שירותי ספא

שירותי ספא

ברשת הקאנטרי אנו מעניקים לשלל לקוחותינו את השימוש במתקנים מתקדמים וחדשים, שלל חוגים ופעילויות ספורטיביות המתאימות לכל אחד ולכל גיל. אך לכל אחד מגיע גם להתפנק לאחר אימון קשה, לכן אצלנו תמצאו גם שירותי ספא מפנקים אשר יאפשרו לכם להירגע וליהנות לאחר אימון מפרך. 

קצת פינוק בסוף האימון

עבדתם קשה, הזעתם, אימצתם את השרירים, דחקתם בגופכם והיה לכם אימון מצוין. כעת הגיע הזמן להירגע. תוכלו ליהנות מישיבה בתוך סאונה ולנוח לאחר האימון.

אם חשקה נפשכם דווקא בישיבה בתוך סאונה רטובה תוכלו לבחור לשבת בתוך האדים ולתת לגוף שלכם להירגע ולנקבוביות העור שלכם להיפתח.

אם אתם מעדיפים לשבת בתוך ג’קוזי ולתת לשרירים מנוחה ורק לאחר מכן לשבת בתוך סאונה יבשה תוכלו לעשות זאת ללא בעיה, שכן מתחם ספא הקאנטרי מאפשר זאת.   

התפנקו כל היום

מי שרוצה יום שלם של ספא מפנק יכול להגיע למתחם הספא וליהנות מהאפשרות של ספא עם בריכה. תוכלו להשתכשך בבריכה או לערוך אימון קצר או ארוך לבחירתכם. משם תוכלו להמשיך את שהותכם בקלאב, במסגרת יום ספא מהנה במיוחד. 

ספא מומלץ באמת, הוא כזה שיש בקאנטרי המעניק לכם שקט ורגיעה בשלל המתקנים השונים העומדים לרשותכם. בנוסף תוכלו ליהנות ממגוון עיסויים ואף משירותי קוסמטיקה המותאמים לכם באופן אישי.

 

*יש להתעדכן מול הסניפים לקבלת מידע נוסף אודות זמינות שירותי הספא או הקוסמטיקה. ט.ל.ח.

הצטרפו לקאנטרי בעיר הקרובה אליכם ותקבלו יותר מבכל מקום אחר.
למידע נוסף צרו קשר ונחזור בהקדם

לרשימת חוגים מפורטת לחצו >>

מאמרים בנושא: