עדכונים

  • מנויים יקרים, הקאנטרי פועל על פי הנחיות הממשלה ומשרד הבריאות. הקאנטרי פועל על פי התו הירוק, ולפיכך רשאים להיכנס לקאנטרי ללא הגבלה מחוסנים ומחלימים. אחרים חייבים בהצגת בדיקת קורונה שלילית למעט ילדים עד גיל 3 הנכם מוזמנים להגיע ולהתאמן באופן בריא , ולהנות משלל הפעילויות בקאנטרי בשקט ובבטחה.

  • לחצו על הלינק לקביעת אימון

    https://countryclub.fit.be2beat.net/auth

     

  • לצפייה ברשימת החוגים מה 23.1 עד 29.1

     

    ביום שני 24.1 לא יתקיים חוג הכדורגל

    חוגי מבוגרים :

    יום שני – 24.1

    07:00 – הת.גברים ערבה לילי
    07:15 – ספינינג ירדן אסתר
    07:25 – עיצוב  אשל מיכל נ
    07:30 – פלדנקרייז ( חדש ! ) אלון חגית
    08:15 – CORE ( החלפה ) ב 08:20 תמר טל
    08:15 – פילאטיס ערבה רינה
    08:20 – ע.מדרגה  אשל מיכל נ
    08:30 – פלדנקרייז אלון יחיאלה
    08:30 – ספינינג  ירדן אסתר
    09:15 – CORE  אשל טל
    09:15 – הת.על כסאות ( החלפה ) ערבה רינה
    09:15 – פילאטיס תמר הגר
    09:30 – פלדנקרייז אלון יחיאלה
    10:15 – עיצוב  אשל מיכל נ
    10:20 – פלדנקרייז ( החלפה ) אלון אורנה
    10:30 – יוגה ערבה גילי
    11:15 – פילאטיס אשל מיכל נ
    17:00 – עיצוב אשל שרון
    17:00 – פלדנקרייז ערבה אורנה
    18:00 – B.C אשל שרון
    18:00 – עיצוב דינאמי ערבה ליאורה
    18:15 – ספינינג  ירדן נירית
    19:45 + 19:00 – הת.במים בריכה יעל
    18:45 – יוגה תמר דנה ב
    19:00 – פילאטיס ( חדש ! ) אשל רחל
    19:00 – ריצה לובי איתן
    19:00 – זומבה ערבה רות
    19:30 – טניס שולחן ביתן בוקי
    20:00 – עיצוב אשל שרון

     

    יום שלישי – 25.1

    07:00 – יוגה אשל אורית
    08:15 – הת.בונה עצם אשל רחל
    08:15 – פילאטיס ערבה אורית
    08:15 – קיקבוקס תמר אביטל
    08:15 – פלדנקרייז אלון יחיאלה
    09:15 – פלדנקרייז אלון יחיאלה
    09:15 – פילאטיס פיטבול ערבה קרינה
    09:15 – עיצוב תמר שרון
    09:15 – הת.בונה עצם אשל רחל
    10:15 – פלדנקרייז  אלון יחיאלה
    10:15 – עיצוב אשל שרון
    10:30 – CORE ערבה טל
    10:45 + 11:30  – הת.במים בריכה יעל
    17:30- ריקודי בטן ערבה אורית
    18:00 – בונה עצם אלון לילי
    18:30 – זומבה ערבה אביטל
    18:45 – יוגה אשל שיר
    18:45 – פלדנקרייז אלון ענת ח
    19:00 – ספינינג ירדן אורלי
    19:30 – DANCE FITNESS ערבה חן
    20:15 – HIIT  אשל דיתי

    יום רביעי – 26.1

    07:00 – הת.גברים ערבה לילי
    07:30 – פלדנקרייז אלון אורנה
    07:15 – עיצוב אשל ליאורה
    07:15 – ספינינג ירדן רמי
    08:15 – ע.דינאמי אשל לילי
    08:30 – פלדנקרייז ( החלפה ) אלון חגית
    08:30 – ספינינג ירדן רמי
    09:15 – NIA   ( חדש ! ) תמר אדיטה
    09:15 – ע. מדרגה אשל טל
    09:30 – פלדנקרייז ( החלפה ) אלון חגית
    10:15 – פילאטיס ערבה טל
    10:20 – זומבה אשל אביטל
    10:30 – יוגה אלון חן
    17:00 – עיצוב אשל לילי
    18:00 – פילאטיס אשל ליאורה
    19:45 + 19:00 – הת.במים בריכה יעל
    19:00 – יוגה ערבה גילי
    19:30 – טניס שולחן ביתן בוקי
    19:00 – ריצה לובי איתן
    20:15 – DANCE FITNESS אשל חן

    יום חמישי – 27.1

    07:15 – עיצוב אשל רחל
    08:15 – ע.דינאמי תמר שרון
    08:15 – פלדנקרייז אלון יחיאלה
    08:15 – פילאטיס ערבה קרינה
    08:15 – הת.בונה עצם אשל רחל
    09:15 – פלדנקרייז אלון יחיאלה
    09:15 – הת.על כיסאות אשל לילי
    09:15 – פילאטיס ערבה קרינה
    09:15 – הת.בונה עצם תמר רחל
    10:15 – ע.מדרגה אשל שרון
    10:20 תרפיה במחול אתני לא מתקיים
    17:00 – עיצוב אשל שרון
    18:00 – הת.בונה עצם אשל שרון
    19:00 – זומבה  אשל אביטל
    19:00 – צ'י קונג טאי צ'י   ערבה עמי

    יום שישי – 28.1

    07:10 – פלדנקרייז ערבה ענת
    08:00 – ספינינג ( החלפה ) ירדן אורלי
    08:00 – עיצוב ערבה ליאורה
    08:20 – זומבה ( החלפה ) אשל רות
    08:15 – הת. גברים תמר רחל
    09:05 – יוגה  תמר דנה ב
    09:15 – ספינינג ( החלפה ) ירדן אורלי
    09:15 – פילאטיס ערבה הגר
    09:15 – הת.מתקנת אשל רחל
    16:00 – עיצוב אשל שרון

     

    יום שבת – 29.1.22

    09:00 – פלדנקרייז ערבה חגית
    09:00 – ספינינג ירדן אורנה
    10:00 – אירובי ( היט ) אשל דיתי
    10:00 – יוגה ערבה אורית
    10:15 – ספינינג ירדן אורנה
    11:00 – עיצוב  אשל דיתי
    12:15 – פילאטיס אשל דיתי