מגרש משולב
גילאי 9-11 * חובה להביא כדורגל אישי מס' 4 * ביום גשום לא יתקיים חוג
18:30-19:30
עיצוב דינאמי
מרגו אברמוב
מבוגרים
אולם
18:30-19:45
אירובי קיק בוקס
קובי כהן
מבוגרים
סטודיו
19:00-19:45
ריקודי בטן
שיר זרחיאני שמיר
מבוגרים
ברוש
19:30
ספינינג
יעל ג'יפי
מבוגרים
חדר ספינינג
19:30-20:00
עיצוב וחיטוב (בוסו)
מרגו אברמוב
מבוגרים
אולם
19:45-20:30
פלדנקרייז
סמדר פאז
מבוגרים
סטודיו
20:00-20:45
עיצוב דינאמי ושריפת שומנים
מירי מאירוביץ
מבוגרים
ברוש
20:00-21:00
ריקודי עם
אילה שלמה
מבוגרים
מתחילים
אולם
ריקודי עם מעגלים מתחילים ובינוניים
20:45-21:30
פילאטיס
מירי מאירוביץ
מבוגרים
ברוש
21:00-23:00
ריקודי עם זוגות
אילה שלמה
מבוגרים
אולם

יום חמישי

08:00-8:45
פילאטיס קלאסי
רוויטל אלביליה
מבוגרים
ברוש
08:15-9:00
פלדנקרייז
דינה פאיוק
מבוגרים
אולם
קבוצה 1
08:45-9:30
עיצוב וחיטוב
רוויטל אלביליה
מבוגרים
ברוש
09:05-9:50
פלדנקרייז
דינה פאיוק
מבוגרים
אולם
קבוצה 2
09:30-11:00
יוגה האטה
רונית זיסברג
מבוגרים
ברוש
10:00-10:45
עיצוב וחיטוב
רוויטל אלביליה
מבוגרים
אולם
10:45-11:30
התעמלות בריאותית
רוויטל אלביליה
מבוגרים
אולם
11:15-12:45
יוגה התעמלות בריאותית
רונית זיסברג
מבוגרים
ברוש
16:30
אימון כושר לנוער בחדר כושר
רמה אבירם
ילדים
חדר כושר
חדש * גילאי 11-14 * 8 משתתפים בקבוצה * מותנה בהרשמה מראש אצל גולדה
16:30
שרעבי אומנויות לחימה - טאקוונדו / הגנה עצמית
אילון
ילדים
סטודיו
גילאי 7-11
16:45
ג'אז ומחול יצירתי
לאה
ילדים
ברוש
חדש * גילאי 6-9
17:00
מועדון ילדים
אלון
ילדים
אולם
גילאי 2-5 * הפעלות, תאטרון בובות * פעילות שונה מידי שבוע
17:00-18:45
ברידג'
ניסים אלפנדרי
מבוגרים
חדר אומנות
17:15
אימון כושר לנוער בחדר כושר
רמה אבירם
ילדים
חדר כושר
חדש * גילאי 11-14 * 8 משתתפים בקבוצה * מותנה בהרשמה מראש אצל גולדה
17:15
שרעבי אומנויות לחימה - טאקוונדו / הגנה עצמית
אילון
ילדים
סטודיו
גילאי 4-6
17:30-18:00
ג'אז ומחול יצירתי
לאה
ילדים
ברוש
חדש * גילאי 3-5
18:00
שרעבי אומנויות לחימה - טאקוונדו / הגנה עצמית
אילון
ילדים
סטודיו
גילאי 6-7
18:00-19:00
עיצוב דינאמי
רווית מלכה
מבוגרים
ברוש
18:00-19:30
יוגה
רונית זיסברג
מבוגרים
מתחילים
אולם
18:45
שרעבי אומנויות לחימה - טאקוונדו / הגנה עצמית
אילון
ילדים
סטודיו
גילאי 9-13
19:00-19:30
גמישות ומתיחות
רווית מלכה
מבוגרים
ברוש
19:30-20:15
זומבה
מאיה שמעיה בן משה
מבוגרים
ברוש
20:00
ספינינג
מירב דותן
מבוגרים
חדר ספינינג
20:00-22:00
ריקודי עם מעגל
אלי מיימון
מבוגרים
מתקדמים
אולם
20:15-21:00
זומבה
מאיה שמעיה בן משה
מבוגרים
מתחילים
ברוש
22:00-23:00
ריקודי עם זוגות
אלי מיימון
מבוגרים
מתקדמים
אולם

יום שישי

07:30-8:45
התעמלות בריאותית ודמיון מודרך
רווית מלכה
מבוגרים
אולם
08:00-8:45
עיצוב דינאמי
רוויטל אלביליה
מבוגרים
ברוש
08:45-10:00
אירובי קיק בוקס
קובי כהן
מבוגרים
אולם
08:45-9:30
עיצוב וחיטוב
רוויטל אלביליה
מבוגרים
ברוש
09:00
ספינינג
יעל ג'יפי
מבוגרים
חדר ספינינג
09:30-10:00
פילאטיס שיקומי
רוויטל אלביליה
מבוגרים
ברוש
10:15-11:00
התעמלות במים
רוויטל אלביליה
מבוגרים
בריכה מקורה
10:30-11:15
פילאטיס
מירי מאירוביץ
מבוגרים
מתחילים
אולם
11:15-12:00
פילאטיס
מירי מאירוביץ
מבוגרים
מתקדמים
אולם
13:10
אימון עם רצועות
יאיר ברקת
מבוגרים
ברוש
חוג בתשלום
13:45-15:00
עיצוב וחיטוב
מרגו אברמוב
מבוגרים
אולם
14:00
ספינינג
יאיר ברקת
מבוגרים
חדר ספינינג
15:00-15:45
מתיחות
מרגו אברמוב
מבוגרים
אולם

יום שבת

08:30-9:15
עיצוב וחיטוב הגוף
סבב מדריכים
מבוגרים
אולם
09:00
ספינינג
ליאור גוטשטט
מבוגרים
חדר ספינינג
מדריכים מתחלפים ליאור / ג'ני
09:15-10:00
עיצוב דינאמי
סבב מדריכים
מבוגרים
אולם
10:00
ספינינג
ג'ני שפר
מבוגרים
חדר ספינינג
מדריכים מתחלפים ליאור / ג'ני
11:15-12:00
סדנת עיצוב
ג'ני שפר
מבוגרים
ברוש
מדריכים מתחלפים ג'ני / ליאור
11:30
סבב פעילות לילדים
סבב מדריכים
ילדים
אולם
12:00-14:00
ריקודי עם
אלי מיימון
מבוגרים
ברוש