סדנאות הרזיה

סדנאות הרזיה

ירידה במשקל היא תהליך מורכב ומרובה בקשיי הסתגלות – התפריט משתנה, פתאום גם ביציאה לבילוי צריך להתאפק ולעיתים אנו יכולים לחוש אכזבה שלא עמדנו ביעדים שהצבנו לעצמנו. אך למעשה אין סיבה לעבור את התהליך הזה לבד. סדנת הרזיה לירידה במשקל היא דרך לעשות זאת באופן קל ונעים יותר. על כך נרחיב במאמר הזה.

מהן סדנאות הרזיה?

סדנת הרזיה היא סדרה של כ-15 מפגשים שבועיים, כאשר בכל אחד מהם נפגשת קבוצה של כ-15 משתתפים, שמטרתם המשותפת היא לשנות את הרגלי התזונה ולרזות. את הקבוצה מנחה איש מקצוע בתחום, תזונאי, בעל ידע רב וניסיון עשיר בהובלת קבוצות הרזיה.

כיצד מתנהלת סדנה כזו?

בראשית הסדנה ירכיב לכם המנחה תפריט אישי ,ובנוסף תותאם לכם תוכנית פעילות גופנית אישית. לצד אלה תקבלו מידע חיוני בתחום התזונה, אבות המזון וחילוף החומרים בגוף.
המפגשים הקבוצתיים יתקיימו לפי מתכונת קבועה. בכל מפגש תיערך שקילה, שתתקיים בפרטיות מלאה, ושיחה מונחית סביב נושא שיקבע המנחה כמו מספר הארוחות שכדאי לאכול ביום או הקפדה על התפריט כשאוכלים בחוץ. במהלך השיחות תיחשפו לחוויות של משתתפים אחרים ותכירו דרכי התמודדות מגוונות ומועילות. חלק נכבד מן הפעילות בסדנה מופנה לשינוי דפוסי חשיבה. אתם תלמדו לנהל דיאלוג פנימי מקדם, ולהחליף מחשבות מדכאות כמו: “אני אדם שאין לו שליטה עצמית” במחשבות מעודדות כמו “אני אדם שמחליט מה הוא אוכל “.

מדוע כדאי להשתתף בסדנת הרזיה?

סדנאות הרזיה הן בעלות יתרונות רבים. ירידה במשקל אינה תהליך פשוט, ותמיכה של אנשים שעוברים את אותו תהליך יכולה לסייע מאוד. כך תהיה לכם אפשרות לדבר עם אנשים שמבינים את המאבק שאתם מנהלים, לקבל טיפים ולסייע בעצמכם. בנוסף, לחברות בקבוצה יש כוח השפעה רב. כאשר תראו כיצד חבריכם מתאמצים לרדת במשקל, תרגישו שגם אתם חייבים להתאמץ. הדבר ייתן לכם הרבה מוטיבציה לפעול לפי התפריט ותוכנית האימונים. לסדנאות יש מנחה מקצועי כך שתמיד יהיה לכם אדם מוסמך ואמין לפנות אליו בכל שאלה ואם תרגישו תסכול או ירידה במוטיבציה תמיד יהיה לכם למי לפנות, להתייעץ ולקבל עידוד.

למי מיועדת סדנת הרזיה?

קבוצת הרזיה מיועדת לכל מי שרוצה להפחית במשקל. היא מותאמת גם לצמחונים וטבעונים או לאנשים עם בעיות בריאותיות כמו יתר לחץ דם או סוכרת.

*יש להתעדכן מול הסניפים לקבלת מידע נוסף אודות זמינות הסדנאות. ט.ל.ח.
הצטרפו לקאנטרי בעיר הקרובה אליכם ותקבלו יותר מבכל מקום אחר.
למידע נוסף צרו קשר ונחזור בהקדם

לרשימת חוגים מפורטת לחצו >>

מאמרים בנושא: