קורסים וסדנאות

קורסים וסדנאות

מחפשים דרך להעשיר את הזמן הפנוי שלכם? רשת הקאנטרי מציעה מגוון רחב של חוגים, סדנאות וקורסים מהנים ומלמדים בתחומים שונים לילדים ולמבוגרים. למבוגרים תוכלו למצוא חוגי פילאטיס, אימון פונקציונאלי, שיעורי שחיה, סדנאות הרזיה ועוד. לילדים תוכלו למצוא מגוון רחב של חוגים, כגון התעמלות קרקע, קפוארה, סדנת בישול לילדים או סדנת בישול משפחתית, היפ הופ ועוד. ברשת הקאנטרי נהנים עשרות אלפי מבוגרים וילדים בכל רחבי הארץ מחדרי כושר מתקדמים, מגרשי ספורט, חדרי ספא מפנקים, מועדוני בריאות, בריכות שחיה ועוד מגוון אטרקציות ופעילויות לכל הגילאים ולכל הרמות.

סדנת הרזיה

אם אתם רוצים לרדת במשקל, כדאי מאוד שתעשו זאת בצורה בריאה ועם ליווי מקצועי ואמין. אנשים רבים רוצים לרדת במשקל, אך אינם יודעים איך לעשות זאת, או אפילו איפה להתחיל. וכשהם כבר מתחילים, הם מתקשים לעמוד ביעדים שהציבו לעצמם וצוברים עוד ועוד כשלונות וחוויות שליליות, שגורמים להם לוותר לחלוטין על התקווה לרדת אי פעם במשקל. במקרים גרועים יותר, ניסיונות עיקרים לרדת במשקל יכולים אפילו ליצור אצל אנשים מסויימים הפרעות אכילה או פגיעה מטבולית חמורה. בקאנטרי תוכלו להיעזר בסדנאות הרזיה כדי לרדת במשקל באופן הדרגתי, מוצלח ובטוח לגוף ולנפש.

מה כוללת סדנת הרזיה?

הסדנה מובלת על ידי תזונאית בעלת רקע עשיר בתחום שמתאימה לכל אחד מן המשתתפים תפריט אישי כמו גם תכנית אימונים המתאימים למטרות ולצרכים שלו. בתחילת כל מפגש תתקיים שקילה פרטית לכל משתתף ולאחריה יפגשו כל המשתתפים בסדנה לשעת הדרכה ולימוד.

למה צריך סדנת הרזיה כדי לרדת במשקל?

תהליך של שינוי דפוסי אכילה עשוי להיות מורכב, ארוך ומתסכל. בסדנה תוכלו להיפגש עם אנשים נוספים שלכולם מטרה דומה לשלכם: לרדת במשקל. השיחות בקבוצה יאפשרו לכם לחלוק את אשר על לבכם, לייעץ זה לזה, לעורר אחד בשני מוטיבציה ובעיקר – להרגיש שאתם לא לבד במסע.
במהלך המפגשים הקבוצתיים המנחה גם תלמד את המשתתפים טכניקות ודרכים לירידה במשקל. היא תחלוק אתכם מידע מדעי חיוני בנושא, ותלמד דרכי התמודדות ושינוי דפוסי חשיבה שיעזרו לכם להתחיל את השינוי מבפנים.

*יש להתעדכן מול הסניפים לקבלת מידע נוסף אודות זמינות החוגים, הקורסים והסדנאות. ט.ל.ח.

הצטרפו לקאנטרי בעיר הקרובה אליכם ותקבלו יותר מבכל מקום אחר.
למידע נוסף צרו קשר ונחזור בהקדם

 

לרשימת חוגים מפורטת לחצו >>

מאמרים בנושא: