עדכונים

  • מנויים יקרים, הקאנטרי פועל על פי הנחיות הממשלה ומשרד הבריאות. הקאנטרי פועל על פי התו הירוק, ולפיכך רשאים להיכנס לקאנטרי ללא הגבלה מחוסנים ומחלימים. אחרים חייבים בהצגת בדיקת קורונה שלילית למעט ילדים עד גיל 3 הנכם מוזמנים להגיע ולהתאמן באופן בריא , ולהנות משלל הפעילויות בקאנטרי בשקט ובבטחה.

  • לחצו על הלינק לקביעת אימון

    https://countryclub.fit.be2beat.net/auth

     

  • לצפייה ברשימת החוגים מה 17.10 עד 10 .23

     

      חוג כדורגל לילדים – לא מתקיים .

    חמישי 21.10 חוג הטאקוואנדו לילדים לא מתקיים .

    חוגי מבוגרים :

    יום שני – 18.10

    07:00 – הת.גברים ערבה לילי
    07:15 – ספינינג ירדן אסתר
    07:20 – עיצוב אשל מיכל נ.
    08:15 – CORE  תמר מיכל ש
    08:15 – פילאטיס ערבה רינה
    08:20 – ע.מדרגה אשל מיכל נ
    08:30 – פלדנקרייז  אלון יחיאלה
    08:30 – ספינינג ירדן אסתר
    09:15 – CORE אשל טל
    09:15 – הת.על כסאות  ערבה מיכל ש
    09:15 – פילאטיס תמר הגר
    09:30 – פלדנקרייז  אלון יחיאלה
    10:15 – עיצוב אשל מיכל נ
    10:20 – פלדנקרייז 
    אלון מיכל ש
    10:30 – יוגה ערבה גילי
    11:15 – פילאטיס אשל מיכל נ
    17:00 – עיצוב אשל שרון
    17:00 – פלדנקרייז – חדש ! ערבה אורנה
    18:00 – C.B אשל שרון
    18:00 – עיצוב דינאמי ערבה ליאורה
    18:15 – ספינינג ירדן נירית
    18:30 + 19:15 – הת.במים בריכה יעל
    19:00 – ריצה לובי איתן
    19:00 – יוגה תמר דנה ב
    19:15 – זומבה ערבה רות
    19:30 – טניס שולחן ביתן בוקי
    20:00 – עיצוב אשל שרון

     

     

    יום שלישי – 19.10

    07:00 – יוגה אשל אורית
    08:15 – הת.בונה עצם ׁ ( החלפה ) אשל דיתי
    08:15 – פילאטיס ערבה אורית
    08:15 – קיקבוקס תמר אביטל
    08:15 – פלדנקרייז אלון יחיאלה
    09:15 – פלדנקרייז אלון יחיאלה
    09:15 – פילאטיס פיטבול ערבה קרינה
    09:15 – עיצוב ( חדש ! ) תמר שרון
    09:15 – הת.בונה עצם ( החלפה ) אשל דיתי
    10:15 – פלדנקרייז אלון יחיאלה
    10:15 – עיצוב אשל שרון
    10:15 – NIA   ( חדש ! ) תמר אדיטה
    10:30 – CORE ערבה טל
    10:45 + 11:30  – הת.במים בריכה יעל
    17:30- ריקודי בטן ערבה אורית
    18:00 – בונה עצם אלון לילי
    18:30 – זומבה ערבה אביטל
    18:45 – יוגה אשל שיר
    18:45 – פלדנקרייז אלון ענת ח
    19:00 – ספינינג ירדן אורלי
    19:30 – DANCE FITNESS ערבה חן
    20:15 – HIIT אשל דיתי

     

     

     

     

    יום רביעי – 20.10

    07:00 – הת.גברים ערבה לילי
    07:30 – פלדנקרייז – חדש אלון אורנה
    07:15 – עיצוב אשל ליאורה
    07:15 – ספינינג ירדן רמי
    08:15 – ע.דינאמי אשל לילי
    08:30 – פלדנקרייז   אלון מיכל ש
    08:30 – ספינינג ירדן רמי
    09:15 – ע.מדרגה אשל טל 
    09:30 – פלדנקרייז  אלון מיכל ש
    10:15 – פילאטיס ערבה טל
    10:30 – יוגה אלון דנה
    10:30 – זומבה אשל אביטל
    17:00 – עיצוב אשל לילי
    18:00 – פילאטיס אשל ליאורה
    18:15+19:00 – הת.במים בריכה יעל
    19:00 – יוגה ערבה גילי
    19:30 – טניס שולחן ביתן בוקי
    19:00 – ריצה לובי איתן
    20:15 – DANCE FITNESS לא מתקיים

     

     

    יום חמישי – 21.10

    07:15 – עיצוב אשל רחל
    08:15 – קיקבוקס תמר אסתר
    08:15 – פלדנקרייז  אלון יחיאלה
    08:15 – פילאטיס ערבה קרינה
    08:15 – הת.בונה עצם אשל רחל
    09:15 – פלדנקרייז  אלון יחיאלה
    09:15 – הת.על כיסאות אשל לילי
    09:15 – פילאטיס ערבה קרינה
    09:15 – הת.בונה עצם תמר רחל
    10:15 – ע.מדרגה אשל שרון
    17:00 – עיצוב אשל שרון
    18:00 – הת.בונה עצם אשל שרון
    19:00 – פילאטיס אשל רחל
    19:00 – צ'י קונג טאי צ'י ערבה עמי

    יום שישי – 22.10

    07:10 – פלדנקרייז ערבה ענת
    08:00 – ספינינג ירדן נירית
    08:00 – עיצוב ( החלפה ) ערבה רוני
    08:20 – זומבה אשל לורה
    08:15 – הת. גברים תמר רחל
    09:05 – יוגה תמר דנה ב
    09:15 – ספינינג ירדן נירית
    09:15 – פילאטיס ערבה הגר
    09:15 – הת.מתקנת אשל רחל
    16:00 – עיצוב אשל שרון

     

     

    יום שבת – 23.10

    09:00 – פלדנקרייז ערבה אלה
    09:00 – ספינינג ירדן אסתר
    10:00 – אירובי אשל רוני
    10:00 – יוגה ערבה דנה ט
    10:15 – ספינינג ירדן אסתר
    11:00 – עיצוב  אשל רוני
    12:15 – פילאטיס אשל רוני