טאקוונדו רעננה

טאקוונדו

ילדים רבים נהנים לבלות את זמנם בחוגים בהם הם רוכשים מיומנויות חדשות, פוגשים חברים וגם מניעים את הגוף. במועדון רעננה של רשת הקאנטרי ישנו חוג נפלא המועבר לקבוצות גילאים שונות, מגיל 4 ועד גיל 10, אשר משלב את כל המרכיבים המהנים הללו יחד.

מה זה טאקוונדו?

חוג טאקוונדו מלמד את הילדים כיצד להתחרות לפי כללי אמנות הלחימה הקוריאנית עתיקת היומין הזו. אמנות לחימה זו היא ספורט אולימפי. ישנם מתחרים ישראלים בטאקוונדו אשר הגיעו להישגים מרשימים בתחרויות בינלאומיות.

אמנות לחימה זו משלבת תנועות של בעיטות תוך כדי קפיצות, אשר מכניסות את הגוף לפעולה ומשפרות את יכולות הכושר של המשתתפים בחוג. אל חשש, ילדים בחוג טאקוונדו מתאמנים על האוויר ולא אחד על השני. בתחום זה ישנו דגש רב על שיפור של מיומנות הזריזות, כמו כן עבודה על גמישות הגוף.

חוג טאקוונדו לילדים

חוג טאקוונדו לילדים בצורה המאתגרת את המשתתפים ומשלבת הנאה וגם משחק. זו הזדמנות נפלאה לילדים לרכוש מיומנויות פיזיות, לפתח יצר תחרות בריא, לצבור ביטחון עצמי וגם ליהנות עם חבריהם. בישראל ספורט זה הפך לפופולרי במיוחד ולא בכדי, משום שהוא מספק אתגרים המעלים את רמת המוטיבציה ויוצרים תחושה של הישגיות.

ישנן שלוש קבוצות גיל של חוג טאקוונדו לילדים במועדון רעננה של רשת הקאנטרי: קבוצת גילאי 4-6, קבוצת גילאי 6-8 וקבוצה של גילאי 8-10. השיעורים מועברים בידי מדריך מוסמך המתמחה באמנות לחימה זו.

חוגים ומתקנים לכולם

במועדון רעננה של רשת הקאנטרי תוכלו למצוא עוד חוגים רבים לילדים כמו חוג קפוארה, אמנות הלחימה הברזילאית האהובה. חוגים נוספים הם יוגה לילדים, קט–רגל, התעמלות קרקע, שחייה אמנותית וגם מגוון שיעורי ריקוד.

ישנם גם חוגים רבים לילדים כמו פלדנקרייז, ספינינג, פילאטיס, עיצוב דינאמי, יוגה ועוד. כמו כן, ישנם גם המון מתקנים נהדרים שלמנויי המועדון יש גישה אליהם כמו בריכה חיצונית חצי אולימפית, בריכה מקורה, סאונה, ג’קוזי, ג’ימבורי לילדים, מגרשי טניס וכדורסל. בנוסף, ישנם גם מגוון שירותי ספא מדהימים הכוללים טיפולי עיסוי וטיפולים אלטרנטיביים שונים כמו שיאצו ורפלקסולוגיה.

*יש להתעדכן מול הסניפים לקבלת מידע נוסף אודות זמינות החוגים, המתקנים והפעילויות. ט.ל.ח.

הצטרפו לקאנטרי בעיר הקרובה אליכם ותקבלו יותר מבכל מקום אחר.
למידע נוסף צרו קשר ונחזור בהקדם.

מאמרים בנושא: