מערכת שעות וחוגים

יום ראשון

  • 16:00-17:30
    ברידג'
    ניסים אלפנדרי
    מבוגרים
    בינוניים
    סטודיו
  • 16:30
    שילוב אומנויות
    חיה סיטון
    ילדים
    חדר אומנות
    גילאי 6-7 מיחזור ויצירה
  • 17:00
    מועדון ילדודס
    אלון
    ילדים
    אולם
    גילאי 2-5 * תאטרון בובות והפעלות
  • 17:00
    מועדון ילדים
    אלון
    ילדים
    אולם
    גילאי 2-5 * הפעלות, תאטרון בובות * פעילות שונה מידי שבוע
  • 17:00
    בית ספר לכדורגל
    אורי
    ילדים
    מגרש משולב
    גילאי 4-6 * חובה להביא כדורגל אישי מס' 4 * ביום גשום לא יתקיים חוג * חוג בתשלום
  • 17:30-19:00
    ברידג'
    ניסים אלפנדרי
    מבוגרים
    מתקדמים
    סטודיו
  • 18:00
    בית ספר לכדורגל
    אורי
    ילדים
    מגרש משולב
    מעל גיל 6 ועד גיל 9 * חובה להביא כדורגל אישי מס' 4 * ביום גשום לא יתקיים חוג * חוג בתשלום
  • 18:00
    שילוב אומנויות
    חיה סיטון
    ילדים
    חדר אומנות
    גילאי 8-12 * שילוב תפירה, רקמה וסריגה
  • 18:00-19:00
    התעמלות ותנועה חופשית
    סימה סנדרוביץ
    מבוגרים
    ברוש
  • 18:20-19:00
    עיצוב וחיטוב
    יעל ג'יפי
    מבוגרים
    אולם
  • 19:00
    בית ספר לכדורגל
    אורי
    ילדים
    מגרש משולב
    גילאי 9+ * חובה להביא כדורגל אישי מס' 4 * ביום גשום לא יתקיים חוג * חוג בתשלום
  • 19:00-20:10
    תנועה וריקוד חופשי
    סימה סנדרוביץ
    מבוגרים
    ברוש
  • 19:00-21:00
    ברידג'
    ניסים אלפנדרי
    מבוגרים
    מתקדמים
    סטודיו
  • 19:05-19:50
    רצפת האגן יציבה ומתיחות
    יעל ג'יפי
    מבוגרים
    אולם
  • 19:30
    ספינינג
    יאיר ברקת
    מבוגרים
    חדר ספינינג
  • 19:30-21:00
    שילוב אומנויות
    חיה סיטון
    מבוגרים
    חדר אומנות
    סריגה, עיצוב בנייר ועוד
  • 20:00-21:45
    ריקודי עם מעגל
    אילה שלמה
    מבוגרים
    בינוניים
    אולם
  • 20:05-21:05
    שריפת שומנים
    רווית מלכה
    מבוגרים
    ברוש
  • 21:05-21:35
    שריפת שומנים
    רווית מלכה
    מבוגרים
    ברוש
    בלאנס core
  • 21:45-23:00
    ריקודי עם זוגות
    אילה שלמה
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם

יום שני

  • 07:45-8:30
    עיצוב ופיסול הגוף
    רווית מלכה
    מבוגרים
    אולם
  • 08:30-10:00
    יוגה אשטנגה
    הגר כהן
    מבוגרים
    סטודיו
  • 08:30-9:10
    מתיחות ובאלאנס
    רווית מלכה
    מבוגרים
    אולם
  • 08:30-9:15
    גמישות ומתיחות
    דורה אלון
    מבוגרים
    ברוש
  • 09:10-9:55
    עיצוב דינאמי
    רווית מלכה
    מבוגרים
    אולם
  • 09:15-10:00
    עיצוב הגוף
    דורה אלון
    מבוגרים
    ברוש
  • 09:15-11:00
    סדנת אומנות
    אילנה סופר
    מבוגרים
    חדר אומנות
    פסיפס/צריבה בעץ
  • 10:00-10:45
    פילאטיס
    מירי מאירוביץ
    מבוגרים
    מתחילים
    אולם
  • 10:15-11:00
    פילאטיס
    דורה אלון
    מבוגרים
    מתחילים
    ברוש
  • 10:45-11:30
    פילאטיס
    מירי מאירוביץ
    מבוגרים
    מתחילים
    אולם
    בינוני
  • 11:00-12:45
    סדנת אומנות
    אילנה סופר
    מבוגרים
    חדר אומנות
    ויטראז'
  • 11:30-12:15
    פילאטיס
    מירי מאירוביץ
    מבוגרים
    אולם
    התעמלות בריאותית BUZZ
  • 16:30
    אימון כושר לנוער בחדר כושר
    סבב מדריכים
    ילדים
    חדר כושר
    גילאי 11-14 * 8 משתתפים בקבוצה * מותנה בהרשמה מראש אצל גולדה
  • 16:30
    שרעבי אומנויות לחימה - טאקוונדו/הגנה עצמית
    סבב מדריכים
    ילדים
    סטודיו
    גילאי 7-9
  • 16:45
    תנועה יצירתית
    נורית עוז
    ילדים
    אולם
    גילאי 5-6
  • 17:15
    אימון כושר לנוער בחדר כושר
    סבב מדריכים
    ילדים
    חדר כושר
    גילאי 11-14 * 8 משתתפים בקבוצה * מותנה בהרשמה מראש אצל גולדה
  • 17:15
    שרעבי אומנויות לחימה - טאקוונדו/הגנה עצמית
    סבב מדריכים
    ילדים
    סטודיו
    גילאי 4-6
  • 17:15
    תנועה יצירתית
    נורית עוז
    ילדים
    אולם
    גילאי 3-4
  • 17:15
    תנועה יצירתית
    נורית עוז
    ילדים
    אולם
    גילאי 3-4
  • 17:30
    כושר גופני cross & fitness
    קובי כהן
    ילדים
    ברוש
    גילאי 8-12
  • 17:45
    תנועה יצירתית
    נורית עוז
    ילדים
    אולם
    גילאי 1.5-2.5 * הורים וילדים
  • 18:00
    שרעבי אומנויות לחימה - טאקוונדו/הגנה עצמית
    סבב מדריכים
    ילדים
    סטודיו
    גילאי 9-13
  • 18:30-19:15
    עיצוב וחיטוב HIT
    נורית עוז
    מבוגרים
    אולם
  • 19:00
    ספינינג
    יעל ג'יפי
    מבוגרים
    מתחילים
    חדר ספינינג
  • 19:00-19:45
    ריקודי בטן
    שיר זרחיאני שמיר
    מבוגרים
    ברוש
  • 19:15-20:00
    יציבה נכונה + מתיחות
    נורית עוז
    מבוגרים
    אולם
  • 19:15-22:00
    ציור ואומנות
    אלכס טוביס
    מבוגרים
    חדר אומנות
  • 19:45-20:15
    ריקודי בטן Street Dance
    שיר זרחיאני שמיר
    מבוגרים
    ברוש
    מגיל 18+
  • 19:45-20:30
    פלדנקרייז
    סמדר פאז
    מבוגרים
    סטודיו
  • 20:00
    ספינינג
    יעל ג'יפי
    מבוגרים
    חדר ספינינג
  • 20:30-22:00
    יוגה האטה
    מיטל
    מבוגרים
    ברוש
  • 21:15
    ספינינג
    מירב דותן
    מבוגרים
    חדר ספינינג

יום שלישי

  • 08:15-9:00
    פלדנקרייז
    דינה פאיוק
    מבוגרים
    אולם
    קבוצה 1
  • 08:30-9:30
    עיצוב וחיטוב הגוף
    מלי שדה
    מבוגרים
    ברוש
    core fitness
  • 09:00-12:30
    ברידג'
    ניסים אלפנדרי
    מבוגרים
    מתקדמים
    סטודיו
  • 09:05-9:50
    פלדנקרייז
    דינה פאיוק
    מבוגרים
    אולם
    קבוצה 2
  • 09:30-10:00
    מתיחות
    מלי שדה
    מבוגרים
    ברוש
  • 10:15-11:00
    התעמלות בונה עצם
    מרגו אברמוב
    מבוגרים
    אולם
  • 10:15-11:45
    יוגה ויג'ננה
    יפית דבי
    מבוגרים
    ברוש
  • 11:00-11:45
    עיצוב וחיטוב
    מרגו אברמוב
    מבוגרים
    אולם
  • 16:30
    אימון כושר לנוער בחדר כושר
    סבב מדריכים
    ילדים
    חדר כושר
    גילאי 11-14 * 8 משתתפים בקבוצה * מותנה בהרשמה מראש אצל גולדה
  • 16:30
    רישום וקומיקס
    אלכס ודרובניק
    ילדים
    חדר אומנות
    גילאי 6-7
  • 17:00
    זומבה לילדים
    מאיה שמעיה בן משה
    ילדים
    ברוש
    גילאי 3-4
  • 17:15
    אימון כושר לנוער בחדר כושר
    סבב מדריכים
    ילדים
    חדר כושר
    גילאי 11-14 * 8 משתתפים בקבוצה * מותנה בהרשמה מראש אצל גולדה
  • 17:30
    זומבה לילדים
    מאיה שמעיה בן משה
    ילדים
    ברוש
    גילאי 5-6
  • 17:30
    רישום וקומיקס
    אלכס ודרובניק
    ילדים
    חדר אומנות
    גילאי 8-10
  • 18:00
    זומבה לילדים
    מאיה שמעיה בן משה
    ילדים
    ברוש
    גילאי 7-11
  • 18:30
    רישום וקומיקס
    אלכס ודרובניק
    ילדים
    חדר אומנות
    גילאי 11-13
  • 18:30-19:15
    זומבה
    מאיה שמעיה בן משה
    מבוגרים
    ברוש
  • 18:30-19:45
    עיצוב דינאמי ומתיחות
    דורה אלון
    מבוגרים
    אולם
  • 19:00
    ספינינג
    יאיר ברקת
    מבוגרים
    חדר ספינינג
  • 19:15-20:00
    זומבה
    מאיה שמעיה בן משה
    מבוגרים
    מתחילים
    ברוש
  • 19:30-21:00
    רישום וקומיקס
    אלכס ודרובניק
    מבוגרים
    חדר אומנות
  • 20:00-20:45
    פילאטיס
    מירי מאירוביץ
    מבוגרים
    מתחילים
    אולם
  • 20:10
    בוקס אנד שייפ
    יאיר ברקת
    מבוגרים
    ברוש
  • 20:45-21:30
    פילאטיס
    מירי מאירוביץ
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם
  • 21:00
    אימון עם רצועות
    יאיר ברקת
    מבוגרים
    ברוש
    חוג בתשלום

יום רביעי

  • 07:30-8:15
    התעמלות בריאותית
    נורית עוז
    מבוגרים
    אולם
  • 08:15-9:00
    מתיחות ושיווי משקל
    נורית עוז
    מבוגרים
    אולם
  • 08:30-10:00
    יוגה אשטנגה
    הגר כהן
    מבוגרים
    ברוש
  • 09:00-9:45
    עיצוב משולב
    נורית עוז
    מבוגרים
    אולם
  • 10:00-10:45
    התעמלות בריאותית במים
    נורית עוז
    מבוגרים
    בריכה מקורה
  • 10:00-10:45
    פילאטיס
    מירי מאירוביץ
    מבוגרים
    מתחילים
    אולם
  • 10:00-11:30
    ברידג'
    ניסים אלפנדרי
    מבוגרים
    סטודיו
  • 10:45-11:30
    פילאטיס
    מירי מאירוביץ
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם
  • 16:30
    אימון כושר לנוער בחדר כושר
    סבב מדריכים
    ילדים
    חדר כושר
    גילאי 11-14 * 8 משתתפים בקבוצה * מותנה בהרשמה מראש אצל גולדה
  • 16:30
    יוצרים ונהנים
    צופית
    ילדים
    חדר אומנות
    גילאי 5-7
  • 16:30
    כושר גופני לנוער Cross Fit
    קובי כהן
    ילדים
    סטודיו
    חדש * גילאי 7-12
  • 17:00
    זזים ונהנים
    לאה
    ילדים
    אולם
    גילאי 3-5 * פעילות ספורטיבית בשילוב אביזרים
  • 17:00
    בית ספר לכדורגל
    אורי
    ילדים
    מגרש משולב
    גילאי 4-6 * חובה להביא כדורגל אישי מס' 4 * ביום גשום לא יתקיים חוג * חוג בתשלום
  • 17:15
    אימון כושר לנוער בחדר כושר
    סבב מדריכים
    ילדים
    חדר כושר
    גילאי 11-14 * 8 משתתפים בקבוצה * מותנה בהרשמה מראש אצל גולדה
  • 17:15
    חדר כושר לילדים
    קובי כהן
    ילדים
    סטודיו
    חדש * גילאי 2-4 * תלבושת ונעלי ספורט חובה!
  • 17:15
    יוצרים ונהנים
    צופית
    ילדים
    חדר אומנות
    גילאי 7-9
  • 17:30
    אימון תחנות
    לאה
    ילדים
    אולם
    גילאי 6-10
  • 17:45
    חדר כושר לילדים
    קובי כהן
    ילדים
    ברוש
    גילאי 5-7 * תלבושת ונעלי ספורט חובה!
  • 18:00
    בית ספר לכדורגל
    אורי
    ילדים
    מגרש משולב
    מעל גיל 6 ועד גיל 9 * חובה להביא כדורגל אישי מס' 4 * ביום גשום לא יתקיים חוג * חוג בתשלום
  • 18:00
    יוצרים ונהנים
    צופית
    ילדים
    חדר אומנות
    גילאי 3-4.5
  • 18:00-18:55
    תרפיה בתנועה
    שיר זרחיאני שמיר
    מבוגרים
    סטודיו
  • 18:30-19:30
    עיצוב דינאמי
    מרגו אברמוב
    מבוגרים
    אולם
  • 18:30-19:45
    אירובי קיק בוקס
    קובי כהן
    מבוגרים
    ברוש
  • 18:50-19:45
    ריקודי בטן
    שיר זרחיאני שמיר
    מבוגרים
    סטודיו
  • 19:00
    בית ספר לכדורגל
    אורי
    ילדים
    מגרש משולב
    גילאי 9+ * חובה להביא כדורגל אישי מס' 4 * ביום גשום לא יתקיים חוג * חוג בתשלום
  • 19:00
    ספינינג
    יעל ג'יפי
    מבוגרים
    חדר ספינינג
  • 19:30-20:00
    עיצוב וחיטוב (בוסו)
    מרגו אברמוב
    מבוגרים
    אולם
  • 20:00-20:45
    עיצוב דינאמי ושריפת שומנים
    מירי מאירוביץ
    מבוגרים
    ברוש
  • 20:00-20:45
    פלדנקרייז
    סמדר פאז
    מבוגרים
    סטודיו
  • 20:00-21:00
    ריקודי עם
    אילה שלמה
    מבוגרים
    מתחילים
    אולם
    מעגלים מתחילים
  • 20:05
    ספינינג
    קובי כהן
    מבוגרים
    חדר ספינינג
  • 20:45-21:30
    פילאטיס
    מירי מאירוביץ
    מבוגרים
    ברוש
  • 21:00-23:00
    ריקודי עם זוגות
    אילה שלמה
    מבוגרים
    אולם

יום חמישי

  • 08:00-8:45
    פילאטיס קלאסי
    רוויטל אלביליה
    מבוגרים
    ברוש
  • 08:15-9:00
    פלדנקרייז
    דינה פאיוק
    מבוגרים
    אולם
    קבוצה 1
  • 08:45-9:30
    עיצוב וחיטוב
    רוויטל אלביליה
    מבוגרים
    ברוש
  • 09:05-9:50
    פלדנקרייז
    דינה פאיוק
    מבוגרים
    אולם
    קבוצה 2
  • 09:30-11:00
    יוגה האטה
    רונית זיסברג
    מבוגרים
    ברוש
  • 10:00-10:45
    עיצוב וחיטוב
    רוויטל אלביליה
    מבוגרים
    אולם
  • 10:45-11:30
    התעמלות בריאותית
    רוויטל אלביליה
    מבוגרים
    אולם
  • 11:15-12:45
    יוגה התעמלות בריאותית
    רונית זיסברג
    מבוגרים
    ברוש
  • 16:30
    אימון כושר לנוער בחדר כושר
    סבב מדריכים
    ילדים
    חדר כושר
    גילאי 11-14 * 8 משתתפים בקבוצה * מותנה בהרשמה מראש אצל גולדה
  • 16:30
    שרעבי אומנויות לחימה - טאקוונדו/הגנה עצמית
    סבב מדריכים
    ילדים
    סטודיו
    גילאי 7-9
  • 16:45
    ג'אז ומחול יצירתי
    לאה
    ילדים
    ברוש
    גילאי 6-9
  • 17:00
    חוג חיות
    טל
    ילדים
    אולם
    גילאי 3-4 * ללא הורים
  • 17:00-18:45
    ברידג'
    ניסים אלפנדרי
    מבוגרים
    חדר אומנות
  • 17:15
    אימון כושר לנוער בחדר כושר
    סבב מדריכים
    ילדים
    חדר כושר
    גילאי 11-14 * 8 משתתפים בקבוצה * מותנה בהרשמה מראש אצל גולדה
  • 17:15
    שרעבי אומנויות לחימה - טאקוונדו/הגנה עצמית
    סבב מדריכים
    ילדים
    סטודיו
    גילאי 4-6
  • 17:30
    חוג חיות
    טל
    ילדים
    אולם
    גילאי 5-7 * ללא הורים
  • 17:30-18:00
    ג'אז ומחול יצירתי
    לאה
    ילדים
    ברוש
    גילאי 3-5
  • 18:00
    שרעבי אומנויות לחימה - טאקוונדו/הגנה עצמית
    סבב מדריכים
    ילדים
    סטודיו
    גילאי 9-13
  • 18:00-19:00
    עיצוב דינאמי
    רווית מלכה
    מבוגרים
    ברוש
  • 18:10-19:40
    יוגה
    רונית זיסברג
    מבוגרים
    אולם
  • 18:30
    ספינינג
    מירב דותן
    מבוגרים
    חדר ספינינג
  • 19:00-19:30
    גמישות ומתיחות
    רווית מלכה
    מבוגרים
    ברוש
  • 19:30-20:15
    זומבה
    מאיה שמעיה בן משה
    מבוגרים
    ברוש
  • 20:00-22:00
    ריקודי עם מעגל
    אלי מיימון
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם
  • 20:15-21:00
    זומבה
    מאיה שמעיה בן משה
    מבוגרים
    מתחילים
    ברוש
  • 22:00-23:00
    ריקודי עם זוגות
    אלי מיימון
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם

יום שישי

  • 07:30-8:45
    התעמלות בריאותית ודמיון מודרך
    רווית מלכה
    מבוגרים
    אולם
  • 08:00-8:45
    עיצוב דינאמי
    רוויטל אלביליה
    מבוגרים
    ברוש
  • 08:45-10:00
    אירובי קיק בוקס
    קובי כהן
    מבוגרים
    אולם
  • 08:45-9:30
    עיצוב וחיטוב
    רוויטל אלביליה
    מבוגרים
    ברוש
  • 09:00
    ספינינג
    יעל ג'יפי
    מבוגרים
    חדר ספינינג
  • 09:30-10:00
    פילאטיס שיקומי
    רוויטל אלביליה
    מבוגרים
    ברוש
  • 10:15-11:00
    התעמלות במים
    רוויטל אלביליה
    מבוגרים
    בריכה מקורה
  • 10:30-11:15
    פילאטיס
    מירי מאירוביץ
    מבוגרים
    מתחילים
    אולם
  • 11:15-12:00
    פילאטיס
    מירי מאירוביץ
    מבוגרים
    מתקדמים
    אולם
  • 13:10
    אימון עם רצועות
    יאיר ברקת
    מבוגרים
    ברוש
    חוג בתשלום
  • 13:45-15:00
    עיצוב וחיטוב
    מרגו אברמוב
    מבוגרים
    אולם
  • 14:00
    ספינינג
    יאיר ברקת
    מבוגרים
    חדר ספינינג
  • 14:30-15:15
    התעמלות בבריכה
    קובי כהן
    מבוגרים
    בריכה מקורה
    pool fitness
  • 15:00-15:45
    מתיחות
    מרגו אברמוב
    מבוגרים
    אולם

יום שבת

  • 08:00
    ספינינג
    ליאור גוטשטט
    מבוגרים
    חדר ספינינג
    מדריכים מתחלפים ליאור / צביקה
  • 08:30-9:15
    עיצוב וחיטוב הגוף
    סבב מדריכים
    מבוגרים
    אולם
  • 09:00
    ספינינג
    ליאור גוטשטט
    מבוגרים
    חדר ספינינג
    מדריכים מתחלפים ליאור / ג'ני
  • 09:15-10:00
    עיצוב דינאמי
    סבב מדריכים
    מבוגרים
    אולם
  • 10:15-11:00
    סדנת עיצוב cross fit
    סבב מדריכים
    מבוגרים
    ברוש
    סבב מדריכים ליאור/נורית
  • 11:30
    סבב פעילות לילדים
    סבב מדריכים
    ילדים
    אולם
  • 12:00-14:00
    ריקודי עם
    אלי מיימון
    מבוגרים
    ברוש