יצירה ואומנות

יצירה ואומנות

אומנות היא עולם שלם של צבע, רגשות ותחושות המתגבשים יחד לידי יצירה פיזית.
עבור ילדים, ההתעסקות בכל סוג שלה מעשירה את היצירתיות, מפתחת את יכולתם הרגשית, השכלית והקוגניטיבית. החופש הניתן להם להביע את עצמם בעת התעסקות באומנות מעצים את הביטחון העצמי ומסייע להם לגלות את כישרונותיהם.
לאחר שילד נכנס לתחום זה ומתנסה בו, הוא מסוגל למצוא את היצירתיות האישית שלו, המתאימה לו ומבטאת אותו בצורה הנכונה ביותר.

חופש ליצור בבית

בכל בית שיש בו ילדים מכל גיל, חשוב שתהיה יצירה חופשית. מעבר לכלי עזר אשר ישמשו את הילדים- דפים, צבעים , עפרונות, אביזרים ליצירה פלסטית, נוצות, פלסטלינה ועוד, חשובה גם התמיכה מהצד של ההורים. פירגון, התלהבות ועידוד יצירה ואומנות בבית תסייע לילדים ליצור בביטחון ובחופשיות.
בית אשר מקדם אומנות בקרב הילדים, הוא בית מעצים לגדול בו. השימוש בה אינו רק כפשוטו – מעסיק את הילדים, אלא מעניק להם כלים ועקרונות, לצד עוצמות אשר יסייעו להם בעתיד לאורך כל שלבי ההתפתחות והוא מעשיר את עולמם גם בהווה.

חוגים אומנותיים

קיימים חוגים רבים אשר יכולים לתת מענה לצרכים האומנותיים של ילדכם, לפתח ולהעשיר אותם בתחום.
חוג יצירה, אשר משלב בתוכו חומרים שונים ומעניינים ויסודות לימודיים יכול להוות קרש קפיצה לילדכם להתקדם, להתפתח ולהתבטא בתחום.
חוג ציור מספק היכרות עם טכניקות הציור והרישום, מלמד את השפה הפלסטית תוך למידת היבטים שונים מעולם האומנות לאורך כל הזמנים. הוא עובד על עולם הדמיון של הילדים כאשר הוא מעניק להם את הכלים להמחיש את אותם דמיונות בציורים ואיורים.

חוגי יצירה בקאנטרי

רשת הקאנטרי מספקת מגוון של חוגי יצירה, אומנות וציור לילדים בכל הגילאים. החוגים מנוהלים על ידי מורים ליצירה שרואים באומנות דרך חיים ואוהבים ללמד אותה.
החוגים שלנו מלמדים אומנות שימושית תוך שילוב אומנויות פלסטיות שונות, כדי לספק לילדיכם התנסות עם טווח רחב של חומרים ושיטות אומנותיות.
אנו מזמינים אתכם ואת ילדיכם לבחור חוג ציור לילדים אצלינו בקאנטרי, וליהנות מחוויה מעשירה ומעניינת שתפתח את התחביב של הילד לרמה חדשה.

*יש להתעדכן מול הסניפים לקבלת מידע נוסף אודות זמינות החוגים. ט.ל.ח.
הצטרפו לקאנטרי בעיר הקרובה אליכם ותקבלו יותר מבכל מקום אחר.
למידע נוסף צרו קשר ונחזור בהקדם

לרשימת חוגים מפורטת לחצו >>

 

מאמרים בנושא: