מערכת שעות וחוגים

יום ראשון

  • 17:00
    חדר כושר לילדים
    רונן ברנר
    ילדים
    לילדים בגילאי 12-14

יום שני

  • 07:00
    התעמלות גברים
    לילי דסרונסקי
    מבוגרים
    ערבה
  • 07:15
    התעמלות נשים
    מיכל נחמיאס
    מבוגרים
    אשל
  • 07:15
    ספינינג
    דפנה שחל
    מבוגרים
    ירדן
  • 07:30
    פלדנקרייז
    רונית ישראל
    מבוגרים
    אלון
  • 08:15
    Core
    מיכל שפירא
    מבוגרים
    אשל
  • 08:15
    עיצוב + מדרגה
    מיכל נחמיאס
    מבוגרים
    תמר
  • 08:20
    פילאטיס
    רינה גולדברג
    מבוגרים
    ערבה
  • 08:30
    ספינינג
    דפנה שחל
    מבוגרים
    ירדן
  • 08:30
    פלדנקרייז
    יחיאלה בראון קינן
    מבוגרים
    אלון
  • 09:15
    Core
    טל קרבי
    מבוגרים
    אשל
  • 09:15
    התעמלות נשים
    רינה גולדברג
    מבוגרים
    ערבה
  • 09:30
    פלדנקרייז
    יחיאלה בראון קינן
    מבוגרים
    אלון
  • 10:15
    פילאטיס
    מיכל נחמיאס
    מבוגרים
    אשל
  • 10:20
    פלדנקרייז
    מיכל שפירא
    מבוגרים
    אלון
  • 10:30
    יוגה
    גילי שרון
    מבוגרים
    ערבה
  • 11:15
    פילאטיס
    מיכל נחמיאס
    מבוגרים
    אשל
  • 16:30
    יצירה
    זיוה רוזג ורון
    ילדים
    סטודיו
    גילאי 6+
  • 17:00
    חוויה בתנועה לגיל הרך
    נירית נחמן
    ילדים
    תמר
    גילאים ( 3-6 )
  • 17:00
    עיצוב
    שרון כהן
    מבוגרים
    אשל
  • 17:30
    יצירה
    זיוה רוזג ורון
    ילדים
    סטודיו
    גילאי 3-5
  • 17:45
    יוגה לילדים
    חן סמואל
    ילדים
    מתחילים
    תמר
    גילאים 6-10
  • 18:00
    Boot camp
    שרון כהן
    מבוגרים
    אשל
  • 18:00
    עיצוב דינאמי
    ליאורה טרויגוט
    מבוגרים
    ערבה
  • 18:15
    ספינינג
    נירית נחמן
    מבוגרים
    ירדן
  • 18:30
    התעמלות במים
    יעל גלנט
    מבוגרים
    בריכה
  • 18:45
    צ'אי קונג
    עמי כרמי
    מבוגרים
    תמר
  • 19:00
    זומבה
    אביטל וקס
    מבוגרים
    ערבה
  • 19:00
    ריצה
    גווין קנינג
    מבוגרים
    לובי
  • 19:10
    פלדנקרייז
    משה הרצמן
    מבוגרים
    אשל
  • 19:15
    התעמלות במים
    יעל גלנט
    מבוגרים
    בריכה
  • 19:15
    יוגה
    דנה ברנזון
    מבוגרים
    ג'מבורי
  • 19:30
    טאי צ'י
    עמי כרמי
    מבוגרים
    תמר
  • 19:30
    טניס שולחן
    יעקב גוטפריד
    מבוגרים
    סככה
  • 19:30
    ספינינג
    נירית נחמן
    מבוגרים
    ירדן
  • 20:00
    עיצוב
    שרון כהן
    מבוגרים
    אשל
  • 21:00
    אימוני HIIT
    שרון כהן
    מבוגרים
    אשל

יום שלישי

  • 07:15
    התעמלות נשים
    רחל פיין
    מבוגרים
    אשל
  • 07:30
    יוגה
    אורית אופיר
    מבוגרים
    ג'מבורי
  • 08:15
    התעמלות בונה עצם
    רחל פיין
    מבוגרים
    אשל
  • 08:15
    פילאטיס פיטבול
    מיכל נחמיאס
    מבוגרים
    ערבה
  • 08:15
    פלדנקרייז
    יחיאלה בראון קינן
    מבוגרים
    אלון
  • 08:15
    קיקבוקסינג
    לימור דביר
    מבוגרים
    תמר
  • 09:00
    אימון רצועות
    שרון כהן
    מבוגרים
    ג'מבורי
  • 09:15
    התעמלות בונה עצם
    רחל פיין
    מבוגרים
    אשל
  • 09:15
    מתיחות
    אליזבט מטיזן
    מבוגרים
    תמר
  • 09:15
    פלדנקרייז
    יחיאלה בראון קינן
    מבוגרים
    אלון
  • 09:30
    פילאטיס פיטבול
    קרינה שטופבלט
    מבוגרים
    ערבה
  • 10:15
    עיצוב
    שרון כהן
    מבוגרים
    אשל
  • 10:15
    פלדנקרייז
    יחיאלה בראון קינן
    מבוגרים
    אלון
  • 10:30
    Core
    טל קרבי
    מבוגרים
    ערבה
  • 10:45
    התעמלות במים
    יעל גלנט
    מבוגרים
    בריכה
  • 11:30
    התעמלות במים
    יעל גלנט
    מבוגרים
    בריכה
  • 16:30
    טאקוונדו
    נדב עוזרי
    ילדים
    תמר
    גילאי 4-6
  • 16:30
    קפוארה
    שי שביט
    ילדים
    מתחילים
    אשל
    גילאים ( 7-9 )
  • 17:00
    הכנה לכיתה א'
    איריס לנדס
    ילדים
    כיתה
    גן חובה
  • 17:15
    קפוארה
    שי שביט
    ילדים
    מתחילים
    אשל
    גילאים ( 4-6 )
  • 17:15
    תנועה לגיל הרך
    לילי דסרונסקי
    ילדים
    אלון
    גילאי 3-5
  • 17:20
    טאקוואנדו
    נדב עוזרי
    ילדים
    תמר
    גילאי 6-8
  • 18:00
    התעמלות בונה עצם
    לילי דסרונסקי
    מבוגרים
    אלון
  • 18:00
    התעמלות קרקע
    שי שביט
    ילדים
    מתחילים
    אשל
    גילאים 6-10
  • 18:00
    תרגול לכיתה א' - ד'
    איריס לנדס
    ילדים
    כיתה
    תרגול לכיתות א - ד
  • 18:10
    טאקוואנדו
    נדב עוזרי
    ילדים
    תמר
    גילאי 8-10
  • 18:30
    ריקודי בטן
    אורית אהרון
    מבוגרים
    מתקדמים
    ערבה
  • 18:45
    יוגה
    שיר רוזנברג
    מבוגרים
    אשל
  • 19:00
    טאקוואנדו
    נדב עוזרי
    ילדים
    מתקדמים
    תמר
  • 19:10
    פלדנקרייז
    ענת חן
    מבוגרים
    ג'מבורי
  • 19:30
    דאנס פיטנס
    חן סלמניה
    מבוגרים
    בינוניים
    ערבה
  • 20:00
    טאקוואנדו
    נדב עוזרי
    מבוגרים
    תמר
  • 20:00
    מתיחות
    רחל פיין
    מבוגרים
    משחקייה
  • 20:15
    זומבה
    אלקסיה
    מבוגרים
    אשל

יום רביעי

  • 07:00
    התעמלות גברים
    לילי דסרונסקי
    מבוגרים
    ערבה
  • 07:15
    ספינינג
    דפנה שחל
    מבוגרים
    ירדן
  • 07:15
    עיצוב
    אסתר ויטנברג
    מבוגרים
    אשל
  • 07:30
    פלדנקרייז
    רונית ישראל
    מבוגרים
    אלון
  • 08:15
    מתיחות
    רלי דיין
    מבוגרים
    תמר
  • 08:15
    עיצוב
    לילי דסרונסקי
    מבוגרים
    אשל
  • 08:20
    Core
    רינה גולדברג
    מבוגרים
    ערבה
  • 08:30
    ספינינג
    דפנה שחל
    מבוגרים
    ירדן
  • 08:30
    פלדנקרייז
    מיכל שפירא
    מבוגרים
    אלון
  • 09:15
    עיצוב + מדרגה
    טל קרבי
    מבוגרים
    אשל
  • 09:15
    עיצוב ירכיים / ישבן
    רלי דיין
    מבוגרים
    תמר
  • 09:30
    פלדנקרייז
    מיכל שפירא
    מבוגרים
    אלון
  • 10:15
    פילאטיס
    טל קרבי
    מבוגרים
    ערבה
  • 10:30
    זומבה
    אביטל וקס
    מבוגרים
    אשל
  • 10:30
    יוגה
    דנה טוקר
    מבוגרים
    אלון
  • 16:00
    היפ הופ
    מגי אונגר
    ילדים
    תמר
    גילאי 9+
  • 16:30
    קרטה ילדים
    שמואל אלפי
    ילדים
    ערבה
  • 16:35
    חינוך גופני
    רותי פרלמן
    ילדים
    אלון
    טרום חובה + חובה
  • 16:45
    היפ הופ
    מגי אונגר
    ילדים
    תמר
    גילאי 6-9
  • 17:00
    עיצוב
    לילי דסרונסקי
    מבוגרים
    אשל
  • 17:15
    חינוך גופני
    רותי פרלמן
    ילדים
    אלון
    כיתות א' - ב'
  • 17:20
    זומבה
    אלקסיה
    ילדים
    ערבה
    ילדים
  • 17:30
    טכניקת מחול
    מגי אונגר
    ילדים
    תמר
    גילאים ( 3-5 )
  • 18:00
    חינוך גופני
    רותי פרלמן
    ילדים
    אלון
    כיתות ג'+ד'
  • 18:00
    ספינינג
    רלי דיין
    מבוגרים
    ירדן
  • 18:00
    פיטבול
    ליאורה טרויגוט
    מבוגרים
    אשל
  • 18:15
    התעמלות במים
    יעל גלנט
    מבוגרים
    בריכה
  • 18:45
    צ'י קונג
    עמי כרמי
    מבוגרים
    תמר
  • 19:00
    התעמלות במים
    יעל גלנט
    מבוגרים
    בריכה
  • 19:00
    יוגה
    גילי שרון
    מבוגרים
    ערבה
  • 19:00
    ריצה
    גווין קנינג
    מבוגרים
    לובי
  • 19:05
    פלדנקרייז
    משה הרצמן
    מבוגרים
    אשל
  • 19:30
    טאי צ'י
    עמי כרמי
    מבוגרים
    תמר
  • 20:00
    טניס שולחן
    יעקב גוטפריד
    מבוגרים
    סככה
  • 20:00
    פילאטיס
    טל קרבי
    מבוגרים
    תמר
  • 20:10
    מדיטציה
    דנה ברנזון
    מבוגרים
    ערבה
    דנה ב / אורית אופיר
  • 20:30
    דאנס פיטנס
    חן סלמניה
    מבוגרים
    בינוניים
    אשל

יום חמישי

  • 07:15
    התעמלות נשים
    רחל פיין
    מבוגרים
    אשל
  • 08:15
    פילאטיס
    קרינה שטופבלט
    מבוגרים
    ערבה
  • 08:15
    פלדנקרייז
    יחיאלה בראון קינן
    מבוגרים
    אלון
  • 08:15
    קיקבוקס
    לימור דביר
    מבוגרים
    תמר
  • 08:20
    התעמלות בונה עצם
    רחל פיין
    מבוגרים
    אשל
  • 09:15
    התעמלות בונה עצם
    רחל פיין
    מבוגרים
    אשל
  • 09:15
    פילאטיס
    קרינה שטופבלט
    מבוגרים
    ערבה
  • 09:15
    פלדנקרייז
    יחיאלה בראון קינן
    מבוגרים
    אלון
  • 10:15
    עיצוב + מדרגה
    שרון כהן
    מבוגרים
    אשל
  • 10:15
    פלדנקרייז
    יחיאלה בראון קינן
    מבוגרים
    אלון
  • 16:30
    בלט
    עוגן דורי
    ילדים
    מתחילים
    ערבה
    גילאי 6-8
  • 16:30
    טאקוואנדו
    נדב עוזרי
    ילדים
    תמר
    גילאי 4-6
  • 17:00
    חדר כושר לילדים
    רונן ברנר
    ילדים
    לילדים בגילאי 12-14
  • 17:00
    עיצוב
    שרון כהן
    מבוגרים
    אשל
  • 17:15
    מחול יצירתי
    עוגן דורי
    ילדים
    מתחילים
    ערבה
    גילאי 3-4
  • 17:20
    טאקוואנדו
    נדב עוזרי
    ילדים
    תמר
    גילאי 6-8
  • 18:00
    התעמלות בונה עצם
    שרון כהן
    מבוגרים
    אשל
  • 18:00
    מחול יצירתי
    עוגן דורי
    ילדים
    מתחילים
    ערבה
    גילאי 4-6
  • 18:10
    טאקוואנדו
    נדב עוזרי
    ילדים
    תמר
    גילאי 8-10
  • 19:00
    טאקוואנדו
    נדב עוזרי
    ילדים
    מתקדמים
    תמר
  • 19:00
    פילאטיס פיטבול
    רינה גולדברג
    מבוגרים
    אשל
  • 19:00
    זומבה
    אביטל וקס
    מבוגרים
    ערבה
  • 19:15
    יוגה
    דנה ברנזון
    מבוגרים
    ג'מבורי
  • 20:00
    Body power pump
    שרון כהן
    מבוגרים
    אשל
    מדריכים מתחלפים שרון / רוני
  • 20:00
    טאקוואנדו
    נדב עוזרי
    מבוגרים
    תמר
  • 21:00
    אימון רצועות
    שרון כהן
    מבוגרים
    ג'מבורי
    שרון / רוני לסרוגין

יום שישי

  • 07:10
    עיצוב
    רוני לוין
    מבוגרים
    אשל
  • 07:15
    פלדנקרייז
    ענת קלמן
    מבוגרים
    ערבה
  • 08:00
    ספינינג
    נירית נחמן
    מבוגרים
    ירדן
  • 08:00
    עיצוב
    ליאורה טרויגוט
    מבוגרים
    ערבה
  • 08:15
    התעמלות גברים
    רחל פיין
    מבוגרים
    תמר
  • 08:15
    זומבה
    לורה ראובן
    מבוגרים
    אשל
  • 09:00
    יוגה
    יפה לינו
    מבוגרים
    משחקייה
  • 09:00
    מדרגה
    רוני לוין
    מבוגרים
    תמר
  • 09:15
    התעמלות מתקנת
    רחל פיין
    מבוגרים
    אשל
  • 09:15
    ספינינג
    נירית נחמן
    מבוגרים
    ירדן
  • 09:15
    פילאטיס
    הגר ברנע
    מבוגרים
    ערבה
  • 14:45
    ספינינג
    תכלת רחבי
    מבוגרים
    ירדן
  • 16:00
    עיצוב
    שרון כהן
    מבוגרים
    אשל

יום שבת

  • 09:00
    ספינינג
    מבוגרים
    ירדן
  • 09:00
    פלדנקרייז
    מבוגרים
    ערבה
  • 10:00
    אירובי
    שרון כהן
    מבוגרים
    אשל
    מדריכים מתחלפים שרון / טל
  • 10:00
    יוגה
    מבוגרים
    ערבה
  • 10:15
    ספינינג
    מבוגרים
    ירדן
  • 11:00
    עיצוב / Core
    טל קרבי
    מבוגרים
    אשל
    מדריכים מתחלפים שרון / טל
  • 12:15
    פילאטיס
    מבוגרים
    אשל