בריכה ברעננה

בריכה ברעננה

במועדון רעננה של רשת הקאנטרי תוכלו ליהנות ממתקנים נפלאים ומגוונים, אשר יעניקו לכם חוויה בלתי נשכחת לכל המשפחה. בין המתקנים במועדון זה תוכלו למצוא מגוון בריכות צלולות לפנאי וגם לאימוני כושר. 

אם אתם מחפשים בריכה ברעננה, המועדון בעיר של רשת הקאנטרי יציע לכם מגוון בריכות לרשותכם. ישנה למשל בריכת שחייה מקורה מחוממת, הפועלת לאורך כל ימות השנה. כמו כן ישנה בריכה חיצונית חצי אולימפית המחוממת בימי החורף גם כן, אם אתם נהנים מאימוני שחייה. בריכת שחייה מחוממת תאפשר לכם ליהנות מבילוי במים צלולים ונעימים גם ימי החורף הקרים. בנוסף, החברים ברשת הקאנטרי ברעננה לעולם לא יצטרכו לוותר על האימונים אותם הם כל כך אוהבים.

למשפחות כדאי לדעת שבמועדון רעננה של רשת הקאנטרי ישנה גם בריכת שחייה לפעוטות המיועדת לילדים עד גיל 5. בריכה לפעוטות כמובן דורשת ליווי והשגחת הורים בכל עת לבטיחות הפעוטות. ילדים עד גיל 3 יהיו מחויבים בלבישת בגד ים חיתול, לרווחת כל השוהים בבריכה. 

ישנה אפילו בריכת שחייה לילדים עם מגלשות מים המתאימה לילדים בגילאים 3-9, בליווי והשגחת הורים כמובן. זו בריכה לילדים שתעניק לכם ולילדיכם הנאה רבה בימים חמים, לבילוי משפחתי מלא בשמחה. 

אנו מציעים גם שיעורי שחייה לילדים וגם למבוגרים, המתאימים לרמות שחייה שונות. לימודי שחייה חשובים ביותר, במיוחד מגיל צעיר כדי להבטיח את ביטחונם של הילדים בבריכה או בים. אך גם מבוגרים המבקשים לשפר את יכולות השחייה שלהם ואפילו ללמוד שחייה ברמה בסיסית, ייקחו חלק משיעורים המועברים על ידי אנשי מקצוע מיומנים. 

כדי שתוכלו ליהנות מזמן בריכה, תו ירוק חייב להיות מוצג בכניסה למקום, זאת על פי הנחיות הממשלה ומשרד הבריאות. מי שאינו מחוסן או מחלים יידרש להציג בכניסה בדיקת קורונה שלילית, למעט ילדים עד גיל 3. 

ברשת הקאנטרי מועדון רעננה תגלו שהבריכות מתוחזקות למשעי, לשמירה על בריאותם ונוחיותם של המנויים. אנו מזמינים אתכם להגיע וליהנות מהבריכות השונות, החוגים והמתקנים המגוונים הנוספים שישנם במקום כמו חוגים שונים, חדר כושר, ג’קוזי, סאונות ואפילו ג’ימבורי לילדים. 

 

*יש להתעדכן מול הסניפים לקבלת מידע נוסף אודות זמינות הבריכות והמתקנים. ט.ל.ח.

הצטרפו לקאנטרי בעיר הקרובה אליכם ותקבלו יותר מבכל מקום אחר.
למידע נוסף צרו קשר ונחזור בהקדם

 

מאמרים בנושא: