עדכונים
-
בריכה קייצית
החל מיום שלישי 23.4 עד יום שבת 27.4 הבריכה הקייצית נסגרת בשעה 16:00
-
אפליקציה לרישום חוג ספינינג SPIVI
קישור להורדת האפליקציה
-
אפליקציה להזמנת מגרשי טניס
לנוחיותכם התחלנו להשתמש באפליקציה להזמנת מגרשי טניס ,
בקרוב מגרשים ניתן להזמין דרך האפליקציה בלבד .
קישור להורדת האפליקציה
-
חוגים לשבוע 28.4 עד 4.5
שעות פעילות הקאנטרי :
יום ראשון : 22:00 – 12:00
ימים שני – חמישי : 22:45- 05:15
יום שישי : 18:00 – 05:15
יום שבת : 18:00 – 06:30
שעות פעילות בריכה קיצית :
ימים שני – חמישי : 13:00 – 05:15
יום שישי : 13:00 – 05:15
שבת : 13:00 – 06:30
יום ראשון 28.4
סגור
יום שני 29.4
שביעי של פסח
09:00 – ספינינג עם נירית 10:15 – ספינינג עם נירית שלישי 30.4
07:00 – יוגה ערבה רון 08:15 – הת.בונה עצם אשל רחל 08:15 – פילאטיס ערבה קרינה 08:15 – HIIT החלפה תמר אורנה 08:15 – פלדנקרייז אלון יחיאלה 09:15 – פלדנקרייז אלון יחיאלה 09:15 – פילאטיס פיטבול ערבה קרינה 09:15 – עיצוב תמר שרון 09:15 – הת.על כסאות אשל רחל 10:15 – פלדנקרייז אלון יחיאלה 10:15 – עיצוב אשל שרון 10:30 – CORE ערבה טל 10:45 + 11:30 – הת.במים בריכה יעל 17:20- ריקודי בטן ערבה אורית 18:00 – בונה עצם אשל לילי 18:00 – ספינינג ירדן אורלי 18:30 – זומבה החלפה ערבה דנה 18:45 – יוגה החלפה אשל חן 18:45 – פלדנקרייז אלון ענת ח 19:30 – DANCE FITNESS ערבה חן רביעי 1.5
11:15 פרשת השבוע – אולם תמר .
07:00 – הת.גברים ערבה לילי 07:30 – פלדנקרייז אלון אורנה 07:15 – עיצוב אשל ליאורה 07:15 – ספינינג ירדן רמי 08:15 – ע.דינאמי אשל לילי 08:30 – פלדנקרייז החלפה אלון חגית 08:30 – ספינינג ירדן רמי 09:15 – NIA ערבה אדיטה 09:15 – ע.מדרגה אשל טל 09:30 – פלדנקרייז החלפה אלון חגית 10:15 – פילאטיס ערבה טל 10:20 – זומבה אשל קרן 10:30 – יוגה אלון חן 17:00 – עיצוב אשל לילי 18:00 – פילאטיס אשל ליאורה 18:15 + 19:00 – הת.במים בריכה יעל 19:00 – יוגה ערבה גילי 19:00 – טניס שולחן ביתן בוקי 19:00 – ריצה ( נפגשים בלובי ) בחוץ איתן 20:15 – DANCE FITNESS חן תמר 19:30 – ריקודי עם עם עופר – אולם אלון .
חמישי 2.5
07:15 – עיצוב אשל רחל 08:15 – ע.דינאמי תמר שרון 08:15 – פלדנקרייז אלון יחיאלה 08:15 – פילאטיס ערבה קרינה 08:15 – הת.בונה עצם אשל רחל 09:15 – פלדנקרייז אלון יחיאלה 09:15 – הת.על כיסאות אשל לילי 09:15 – פילאטיס ערבה קרינה 09:15 – הת.בונה עצם תמר רחל 10:15 – פלדנקרייז החלפה אלון אורנה 10:15 – ע. מדרגה אשל שרון 10:30 – NIA ערבה אדיטה 17:00 – עיצוב אשל שרון 18:00 – הת.בונה עצם אשל שרון 19:00 – צ’י קונג טאי צ’י ערבה עמי שישי 26.4
07:10 – פלדנקרייז ערבה ענת ק 08:00 – ספינינג ירדן נירית 08:00 – עיצוב ערבה ליאורה 08:15 – זומבה אשל מאי 08:15 – הת. גברים תמר רחל 09:05 – יוגה אשל דנה ב 09:15 – ספינינג ירדן נירית 09:15 – פילאטיס ערבה לנה 09:15 – הת.מתקנת תמר רחל 15:00 – עיצוב אשל שרון שבת – 4.5.24
09:00 – פלדנקרייז ערבה אלה 09:00 – ספינינג ירדן אסתר 10:00 – ע. דינאמי אשל מיכל 10:00 – יוגה ערבה דנה 10:15 – ספינינג ירדן אסתר 11:00– עיצוב אשל מיכל 12:00 – פילאטיס אשל אלנה ריקודי עם עם אלעד בתאריכים :
פתוח גם לחיצוניים / מנויים ללא שבת
בתשלום של 35 ₪