תזונאית / דיאטנית

תזונאית / דיאטנית

כל אדם שבוחר לערוך שינוי בהרגלי התזונה שלו זקוק להדרכה הנכונה. אנו ברשת הקאנטרי מעמידים מגוון רחב של תזונאיות ודיאטניות אשר יתאימו לכל אחד ואחת תפריט אישי נכון ובריא.

שמירה על אכילה נכונה ואורח חיים מאוזן

לא ניתן להפריז בחשיבותה של תזונה נכונה כחלק מדרך חיים בריאה, המזון שאנו אוכלים הוא קריטי וחשוב מאין כדוגמתו לשמירה על גוף בריא. לכן, אם אינכם בטוחים כיצד להתחיל את התהליך הזה, שירותיה של תזונאית יסייעו לכם עד מאוד.

שילוב של תזונה נכונה עם ספורט

דיאטנית ובפרט דיאטנית ספורט תוכל לסייע לכם לבנות את התפריט הנכון ביותר עבורכם כאשר אתם משלבים גם שינוי תזונתי וגם פעילות גופנית. חשוב לקחת בחשבון שלעיתים תצטרכו לאכול יותר ארוחות ממה שאתם  אוכלים בדרך כלל וזאת משום שאם אתם מרימים משקולות בחדר הכושר, יש לבנות את השריר מחדש לאחר האימון. לכן ההתייעצות עם התזונאית היא כה חשובה.

כמו כן, חלון הזמן שיש לכם לבנות השריר בעזרת תזונה נכונה הוא קצר מאוד לאחר האימון. מעבר לכך, אם לא יצא לכם בעבר לשמור על תזונה מאוזנת, אתם תיווכחו עד כמה היא טובה עבורכם כאשר תראו את השינוי הפיזי במשקלכם ובחיטוב הגוף. הגברת כמות הירקות בארוחות בריאה יותר עבורכם וגם גורמת לתחושת שובע. החלפת שומנים מעובדים בשומנים מן החי גם זה יסייע לכם עד מאוד בשמירה על גוף בריא ותחושה נפלאה. 

 

*יש להתעדכן מול הסניפים לקבלת מידע נוסף אודות זמינות התזונאית/ הדיאטנית. ט.ל.ח.

הצטרפו לקאנטרי בעיר הקרובה אליכם ותקבלו יותר מבכל מקום אחר.
למידע נוסף צרו קשר ונחזור  בהקדם

לרשימת חוגים מפורטת לחצו >>

מאמרים בנושא: